Autor Wątek: Pogromcy Potworów  (Przeczytany 26741 razy)

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Grudzień 12, 2010, 09:15:31
może użyć zdolności by ją zauroczyć następnie wypić trochę krwi i zostawić przy życiu albo rzucić się na nią wyssać krew i z premedytacją zabić.

Fajna mi premedytacja... :) Chyba, że to eufemizm? :D

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Mr.Protek

• Użytkownik
    • Pogromcy Potworów

# Grudzień 12, 2010, 16:44:09
Po prostu chciałem podkreślić że to będzie jedna z tych gier jakie Władek lubi najbardziej: mroczna, krwista i "diaboliczna" ;D

Offline ndoll

• Użytkownik

# Grudzień 16, 2010, 18:40:40
mroczna, krwista i "diaboliczna" ;D
Jeśli nie znasz - polecam "Nekroskop" (tomy 1-5) Briana Lumley'a. Mocne, krwiste i "diaboliczne" ujęcie tematu. Plus kilka innych atrakcji.

# Grudzień 16, 2010, 21:30:08
... jedna z tych gier jakie Władek lubi najbardziej: mroczna, krwista i "diaboliczna" ;D
@ndoll: On tak żartuje...

Offline Mr.Protek

• Użytkownik
    • Pogromcy Potworów

# Luty 04, 2011, 09:52:01
Różne osoby piszą do mnie na GG z pytaniem kiedy zacznę tworzyć nowy projekt, tak więc odpowiadam iż stworzenie PP zajęło mi tyle czasu że chwilowo potrzebuję odpoczynku od tego wszystkiego, na kartkach co prawda ciągle planuję co tu następne robić ale wizja ta musi jeszcze dojrzeć. Prócz chęci odpoczynku mam teraz bardzo niewiele czasu, a także brak motywacji po trochu spowodowany też marną recenzją gry na victorygames (http://www.victorygames.pl/Pogromcy-Potworow) :)

Z pewnością jeszcze coś stworzę ale potrzebuję nieco czasu i chęci ;)

Pozdrawiam Was i życzę Wam więcej szczęścia w projektach niż w tym moim :D

Offline raver

• Użytkownik
    • Moja strona domowa.

# Luty 04, 2011, 10:47:45
Prócz chęci odpoczynku mam teraz bardzo niewiele czasu, a także brak motywacji po trochu spowodowany też marną recenzją gry na victorygames (http://www.victorygames.pl/Pogromcy-Potworow) :)

To, że recenzja jest marna w głównej mierze zależy od recenzenta. Spójrz na oceny użytkowników: 4/5, a recenzenta 2/5.

Offline Vipa

• Redaktor

# Luty 04, 2011, 10:56:43
Ale to jest teraz normalne, spoko. Recenzja jak recenzja, poprawiłbym tylko parę błędów ;P. Sama gra kiepsko opisana - raczej w ogóle nie opisana w sumie. Nie dowiedziałem się z niej kompletnie nic. Jakaś mania ostatnio, opisać grafikę i dziękuję. Ale co ja tam wiem.

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Luty 04, 2011, 11:16:50
Nie przejmuj się recenzją. Pierwsze koty za płoty. Twoja następna produkcja będzie na pewno lepsza, zwłaszcza że już wiesz, jakich błędów trzeba unikać. Tworzenie gier to nie jest łatwy kawałek chleba. Żaden recenzent nigdy nie będzie sobie zdawał sprawy, ile pracy trzeba w to włożyć, ale doświadczenia, jakie zapewne w ten sposób zdobyłeś, nikt ci nie zabierze ;-).

Offline Dab

• Redaktor
    • blog

# Luty 04, 2011, 11:50:11
Co prawda nie grałem w najnowszą wersję, ale jakiś czas temu PP mnie nieźle wciągnęło. Swego czasu na blogu pisałem mini recenzje różnych rzeczy, które wyglądały zwykle tak (recenzje, nie rzeczy): "jeżeli chodzi o X to Y ssie, Z jest do niczego a W mogli zrobić dużo lepiej. No ale w sumie jest fajnie, 6+/8" :) Tutaj gra się po prostu nie spodobała recenzentowi i tej ostatniej linijki zabrakło :P
Warto wziąć pod uwagę rzeczy wymienione w recenzji, ale niską oceną bym się nie przejmował ;) Poza tym, jak to zauważył Złośliwiec, masz teraz unikatowe (zwłaszcza na Warsztacie) doświadczenie w postaci skończenia dłuższego projektu :)