Autor Wątek: FBS - Fat Bear Samurai  (Przeczytany 969 razy)

Offline nonGENIUS

• Użytkownik

# Lipiec 23, 2008, 15:17:26
Potrzebuje programistów którzy by pociągnęli grę FBS ( ja jedynie mogę robić grafikę, ale dość sporadycznie, gdyż jestem nieco zajęty )
nie umieszczam tego wątku w projektach gdyż to jest jedynie pomysł z konceptem gameplay'u wykonanym w 100% w blenderze
To ma być RPG dla dzieci ( bohatera możecie zobaczyć na gameplay' u) :D
Fabuła:
Wioska w której żyje nasz bohater ( nazwa wioski do uzgodnienia ) jest w niebezpieczeństwie, otóż chce ją podbić plemię małp ninja. Dlatego nasz heros ( gruby misio ) w celu jej obrony wykonuje przeróżne zadania, po przez dostarczanie przeróżnych przedmiotów z celu "A" do celu "B" , zbieranie rzeczy do walk z przeciwnikami. ( questy byłyby zadawane przez starego ( mędrca ) misia )
Coś o gameplay'u:
misio wyposażony jest w bambusowy miecz ( gdyż ma tylko ogłuszać przeciwników, a nie ich zabijać )
podczas walk bohater może zbierać monety ( gameplay prawy górny róg ) które może zamieniać na ciosy:
koszt:1 moneta    atak: potężny cios atakujący przeciwnika ( w najlepszym wypadku dwóch )  przed bohaterem wykonując zamach zza pleców i mocny wymach w ziemię ( animacje mam gotową ).
koszt:2 monety   atak: obrót, który atakuje przeciwników dookoła ( chyba wiadomo o co chodzi ) :)
koszt: 3 monety   atak: skok w górę, a następnie opadnięcie w dół wywołując falę uderzeniową, która ogłusza lub atakuje przeciwników w promieniu kilka metrów.

SCREENY:

GAMEPLAY VIDEO:
http://pl.youtube.com/watch?v=-L8scF0y4jM

PYTANIA LUB CHęć WSPÓŁPRACY KIEROWAć POD E-MAIL: el.pawcik@gmail.com LUB GG: 5612831
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2008, 18:30:37 wysłana przez Zubee »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Lipiec 23, 2008, 15:20:27
Czyżby inspiracja ostatnio reklamowanym w TV filmem animowanym? ;)

Offline nonGENIUS

• Użytkownik

# Lipiec 23, 2008, 15:27:31
w tym sęk że nie :D
Inspirowany jest raczej animacją monster samurai :D
http://pl.youtube.com/watch?v=-b2nuJxshrI