Autor Wątek: DirectX SDK  (Przeczytany 3816 razy)

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Maj 13, 2006, 19:52:58
Potrzebuję SDK do DX 8.0. Znając Microsoft, zapewne już od dawna nie udostępniają takich staroci, a najnowszy SDK zajmuje aż 400 MB. Czy istnieje jakaś odchudzona wersja? No bo, na bogów, taki DX 8.0 SDK dla Dev-C++ zajmował niewiele ponad 1 MB...

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline DarkJarek

• Użytkownik
    • DarkJarek HomePage

# Maj 13, 2006, 20:12:39
Już było poszukaj na forum. Jak nie znajdziesz to napisz to ci wyślę na maila dx8 + dx9 = 16MB :D

Offline PtaQ

• Użytkownik

# Maj 14, 2006, 15:50:02
O ma może ktoś DirectDraw biblioteki ?? jeśli tak to prosiłbym o wychostowanie ich gdzieś o umieszczenie linka  :-[

Offline michrz

• Użytkownik

# Maj 14, 2006, 20:36:35
Już było poszukaj na forum. Jak nie znajdziesz to napisz to ci wyślę na maila dx8 + dx9 = 16MB :D
mógłbyś to szerzej udostępnić? Bo ja też nie pogardziłbym.

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Maj 15, 2006, 08:28:15
Podejrzewam, że wielu osobom przydałoby się coś takiego. Może Regedit umieściłby to na swoim serwisie? :)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Maj 15, 2006, 11:30:10
Podejrzewam, że wielu osobom przydałoby się coś takiego. Może Regedit umieściłby to na swoim serwisie? :)
Nie jestem pewien, ale to by chyba było sprzeczne z licencją DirectX SDK.

Offline HellCat

• Użytkownik

# Maj 15, 2006, 11:43:34
W sieci mula mozna znalesc wszystkie wersje DXSDK.

PZDR.

Offline DarkJarek

• Użytkownik
    • DarkJarek HomePage

# Maj 15, 2006, 15:25:30
Nie jestem pewien, ale to by chyba było sprzeczne z licencją DirectX SDK.
Też mi się właśnie tak wydaje.

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Maj 15, 2006, 16:25:24
Jeśli chcą, żebyśmy przestrzegali licencji, to niech sami udostępnią jakąś lajtową wersję tego cholernego SDK :>.

Zresztą nieważne, bo ściągnąłem już wielkie g..., czyli ten 400-megowy SDK. Uruchamiam toto, pojawia się okienko "Extracting dxsdk.exe", pasek postępu skacze raz w jedną, raz w drugą stronę, aż wreszcie zatrzymuje się. Tak więc mam pytanie do ekspertów: czy da się to zainstalować bez użycia magii czy się nie da? :>

Offline migajek

• Użytkownik

# Maj 15, 2006, 16:34:24
AFAIR to co sie sciaga to zwykle archiwum, z ktorym nawet winrar sobie poradzi :)
dopiero potem zaczynaja sie schody, gdy wchodzi do gry instalator (BTW kto w ogole wymyslil zeby instalator pakowac w sfx ... od razu mi sie przypomina instalacja MechCommander2 Source :P )

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Maj 15, 2006, 16:43:49
Faktycznie, to jest archiwum, w którym jest jeszcze jedno archiwum... I dopiero w tym drugim są instalki. Słowo daję, ci z Microsoftu mają nierówno pod łepetynami :).

//EDIT:
Tak jak podejrzewałem, w środku jest pełno badziewia. Co z tego można skasować, jeśli interesuje mnie tylko DirectDraw i DirectInput?
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2006, 17:14:32 wysłana przez Złośliwiec »

Offline Majtek

• Użytkownik

# Maj 15, 2006, 17:44:20
ja zawsze kopiuję tylko pliki lib i h do katalogów w kompilatorze a resztę kasuję

Offline DarkJarek

• Użytkownik
    • DarkJarek HomePage

# Maj 15, 2006, 18:33:39
Spakowałem samo dxsdk9 rar'em i archiwum zajmuje 5,33MB. Szczerze mówiąc mało kto potrafi tak jak microsoft dowalić badziewia :D i spakować to praktycznie 3 razy.

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Maj 15, 2006, 23:34:27
Ja z instalacją nowych DirectX SDK nigdy nie mam problemów. Denerwuje mnie tylko że trzeba odinstalowywać stare i ogólnie że to jest tak lipnie zrobione (wypakowanie i potem jeszcze instalacja).

Co do tej licencji to może ktoś przybliżyć jakie są jej zasady, czy zabrania rozpowszechniania instalki SDK nawet w niezmienionej formie???

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

# Maj 16, 2006, 00:49:08
Regedit: Skoro nie masz problemów z instalacją SDK to zainstaluj je sobie jeszcze raz, ale tym razem przeczytaj licencję zanim klikniesz Accept ;P