Autor Wątek: Silverlight  (Przeczytany 2288 razy)

Offline NuFac3

• Użytkownik

# Czerwiec 29, 2008, 15:33:23
Witam!

Ostatnio interesuje się SL i mam pewne pytanie - czy aby aplikacja silverlight działała poprawnie serwer musi być jakoś specjalnie do tego dostosowany? Czy darmowe serwery ( jakie są dostępne pn. w lua.pl cba.pl yoyo.pl )poradzą sobie z aplikacjami w SL ?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Charibo

• Redaktor

# Czerwiec 29, 2008, 17:16:58
Poradzą, gdyż Silverlight wymaga wsparcia przeglądarki nie serwera. Nawet na republice działa. :)

Offline vashpan

• Użytkownik
    • Strona

# Czerwiec 29, 2008, 18:05:38
Tyle ze cos mi sie wydaje jedyna przegladarka obslugujaca to cudo jest "jedyna sluszna przegladarka" ;) A ta w Polsce wcale nie jest juz taka popularna.

A moze jest jakis plugin do FF chociazby ?

Offline Charibo

• Redaktor

# Czerwiec 29, 2008, 18:33:59
SL obsługuje chyba każda szerzej używana przeglądarka, a więc FF, IE i (chyba) Opera. ;)

Offline NuFac3

• Użytkownik

# Czerwiec 29, 2008, 19:06:59
Napewno dziala na FF bo sam używam tej przegladarki i aplikacje SL działają u mnie poprawnie. Co do IE to jest oczywiste że obsługuje SL. Wydaje mi sie że z operą może być problem....

Poradzą, gdyż Silverlight wymaga wsparcia przeglądarki nie serwera. Nawet na republice działa. :)
- o to mi chodziło ;) ( czy wymaga wsparcia przegladarki czy serwera ).

Dzięki za pomoc;)

PS. Jeszcze jedno pytanie... Czy SL pozwala na komunikacje klient-serwer? Czy można w SL napisac np. panel logowania/rejestracji itd ... ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2008, 19:12:03 wysłana przez NuFac3 »

Offline Xion

• Moderator
    • xion.log

# Czerwiec 29, 2008, 23:22:01
Nie wiem, jak to jest w SL dokładnie, ale prawdopodobnie rzecz jest podobno do apletów Javy - czyli ograniczony dostęp do lokalnego komputera, ale do sieci nie. Mogę się aczkolwiek mylić, bo nic w SL nie robiłem.