Autor Wątek: Warsztat Summer of Code 2008  (Przeczytany 26963 razy)

Offline Wyszo

• Użytkownik

# Wrzesień 09, 2008, 12:54:51
Nie bój żaby, rzufie :D Po tym, co zobaczyliśmy na ostatnim WSoC, mocno zdziwiłbym się, gdyby liczba uczestników się zmniejszyła, a poziom prac spadł. - Powiedział Wyszo, kliknął "wyślij" i przełączył okienko z powrotem na Visual C++ ;)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline micran

• Użytkownik
    • Micran - Warsztat

# Wrzesień 09, 2008, 12:58:10
A może już wszyscy skończyli swoje prace. Już 9 a do 30 mało czasu. Teraz to raczej poziomy projektują.

A ja myślałem, że uda mi się skończyć mój projekt wcześniej. :( Co najwyżej może jakaś wersja pro pro pro alpha;)

Offline dzemeuksis

• Użytkownik
    • Blog quodmeturbat

# Wrzesień 09, 2008, 14:59:41
[ot]
Nie bój żaby, rzufie
Chyba raczej rzufiu. O ile słusznie domniemywam, że rzuf pochodzi od żółw. Poparciem tej tezy jest awatar delikwenta. ;)
[/ot]

Offline Wyszo

• Użytkownik

# Wrzesień 09, 2008, 15:15:00
Myślę, że w tym wypadku obie odmiany są poprawne ;)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Wrzesień 09, 2008, 15:33:59
A może już wszyscy skończyli swoje prace. Już 9 a do 30 mało czasu. Teraz to raczej poziomy projektują.
Ja swojej prawie że nawet nie zacząłem. :P Ogólnie mało mam czasu, a prowadzenie Warsztatowego Teamu też trochę go zabiera. Jeśli mi cokolwiek się jakimś cudem uda, to nejprawdopodobniej będzie to co najwyżej techdemo. :)

Offline rzuf

• Użytkownik

# Wrzesień 09, 2008, 16:14:05
[ot]
Obie  formy bywają wykorzystywane, czasami podmioty zwracają się także poprzez "żółw", czy nawet "zolw" (tak! Bez polfontów!)
[/ot]
Ogółem pociaszająco. :) Na poprzednim WSoC o tej porze było już tu pozakładanych sporo wątków o grach, toteż teraźniejsza posucha mnie zastanowiła. :) Wracam do kodowania Sire tymczasem. :D

Offline dynax

• Użytkownik

# Wrzesień 10, 2008, 16:51:06
@rzuf: Zobaczyłem screeny z twojej gry i postanowiłem się wycofać :) Nie mam z tobą szans.

maxest

• Gość
# Wrzesień 10, 2008, 17:05:11
@Dynax: no gratuluje podejscia. Czy na sali jest jeszcze ktos kto bardziej upodobal sobie przepiekna Crysis'owa grafike od chocby fantastycznego ropadania sie na kawalki wrogow w Soldier of Fortune? :)

Offline rzuf

• Użytkownik

# Wrzesień 10, 2008, 17:13:12
Bez przesady, wszak chodzi o dobrą zabawę. Zobacz sobie moje poprzednie wejście na WSoC. :D

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Wrzesień 10, 2008, 18:41:24
@rzuf: Zobaczyłem screeny z twojej gry i postanowiłem się wycofać :) Nie mam z tobą szans.

A czy tu chodzi o wygraną? Czy ostatnie miejsce w takim konkursie jest porażką? IMO absolutnie nie! Należy ci się sam podziw za to, że tworzysz przez trzy miesiące jedną grę i kończysz ją. Namawiam do wzięcia udziału - po prostu dla dobrej zabawy :).

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Wrzesień 29, 2008, 23:41:09
Jeśli dobrze liczę to jutro jest koniec WSOC. Jak na razie nadeszły tylko 2 prace. Czy to tak mało osób uczestniczy w konkursie, czy wszyscy jak zwykle będą wysyłali prace na ostatnią chwilę? Tak czy siak, to niedobry znak... :(

Offline Anonim

• Użytkownik
    • Anonim's Page!

# Wrzesień 29, 2008, 23:52:52
Niestety nie udało mi się napisać gry, a planów miałem kilka... Najpierw platform-RPG, potem Gamedev May Cry (Miało się chodzić nami userami, i zabijać... nas xD), a na koniec bijatyka o owcach (Sheeps!) niestety ambicje mnie przerosły. Gdy napiszę Sheeps! na pewno opublikuję. (i zmienię nazwę na poprawną)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2008, 00:11:51 wysłana przez Anonim »

Offline Wyszo

• Użytkownik

# Wrzesień 30, 2008, 00:07:41
Ja z kolei jestem w innej sytuacji - gierka jest grywalna (choć planowana funkcjonalność nie została w całości stworzona) ale grafik niestety nie wyrobił się ze zrobieniem grafiki (za późno nawiązaliśmy współpracę) a szczerze mówiąc nie bardzo chcę publikować grę z grafiką testową robiona przeze mnie, bo kurde - ona nigdy nie miała być oglądana przez ludzi spoza [szaleństwo: dwuosobowego] teamu, jest brzyydka ;D

Niemniej jednak jeśli okaże się, że prac jest na przykład 5 to wyślę prackę z testową grafiką, choćby w celu okazania poparcia dla całej inicjatywy. Więc Reg, byłbym wdzięczny jutro przed zakończeniem konkursu za jakąś informację tutaj albo na PM czy sytuacja jeśli chodzi o ilość prac się poprawiła - oczywiście jeśli będziesz miał czas taką informację udzielić.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Wrzesień 30, 2008, 01:43:44
Jeśli dobrze liczę to jutro jest koniec WSOC. Jak na razie nadeszły tylko 2 prace. Czy to tak mało osób uczestniczy w konkursie, czy wszyscy jak zwykle będą wysyłali prace na ostatnią chwilę? Tak czy siak, to niedobry znak... :(
No ja mam pół silnika (te mniejsze pół). ;)

Offline vshader

• Użytkownik
    • VShader - strona domowa

# Wrzesień 30, 2008, 08:42:40
Wyślę jak skończę portować na Windows  ;)