Autor Wątek: Co dzieje sie z WARP 2.0 Digital ??  (Przeczytany 4095 razy)

Offline s0d

• Użytkownik

# Styczeń 03, 2009, 17:43:29
Tak samo jak jest z wiki....nikt tam nie zaglada

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline micran

• Użytkownik
    • Micran - Warsztat

# Styczeń 03, 2009, 18:33:18
Oj do Wiki to ja zaglądałem parę razy. A Wmag niech zostanie WMagiem a nie, według mnie jak nie ma przeglądu forum ->(następnie) screenów -> projektów. To WMag będzie nic  nie warty. Stanie się czymś do czego zagląda się w celu nauki, a nie rozrywki. Stanie się jak książki które musisz przeczytać a po przeczytaniu masz dziwny wstręt aby przeczytać kontynuacje lub jeszcze raz to samo.

Offline really

• Użytkownik

# Styczeń 03, 2009, 18:47:52
Jesli kogos ewentualnie obchodzi moje zdanie, to powiem, ze podoba mi sie ostatni nr WMaga. Tutoriale chyba nie sa tam potrzebne, a raczej jakies male felietony, recenzje itd., czyli to, co jest teraz. Sam cos byc moze napisze w wolnej chwili (jak mi net padnie ::).

Offline s0d

• Użytkownik

# Styczeń 03, 2009, 19:35:37
Dobra dajcie spokój z tym WMagiem, ogolnie chodzi o emaga piszacego o technicznych zagadnieniach, czy Ci sie podoba WMag czy nie to Twoja sprawa omg...

Pytanie wprost czy ktos chcialby uczestniczyc w tworzeniu eMaga podobnego do warpa... i juz dajcie spokoj z WMagiem(jak widac obecna jego postac jego czytelnikom wystarcza).

Offline świrus

• Użytkownik
    • Tu trolluje

# Styczeń 03, 2009, 19:42:54
Ciekawa inicjatywa, może ja bym się zgłosił ;-)

Offline micran

• Użytkownik
    • Micran - Warsztat

# Styczeń 03, 2009, 20:02:05
Ja mógłbym coś od czasu do czasu skrobnąć   ;)

Offline s0d

• Użytkownik

# Styczeń 03, 2009, 23:48:39
Ktoś jeszcze chciałby dołączyć?

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Styczeń 04, 2009, 00:03:10
WARP to była komercyjna inicjatywa i nie ma co go porównywać do WMaga. Wyszedł nawet do sklepów jeden numer papierowy. Nawet kiedy był w wersji elektronicznej to nie ukazywał się od razu w Sieci, tylko na płycie dołączanej do PC World Komputer i przez ten magazn był finansowany, tak że autorzy artykułów dostawali kasę.

Ja byłem jednym z redaktorów WARP-a, ale skończyłem współpracę zanim magazyn przestał wychodzić, więc nie wiem co się z nim stało. Bardzo szkoda, że strona przestała istnieć, bo nie ma teraz dostępu do wszystkich tych artykułów, które wcześniej były do ściągnięcia z archiwalnymi numerami.

Jeśli chodzi o moje zdanie co moglibyśmy tutaj zrobić, to osobiście nie mam nic przeciwko rozszerzeniu WMaga o tematy inne niż sam przegląd nowości z Warsztatu, np. o nowości ogólnie z branży programowania gier. Myślę że to byłoby lepsze, niż robienie kolejnego magazynu. Natomiast ogólnie uważam, że bez sensu jest publikować w miesięczniku artykuły na temat programowania. Takie rzeczy to powinny być gromadzone w serwisie takim jak www.gamedev.pl, a nie gdzieś "część 1 w numerze 10/2009 na stronie 125". Miesięczniki są dobre raczej do podawania aktualności.

Offline Maro94

• Użytkownik

# Styczeń 04, 2009, 00:30:01
Bardzo szkoda, że strona przestała istnieć, bo nie ma teraz dostępu do wszystkich tych artykułów, które wcześniej były do ściągnięcia z archiwalnymi numerami.

strona dalej funkcjonuje pod adresem www.warp.nazwa.pl

Offline s0d

• Użytkownik

# Styczeń 04, 2009, 01:20:16
@Reg: newsy w miesięczniku? słabo... padł pomysł aby teksty które pojawia się w magu by były także umieszczane na stronie. Wiec wtedy wszyscy byliby zadowoleni, ja wole z pdf'a czytać offline.

Ja oferuje:
- składanie maga w całość
- mam solidnego doświadczonego grafika
- redagowanie, poprawianie błędów itp w tekstach
- i od czasu do czasu jakiś art techniczny
- newsy, aktualności

I w miarę możliwości jakiś bonus typu rozmowa z designerami i ludzikami z branży.

Zgłosił się do współpracy rm-f i wstępnie micran ;)

Ogólny plan zakłada pojawienie się maga za miesiąc. Nazwa do ustalenia ;p

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Styczeń 04, 2009, 04:01:01
Imho lepiej takie materiały dodawać jako artykuły na stronie warsztatu + teksty z danego miesiąca dodawać do WMaga.