Autor Wątek: eee, just like pomysł?  (Przeczytany 1967 razy)

Offline Lonek

• Użytkownik

# Luty 20, 2009, 20:25:15
Mam pomysł na ciekawą grę. Mianowicie wcielilibyśmy się w pewnego, wykreowanego przez nas ucznia/uczennicę, aby zrobić istną "manianę" na różnorakich lekcjach. Możliwe będzie np. wyrzucenie kwiatka z doniczką przez okno, zapalenie skręta z roślinek rosnących w klasach, bójki z kolegami, rozkręcanie ławek i setki innych zabawnych rzeczy. Oczywiście nauczyciele mogą się na nas zemścić robiąc nam np. kartkówki, a wtedy my musimy zdobyć odpowiedzi ściągając od kujonków ]:-> Można też zrobić zakład z kolegą z ławki, o $, lub przeróżne narzędzia(przydatne do wygłupów). Każdy nauczyciel/k ajest inny/a, pani od fizyki ma np. gorszy słuch, a pan od angielskiego ma słaby pęcherz. Będziemy mieli pełną swobodę w czasie "lekcji". Możemy też przegiąć, jeżeli nasz nauczyciel/ka zbyt często będzie nas upominać, czy wpisywać uwagi. W grze należy przejść kolejne poziomy, zdobywając odpowienią liczę punktów(za każdy wygłup dostajemy pewną ilość). Jeżeli będziemy posłani do dyrekcji, mamy szanse się jakoś wyplątać, jednak misja skończy się na wezwaniu rodziców.

to taki wstępny opis, dużo się może zmienić.
piszcie co myślicie ???

EDIT: wymyślone na poczekaniu są te puntkowane rzeczy(skręty, rozkręcone ławki itp.), więc rzeczywiście, nie są one specjalnie śmieszne i napewno się zmienią.
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 08:51:52 wysłana przez Lonek »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Avaj

• Użytkownik

# Luty 20, 2009, 20:29:15
kiedyś były modne takie gry, we wczesnych latach '90, ale nie zdobyły uznania bo były nudne i tematyka ryzykowna (presja rodziców którzy uważają że takie gry szkolą chuliganów)

therealremi

• Gość
# Luty 20, 2009, 20:29:57
Fajne!
Takie połączenie Sąsiadów, grafiki 3D, i Zemsty Kujona(czy jak tam sie ta gra nazywałą).

therealremi

• Gość
# Luty 20, 2009, 20:48:00
Trochę spóźniony ten "pomysł". Bully Rockstara już dawno wyszedł.

Offline Lonek

• Użytkownik

# Luty 20, 2009, 21:20:52
Żeby nie było niejasności:
-nie widziałem gier tego typu, więc nie oskarżajcie mnie, że to "spóźniony" pomysł ???(natchnęła mnie na to moja geografia i historia 8)),
-to ma być prosta gra, więc nie oczekujcie nie wiadomo czego,
-jeżeli ktoś grał w "zemsta urzędasa" to wie, jaki rodzaj gry to ma być, tyle, że w innym rzucie, bardziej zza pleców, ale w tej samej konwencji graficznej.

@2down
-to ma być prosta gra

Gra w pełnym 3D.

Jak dla mnie to jest sprzecznośc. Byc może z punktu widzenia gracza taka gra może byc prosta, ale dla programisty raczej nie. Wyobraź sobie ile zachowan nauczycieli/uczniów itd. musiałbyś wymodelowac aby wyglądało to w miare i było chodź trochę grywalne.
rezczywiście, poprawka:P
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 08:53:00 wysłana przez Lonek »

Offline dzemeuksis

• Użytkownik
    • Blog quodmeturbat

# Luty 20, 2009, 21:24:52
Możliwe będzie np. wyrzucenie kwiatka z doniczką przez okno, zapalenie skręta z roślinek rosnących w klasach, bójki z kolegami, rozkręcanie ławek i setki innych zabawnych rzeczy.
Doprawdy przezabawne... ;)
No dobra, sam trochę kiedyś pogrywałem w Skool Daze.

Offline Troll

• Użytkownik
    • Oficjalna strona gry Gizarma

# Luty 21, 2009, 00:53:27
-to ma być prosta gra

Gra w pełnym 3D.

Jak dla mnie to jest sprzecznośc. Byc może z punktu widzenia gracza taka gra może byc prosta, ale dla programisty raczej nie. Wyobraź sobie ile zachowan nauczycieli/uczniów itd. musiałbyś wymodelowac aby wyglądało to w miare i było chodź trochę grywalne.

Offline dzemeuksis

• Użytkownik
    • Blog quodmeturbat

# Luty 21, 2009, 14:02:08
Jeszcze sobie przypomniałem jeden tytuł w tych klimatach, mianowicie Mikie. Tam np. nauczyciel potrafił rzucić sztuczną szczęką w postać kierowaną przez gracza. Jednym z celów było zdobywanie serduszek poprzez "spychanie" koleżanek z krzesła.

Offline Sos

• Użytkownik

# Luty 22, 2009, 19:06:30
Jeszcze sobie przypomniałem jeden tytuł w tych klimatach, mianowicie Mikie. Tam np. nauczyciel potrafił rzucić sztuczną szczęką w postać kierowaną przez gracza. Jednym z celów było zdobywanie serduszek poprzez "spychanie" koleżanek z krzesła.

Taa mikie było fajne =] Ale myślę że ten pomysł wymaga zbyd dużego nakładu... Dobra opcja na gre we flashu w stylu whack my Boss czy jaktotam było