Autor Wątek: Szukam programistów do stworzenia multiplayera do Vice City.  (Przeczytany 2461 razy)

Offline Crash3r

• Użytkownik

# Luty 03, 2009, 19:30:20
Tak jak w temacie. Postanowiłem zrobić całkowicie Polski Multiplayer do gry Gta Vice City. Nie będziemy tego robić od podstaw. Wykorzystamy do tego kod źródłowy Vice City Multiplayer 0.2. Jeżeli ktoś potrafi dobrze programować i ma chęć to zapraszam. Nasza ekipa musi być dość duża aby praca szybko się zakończyła... Jeżeli weźmiemy się szybko do pracy, już wkrótce zobaczymy efekty. Być może wielu Polaków będzie w to grało.. Zapraszam :D
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2009, 19:50:43 wysłana przez Crash3r »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline kapitan_hak

• Użytkownik

# Luty 03, 2009, 19:47:22
A ty już masz jakiś własny kod? Co umiesz?

Offline Crash3r

• Użytkownik

# Luty 03, 2009, 19:49:31
Mam już kod źródłowy do gry... Teraz tylko drobne zmiany ;x Nawet nazwe wymyśliłem :D Polish Vice :f A co umiem? Poczynając od Delphi kończąc na Pascalu. Aktualnie uczę się C++. Chodzi mi, że jeżeli zbierzemy team zrobimy to co czego chcę dokonać ;x

Offline kapitan_hak

• Użytkownik

# Luty 03, 2009, 20:01:57
Nikt za ciebie tych "drobnych zmian" nie zrobi, przynajmniej zacznij coś robić, a dopiero potem idź na forum.

Offline rAum

• Użytkownik
    • blog

# Luty 03, 2009, 20:04:05
od Delphi kończąc na Pascalu.
Faktycznie DUŻY przedział...

Kod źródłowy masz ściągnięty i co z tego? Udowodnij że potrafisz coś napisać bo ja mogę powiedzieć że znam nawet Malbolge :P

Poza tym zbieranie teamu aby osiągnąć własne korzyści... cóż, u mnie by to nie przeszło. Nie pracowałbym dla czyjejś zachcianki.

Może pokaż przykładowe aplikacje, gry które napisałeś albo jakie masz mody na swoim koncie. Inaczej wątpię abyś znalazł kogoś chętnego, nie mówiąc już o tym że jestem niemal pewny że i tak nie osiągniesz swojego celu. Nie masz doświadczenia, nie jesteś gotów a pomysł i zapał wygląda na słomiany sądząc po tym co (nie) napisałeś :P

Offline mykhaylo

• Użytkownik
    • Wings of Fury 2

# Luty 03, 2009, 20:53:50
Postanowiłem zrobić całkowicie Polski Multiplayer do gry Gta Vice City.
To po co Ci ktoś inny ;)
Nasza ekipa musi być dość duża aby praca szybko się zakończyła...
Mam nadzieje że jesteś świadom tego że liczba osób w zespole nie przekłada się wprost proporcjonalnie do wykonanej pracy.
Jeżeli weźmiemy się szybko do pracy, już wkrótce zobaczymy efekty.
A co masz zamiar zrobić? Jaki jest plan działania? Co chcesz poprawić i co chcesz konkretnie dorobić ? Czym ta wersja będzie lepsza od innych? Uczysz się C++ i chcesz od razu poprawiać czyjś kod. Ambitnie ;)

Offline Crash3r

• Użytkownik

# Luty 03, 2009, 21:13:12
Dlatego chodzi mi oto aby jakiś zgrany team pomógł mi przy tym... A chcę go zrobić nie dla siebie, lecz dla innych. Nie będę czerpał przecież z tego żadnych korzyści. Nie ma żadnego polskiego, dobrego multiplayera do tej gry... Taki pomysł jest warty rozważenia, z tego względu iż to forum programowania gier...
Na swoim koncie mam Przegladarke internetową oraz Odtwarzacz multimediów zrobiony w Delphi... Jeżeli komuś zależy na obejrzeniu jakiegoś z programów z chęcią wyślę link do pobrania na e-mail.

Offline Avaj

• Użytkownik

# Luty 03, 2009, 21:16:11
Ale po co brać to co istnieje i robić tylko że po polsku?

http://en.wikipedia.org/wiki/Not_Invented_Here

jeśli jedynym celem jest spolszczenie, bo biedne dzieci w Polsce nie znają angielskiego na tyle, żeby postawić serwer i przyłączyć się klientem to sorry. Tym bardziej, że do gry w GTAVC też teoretycznie angielski trzeba znać...

edit: a odnośnie przeglądarki i odtwarzacza multimediów w delphi, kiedyś bez znajomości delphi zrobiłem każde w 20 minut, kwestia ściągnięcia kontrolki i odpowiedniej konfiguracji.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2009, 21:18:44 wysłana przez BERSERKER »

Offline Crash3r

• Użytkownik

# Luty 03, 2009, 21:25:07
... Nie chodzi o spolszczenie... Nie graliście nigdy w multiplayer? Nowa wersja VC-MP zawiera wiele błędów... Dlatego chcę, aby mój pomysł wypalił... Mod ma wprowadzić zmiany w rozgrywcę itp... A polski w sensie.. Zrobiony przez Polaków...

Offline Crash3r

• Użytkownik

# Luty 04, 2009, 19:09:18
Więc poważnie. Kto chcę pomóc w stworzeniu multiplayera niech piszę na GG: 5024249

BTW: Ci którzy chcą tylko nabić posta niech lepiej tu nic nie piszą...

Offline ftorek

• Użytkownik

# Luty 04, 2009, 20:58:50
sorry ale nie moglem sie powstrzymac - WOW!!

pozdrawiam
f.

Offline lankusiek

• Użytkownik

# Maj 20, 2009, 14:05:20
A co umiem? Poczynając od Delphi kończąc na Pascalu.
pisząc coś takiego rozwaliłeś mi nerki  :D .weż czlowieku lepiej zbierz jakąś ekipę i zróbcie wspólnie kalkulator a nie wybierasz się z motyką na słońce  ;D

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Maj 20, 2009, 14:18:53
pisząc coś takiego rozwaliłeś mi nerki  :D .weż czlowieku lepiej zbierz jakąś ekipę i zróbcie wspólnie kalkulator a nie wybierasz się z motyką na słońce  ;D
Pisząc coś takiego lepiej weź człowieku popatrz na datę wiadomości, na którą odpowiadasz. ;)

Wątek profilaktycznie zamykam.