Autor Wątek: FirstCommand  (Przeczytany 9417 razy)

Offline TDM

• Użytkownik

# Kwiecień 13, 2006, 19:33:39
Mam taki pomysl na gre 3D ktora polegala by na kosmicznej walce statkami miedzy asteroidami. Gra byla by tylko na MultiPlayer gracze walczyli by miedzy soba w przestrzeni kosmiczej w kilku trybach gry:
-Death match
Gracze walcza miedzy soba, wygrywa ten kto zdobedzie najwieksza ilosc punktow.
-Team Death Match
Gracz dolancza sie do jednej z druzyn(Czerwonej lub Niebieskiej), wygrywa ta druzyna ktora zdobedzie najwieksza ilosc punktow.
-Solo
Na poczatku wszyscy gracze walcza miedzy soba dopuki ktorys z graczy niezdobedzie pakietu nowszego uzbrojenia wtedy ten kto zdobyl ten pakiet walczy sam na reszte graczy.

Do wyboru mieli by 5 statkow kosmicznych:
-Raptor_100(srednia szybkosc, sredni atak, slaba obrona)
-Speed(wysoka szybkosc, slaby atak, srednia obrona)
-Warrior(slaba szybkosc, wysoki atak, srednia obrona)
-Rapper_101(srednia szybkosc, wysoki atak, slaba obrona)
-Lighting(wysoka szybkosc, wysoki atak, slaba obrona)

W przypadku zniszczenia asteroidu jest szansa na pojawienie sie kostki w ktorej moze sie znajdowac:
-pancerz
-pole silowe
-+5% do szybkosci lub ataku lub obrony(maly pakiet atrubutow)
-+10% do szybkosci lub ataku lub obrony(maly pakiet atrubutow)
-+15% do szybkosci lub ataku lub obrony(maly pakiet atrubutow)
-dzalo laserowe (nowy poziom broni lub bron)
-rakiety (nowy poziom bronilub bron lub bron)
-rakiety samonaprawadzajace (nowy poziom broni lub bron)
-rakiety atomowe (nowy poziom broni lub bron)
-bomby  tonowe(nowy poziom broni lub bron)
-karabin maszynowy MKM-452(nowy poziom broni lub bron)
-mega laser(nowy poziom broni lub bron)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Silther

• Użytkownik

# Kwiecień 13, 2006, 21:48:14
Mam tego szczerze dość - ten temat pojawia się na forum już trzeci raz w ciągu kilku godzin. Był on usuwany i zakładany tyle razy bo za każdy autorowi nie podobała się któraś z opinii użytkowników forum na temat jego pomysłu. IMO takie coś jest bez sensu.
Sorki za offtopa, ale ile razy można się wypowiadać na ten sam temat, tylko po to, żeby za pięć minut zobaczyć, że temat został "zrestartowany"???

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Kwiecień 13, 2006, 22:02:58
Był on usuwany i zakładany tyle razy bo za każdy autorowi nie podobała się któraś z opinii użytkowników forum na temat jego pomysłu.
O ile się orientuję, to autor nie ma uprawnień do usuwania tematu. Najwidoczniej temat się nie podobał któremuś z moderatorów. :)

Offline Silther

• Użytkownik

# Kwiecień 13, 2006, 22:06:06
Ja swoje wątki mogę usuwać, więc dlaczego TDM? by nie mógł ?

Antrykot

• Gość
# Kwiecień 13, 2006, 22:12:40
Ja swoje wątki mogę usuwać, więc dlaczego TDM? by nie mógł ?
Tak, można blokować i usuwać.
A tak btw, to chyba jeszcze nie widziałem nikogo, kto by tak nie lubił być krytykowany ;D

Offline TDM

• Użytkownik

# Kwiecień 14, 2006, 17:04:21
czy mozecie mi powieciec o co wam chodzi bo niebardzo wiem

Antrykot

• Gość
# Kwiecień 14, 2006, 17:54:53
Tzn, nie wiem :) Ja sie zasugerowałem tym co napisał Czomolungma. Jeśli nic takiego nie było, to sorry :)

Offline Silther

• Użytkownik

# Kwiecień 14, 2006, 18:30:48
Chodzi o to, że ten (i jeszcze kilka innych) temat znikał wczoraj kilkakrotnie i pojawiał się po pewnym czasie z usuniętymi wszystkimi odpowiedziami (głównie moimi choć nie tylko).

Offline TDM

• Użytkownik

# Kwiecień 14, 2006, 19:46:58
moze i cos takiego bylo ale to jest dopiero moj pierwszy temat na tym forum wiec  ja nie restartowalem tematow.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Kwiecień 14, 2006, 20:57:10
Chodzi o to, że ten (i jeszcze kilka innych) temat znikał wczoraj kilkakrotnie i pojawiał się po pewnym czasie z usuniętymi wszystkimi odpowiedziami (głównie moimi choć nie tylko).
Może to akurat Twoje wypowiedzi pokasowali moderatorzy, a wątek był ciągle ten sam? :)

Offline Silther

• Użytkownik

# Kwiecień 14, 2006, 22:25:36
Dobrze, nie chcę się z nikim kłócić, a poza tym i tak nie mam dowodów. Może trochę pochopnie napisałem, że to TDM restartował te posty, ale to jedyne wytłumaczenie, jeżeli pojawia się nowy wątek, ktoś się do niego dopisuje, wątek znika na kilka minut, pojawia się prawie, że identyczny wątek z nową datą.

Offline dx0ne

• Użytkownik
    • Pierdoły od dx0ne'a

# Kwiecień 15, 2006, 01:06:47
Grunt że pomysł jest nieciekawy żeby nie powiedzieć żaden.

Offline DarkJarek

• Użytkownik
    • DarkJarek HomePage

# Kwiecień 15, 2006, 08:30:10
Po przeczytaniu od razu miałem skojarzenie do gry "Asteroids" tylko, że w wersji dla wielu graczy. Nic nowego. Ale mimo to życzę powodzenia jeżeli oczywiście masz to zamiar sam napisać.

Offline TDM

• Użytkownik

# Kwiecień 15, 2006, 13:41:18
jeszcze niewiem czy to bende pisal szukam jakiegos pomyslu na gre i narazie to mi przyslo do glowy

Offline Silther

• Użytkownik

# Kwiecień 15, 2006, 15:06:37
Jeżeli chcesz napisać coś dobrego to lepiej postaw na oryginalność, bo grafiką/rozbudowaniem i tak nie pobijesz wielkich koncernów, a nawet najmniejsze gry mogą konkurować z nimi pod względem oryginalności, a czasem i grywalności.