Autor Wątek: Pomysł na grę w stylu ogame  (Przeczytany 11220 razy)

Offline Lee

• Użytkownik

# Grudzień 02, 2006, 13:55:58
hehe, ja juz taka gre zaczolem robic rok temu. Szukałem pomocników jednak nikt nie był chętny do pomocy przy php. Narazie projekt wstrzymałem od kilku miesiecy, ale jesteś chętny do pisania to możemy się dogadać. Adres projektu www.progz.easyisp.pl/ge Nazwa robocza to Galaxy Empires

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Riddlemaster

• Użytkownik
    • Moja strona domowa

# Grudzień 02, 2006, 16:35:01
Narazie projekt wstrzymałem od kilku miesiecy
A szkoda, bo prezentuje się to co jest na stronie, całkiem okazale

Offline Lee

• Użytkownik

# Grudzień 02, 2006, 21:56:38
Narazie projekt wstrzymałem od kilku miesiecy
A szkoda, bo prezentuje się to co jest na stronie, całkiem okazale

Jak tylko znajdzie sie osoba chętna do pomocy przy pisaniu jestem gotów wznowić projekt  :)

Offline Ktos

• Użytkownik

# Grudzień 07, 2006, 21:53:46
Jak tylko znajdzie sie osoba chętna do pomocy przy pisaniu jestem gotów wznowić projekt  :)

Z rok temu zacząłem robić taką gierę, tyle że opartą na całkowicie innym systemie <coś w tylu LOTR w przeglądarce bardziej niż ogame>, ale projekt został przerwany, bo kumpel nawalił i przstał dostarczać kolejne pomysły. Ale wracając do tematu zgłaszam gotowość to wznowienia projektu Lee ;]

Offline Lipek Samo Zło

• Użytkownik

# Grudzień 07, 2006, 23:47:47
Projekt bardzo ciekawy, niestety nie znam się na PHPie dlatego nie mógłbym przyłożyć koderskiej ręki, ale życzę powiedzenia anyway :)

Offline Lee

• Użytkownik

# Grudzień 08, 2006, 17:59:32

Z rok temu zacząłem robić taką gierę, tyle że opartą na całkowicie innym systemie <coś w tylu LOTR w przeglądarce bardziej niż ogame>, ale projekt został przerwany, bo kumpel nawalił i przstał dostarczać kolejne pomysły. Ale wracając do tematu zgłaszam gotowość to wznowienia projektu Lee ;]

W takim razie musimy się skontaktować, może na gg ? Moje gg to 5153883.

Offline Piotrek

• Użytkownik

# Luty 22, 2007, 22:08:27
Cho cho cho wyjąłes mi to z ust. Mam nawet lekką rozpiskę (kiedyś zacząlem pisać pseudo design document), na pomysł na grę. Jak jesteś zainteresowany wal na GG 9743798.

Offline psychob

• Użytkownik
    • PsychoB SoftWare

# Styczeń 27, 2008, 19:24:32
Pomysł rozwijany??
Czy umarł śmiercią naturalną??

Offline Moriturius

• Użytkownik

# Luty 16, 2008, 09:03:48
Takie cos już jest: http://www.new-game.net/