Autor Wątek: Poszukuję pomysłu  (Przeczytany 7127 razy)

Offline Gravell

• Użytkownik
    • Teyan

# Październik 18, 2008, 19:26:37
Jeśli ma to być tylko prosta gra na wypełnienie czasu do następnego projektu, to przychodzi mi do głowy pewna sympatyczna gra - postać biegła [na to gracz nie miał wpływu] i co jakiś czas na drodze stawała mu przeszkoda. Gdybyś chwilę nad tym pomyślał, to może rozwinąłbyś to troche [do tej pory widziałęm tylko takie gry, w których występowały przeszkody do przeskoczenia lub przeturlania się pod nimi] i grałoby się całkiem przyjemnie.

Czyżby Hurdler ;)? Gra genialna sama w sobie. Niby taka w miarę prosta, ale trochę się przy niej posiedziało ;D.

Pozdro.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2008, 19:28:54 wysłana przez Gravell »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline micran

• Użytkownik
    • Micran - Warsztat

# Październik 18, 2008, 19:39:23

Choć wiem że się pewnie rozczarowałeś :>

Wow może bym się tym zajął po ukończeniu tego projektu co wykonuje. Gra mogłaby działać turowo np. po 5 kroków ;)

Offline kordix

• Użytkownik

# Październik 18, 2008, 20:12:08
Wow może bym się tym zajął po ukończeniu tego projektu co wykonuje. Gra mogłaby działać turowo np. po 5 kroków
SERIO? Jezu, prawie się rozpłakałem... pierwszy raz w tym moim życiu ktoś jakoś docenił mój pomysł!  :D

No jasne, turowo można, wszystko można jak ma się zapał i chęci ;)

yfan

• Gość
# Październik 18, 2008, 20:24:24
Heh, jeszcze tylko wymyśl, w jaki sposób gracze będą ze sobą rywalizować. Bo na razie to każdy zbija kokosy chodząc do szkoły, a później do pracy, a nie powiedziałeś wcale po co są im potrzebne te pieniądze.

Dobrze kombinujesz, ale na razie nie ma tu gry.

Offline kordix

• Użytkownik

# Październik 19, 2008, 00:35:53
Bo na razie to każdy zbija kokosy chodząc do szkoły, a później do pracy, a nie powiedziałeś wcale po co są im potrzebne te pieniądze.
Otóż ten kto ma np. po 5 minutach najwięcej kasy-wygrywa  ;)

Hmm... tutaj też mogę napisać całe rozwinięte overview, tyle że teraz piszę jeszcze do RPG na bazie SC...

Offline micran

• Użytkownik
    • Micran - Warsztat

# Październik 19, 2008, 11:08:34
Ja mam taki pomysł na taką grę.
Gracze mają 5 lat, tura=tydzień w tym czasie ma zarobić jak najwięcej kasy np. na samochód lub inne bonusy. Po zakończeniu gry można np. na serwer wysłać wynik gracza. Gra również mogłaby być turowa przez sieć. I np. w jednej grze biorą udział 20 graczy ;) Co tura jakieś zadanie np. 1 tura rozwiązać jakieś zadania matematyczne;) Można by wprowadzić wątek kradzieży, bijatyk itp. w stylu a'la GTA. W sieci można by walczyć z innym graczem ukraść gotówke, bić się. Wystarczyło by w zupełnie styl z takiej gry na komórkę ustawiało się 5 ciosów i 5 bloków a następnie trwała walka. Ten kto wiecej razy trafił to zgarnia gotowke, jeśli agresor nie wygra trafia do wiezienia. Lub remis oboje trafiają poobijani do szpitala;) A że szpital sprywatyzowany to ... ;)
#kordix: Pomysł jest niezły oraz bardzo mi się podoba.