Autor Wątek: Zakup książki  (Przeczytany 1941 razy)

Offline neonek

• Użytkownik

# Czerwiec 14, 2008, 13:11:46
Witam !

Właśnie postanowiłem zacząć naukę OpenGL i zastanawiam się nad kupnem książki "OpenGL i wprowadzenie do programowania gier" i chciałbym się poradzić czy jest to książka odpowiednia dla takiego początkującego jak ja ;D Słyszałem wiele dobrego o tej książce dlatego jest ona moim faworytem (no i dlatego, że jest nowa ;)) Czy ktoś kto czytał już tą książkę mógłby się o niej wypowiedzieć ?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline dzemeuksis

• Użytkownik
    • Blog quodmeturbat

# Czerwiec 14, 2008, 13:43:13
Opcja Search się kłania ;)

edit: Dziewięć stron opinii powinno wystarczyć do podjęcia decyzji. Nawiasem mówiąc podlinkowany wątek to był drugi (za Twoim) wynik w rezultatach wyszukiwania.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2008, 13:45:36 wysłana przez dzemeuksis »

maxest

• Gość
# Czerwiec 14, 2008, 23:32:39
Z niechęci do zakładania bez sensu nowego tematu, żeby zadać takie drobne pytanie - pytam tu: Jaką książkę (dobrą i w miarę niedrogą) na temat technologii .NET, najlepiej z ukierunkowaniem na C#, byście mi polecili? Zastanawiam się, bo postanowiłem poeksperymentować z kodem zarządzanym, a wolałbym jakieś bardziej przystępne źródło niż drobniutki 'C# Programming guide' na MSDN...

Offline yomyn

• Użytkownik
    • yomyn::dev

# Czerwiec 15, 2008, 00:11:14
Witam !

Właśnie postanowiłem zacząć naukę OpenGL i zastanawiam się nad kupnem książki "OpenGL i wprowadzenie do programowania gier" i chciałbym się poradzić czy jest to książka odpowiednia dla takiego początkującego jak ja ;D Słyszałem wiele dobrego o tej książce dlatego jest ona moim faworytem (no i dlatego, że jest nowa ;)) Czy ktoś kto czytał już tą książkę mógłby się o niej wypowiedzieć ?

Ksiazka wiele uczy :) Nawet jak cos wydaje sie na poczatku niezrozumiale to uwierz autorowi, jesli jestes bystry to z czasem wszystko sie wyjasnia. Sam przeczytalem to co mnie interesowalo, reszte przekartkowalem i moge ja polecic. Za taka cene warto kupic.

-yomyn

maxest

• Gość
# Czerwiec 15, 2008, 00:18:59
Jaką książkę (dobrą i w miarę niedrogą) na temat technologii .NET, najlepiej z ukierunkowaniem na C#, byście mi polecili?
Ja mam w swojej biblioteczce "Wstep do programowania w jezyku C#" oraz "Visual C# 2005 EE Od podstaw" i obydwie zawieraja bardzo ciekawy material wylozony w bardzo przystepny sposob (b. duzo przykladow)

Offline neonek

• Użytkownik

# Czerwiec 15, 2008, 11:20:46
Dziękuję za opinię, książka zamówiona. BTW jak długo idzie książka z NAKOMu ?

Offline Fiołek

• Użytkownik
    • Blog

# Czerwiec 15, 2008, 17:08:27
Szybko, ja po 3, może 4 dniach roboczych dostałem.