Autor Wątek: Poszukuje grafike 2d  (Przeczytany 2715 razy)

Offline wilk

• Użytkownik

# Marzec 30, 2006, 21:04:37
mam kilka pomyslow na gry i potrzebuje do tego grafika ktory narysuje mi pare rzeczy w wolnym czasie.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Silther

• Użytkownik

# Marzec 30, 2006, 21:15:48
Jeżeli czytałeś inne posty z działu "Rekrutacja" to powinieneś już wiedzieć, że nie wystarczy napisać kogo się szuka, ale trzeba coś pokazać. Więc masz do wyboru:
1. Skodzić jeden z twoich pomysłów przy słabej grafice, a potem szukać grafika.
2. Dobrze rozpisać swoje pomysły.
3. Czekać, aż zgłosi ci się kompletny amator, którego nikt nie chce przyjąć do innego projektu.
Zastanów się, co byś zrobił gdybyś na jakimś forum dla grafików znalazł ogłoszenie w stylu:
"potrzebuje programisty, który skodzi mi coś w wolnym czasie do gierki."

Offline wilk

• Użytkownik

# Kwiecień 07, 2006, 21:31:29
A wiec tak bedzie to gierka 2d z widokiem z boku potrzebuje grafike kafle 32na32 ziemi budynkow roslin chmurek i postacji gierka bedzie pisana w blizt basic nazywac sie bedzie to najemnik i bedzie o zolnierzu ktory wypelnia misje.

intoxicate

• Gość
# Kwiecień 07, 2006, 21:41:27
max3d.pl/forum, *moze* tam ktos sie znajdzie

Offline SauRooN

• Użytkownik

# Kwiecień 08, 2006, 05:27:54
A wiec tak bedzie to gierka 2d z widokiem z boku potrzebuje grafike kafle 32na32 ziemi budynkow roslin chmurek i postacji gierka bedzie pisana w blizt basic nazywac sie bedzie to najemnik i bedzie o zolnierzu ktory wypelnia misje.
To wspaniały pomysł! Na kiedy ci zrobić te obrazki?

Offline Toshio

• Użytkownik

# Kwiecień 08, 2006, 10:56:56

Ten zarys opisu trochę mało kształtuje twoje wyobrażenia, napisz może kilka zdań na temat fabuły. Napisałeś już wcześniej jakieś projekty ? Tu raczej jest mało grafików 2d (ale nieznaczy, żę ich niema) Tak jak napisał Intoxicate, wejdź na forum max3d.pl i tam ich szukaj, tylko postaraj się to pisać bardziej przekonywującą niż tu.

Anyway, życzę udanego projektu.

Offline Piotr

• Użytkownik

# Kwiecień 08, 2006, 11:38:11
Zajżej Zajrzyj też na forum ks-ekspert.pl tam kreci sie dużo garfików, albo napisz na ich IRC.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2006, 14:30:19 wysłana przez spax »

Offline Wyszo

• Użytkownik

# Kwiecień 08, 2006, 14:07:29
@ wilk: nie widok z boku tylko w izometrii!

Nic nie poradzę na to, że mam jakieś zboczenie i zawsze jak ktoś mówi - to taki rpg z widokiem z boku to się krew we mnie gotuje (chociaż widziałem rpg/zręcznościówkę z widokiem na prawdę Z BOKU - oczywiście było w niej dużo więcej zręcznościówki niż rpg... duuużo więcej).