Autor Wątek: GTA IV  (Przeczytany 35600 razy)

Offline yarpen

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2008, 16:09:56
Ktos musial zaczac :) Jeszcze kilkanascie godzin...

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

bamse

• Gość
# Kwiecień 28, 2008, 16:16:54

Niektorzy zaczeli juz kilka dni temu ;) Swoja droga ciekawe, jak to sie odbije na "otwarciu". No i czy slyszal ktos moze, jaki, w przyblizeniu, byl budzet tej reinkarnacji GTA? Bo jezeli utrzymal sie przyrost kosztow z poprzednich czesci, to przy tej grze pewnie przebili 100mln$?!!!

Offline yarpen

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2008, 16:48:57
Na razie jest o tyle ciekawie, ze gra ma prawie doskonale oceny od prasy: http://www.metacritic.com/games/platforms/xbox360/grandtheftauto4 i nieco nizsze od fanow (8.2).

Offline Esidar

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2008, 21:32:23

lol

A masz już wszystko ? Mrożonki w lodówce ? Wyspałeś się na zapas ?

Offline Charibo

• Moderator

# Kwiecień 28, 2008, 21:38:31
Moderatorów kasujących moje posty proszę o chociażby drobną informację co, jak i dlaczego w PM-ce. Dużo czasu wam na tym pewnie nie zejdzie.

Offline doomtrader

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2008, 21:43:50
Moderatorów kasujących moje posty proszę o chociażby drobną informację co, jak i dlaczego w PM-ce. Dużo czasu wam na tym pewnie nie zejdzie.

wow, ja też

skromnie uważam, że mój post był mniej spammerski od pierwszego w tym wątku

Offline Elwis

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2008, 21:57:10
Dołączam do postulatu.
Swoją drogą nie wiem co jest złego w wyrażeniu dezaprobaty dla kontynuowania serii Grand Theft Auto(czyt. bezczeszczenia tej nazwy)

Offline prophet

• Użytkownik

# Kwiecień 28, 2008, 22:21:21
Dlaczego to jest takie ważne wydarzenie?

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Kwiecień 28, 2008, 22:47:25

Użytkowników proszących moderatorów o wyjaśnienia prosimy o uważną lekturę regulaminu. Dużo czasu wam na tym pewnie nie zejdzie :P.

Offline yarpen

• Użytkownik

# Kwiecień 29, 2008, 00:16:00
Swoją drogą nie wiem co jest złego w wyrażeniu dezaprobaty dla kontynuowania serii Grand Theft Auto(czyt. bezczeszczenia tej nazwy)
Ja zapytam tak: kto z tutaj obecnych uwaza ze GTA od nr'ka 3 stracilo swoj urok i jest do chrzanu? :)
Niech zgadne - grasz na pececie? ;) Trojka i VC sa najlepsze w serii (IMHO), San Andreas mial za bardzo rozmyty gameplay jak dla mnie, ale caly czas b. dobra gra.
A na pytanie czemu ta premiera to wazne wydarzenie niezbyt wiem, co odpowiedziec... To forum o grach. GTA IV to jedna z wiekszych premier tego roku, ktora ma przyniesc (wg planow) ok 400 mln USD.

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Kwiecień 29, 2008, 03:25:26
Serię trójwymiarową tej gry uwielbiam, bardzo chętnie bym pograł w IV, ale niestety brak kaski na sprzęt, trzeba poczekać ;(

Offline Riddlemaster

• Użytkownik
    • Moja strona domowa

# Maj 03, 2008, 20:42:59
Ech ja muszę poczekać na wersję pecetową... mam nadzieję, że jednak wyjdzie.
A jak wrażenia ci co grali? Z tego co słyszałem gra jest dość zabugowana w pc-towym stylu (tzn. crashe, zwisy). Doświadczyliście czegoś takiego? Niby to nic dziwnego - jest to w sumie następstwo coraz bardziej złożonej architektury, ale nadal nie jest to na pewno na konsolach powszechne.

Offline Kurak

• Użytkownik

# Maj 03, 2008, 20:52:18
Oglądnąłem 2 videorecenzje, przeczytałem jedną pisaną. Wszystkie 3 nazywają GTA IV grą wszechczasów, która zostawia w tyle wszystkie inne produkcje, usuwa wszelkie niedoróbki z już niemal perfekcyjnych wcześniejszych odsłon, będąc grą idealną. Wszystkie te recenzje pojawiły się dzień po premierze.

Cóż, poprzednie odsłony trójwymiarowej serii GTA były IMO całkiem przyjemnymi, ciekawymi i grywalnymi produkcjami, nie nazwałbym ich natomiast grami niemal perfekcyjnymi, ani nie postawił ich wśród najlepszych gier evah. Mogę więc tylko przewidywać, że 4 nie za wiele różni się od poprzedniczek i dalej warto w nią pograć.

Także chętnie bym przeczytał jak oceniają grę ci, którzy już grali (akurat to, co mówią recenzenci można przeznaczyć do wiadomego użytku ;)).

Offline Charibo

• Moderator

# Maj 03, 2008, 21:09:14
(Znajomek z XBoxem również ma jakieśtam kłopoty)

Offline Esidar

• Użytkownik

# Maj 03, 2008, 21:10:49
Ja się zawiodłem... i to strasznie... Zrobili lepszą grafikę, lepsze animacje, bardziej rozbudowane miasto i ... wywalili 50% gameplay'a z poprzednich części. Sprawdziło się to co mówił jeden z kolesi z Rockstara, że gra bardziej przypomina film. I faktycznie tak jest. Więcej czasu spędzam na oglądaniu cut-scene i ładnych obrazków niż na odkrywaniu rozpasłości gameplaya jak w poprzednich częściach.
Poświęcili mnóstwo kasy na to żeby postacie się fajnie poruszały, grafika była realistyczna, było dużo różnych zachowań przechodniów i zapomnieli o grze.
Nie wiem, może mi nie podpadł klimat ale dużo mi brakuje z poprzednich części. Nie ma np. misji karetką czy policyjnych. Nie ma ukrytych paczek lub zaznaczania terytoriów. Nie ma trybów Rampage... ale jest za to wychylanie się z za samochodu :/

Gram w wersjię na PS3 i nie miałem żadnych zwisów.

PS. http://www.videosift.com/video/Toned-Down-GTA-IV-on-Conan :)

[Edit] Jest trochę lepiej niż myślałem bo podobno są ukryte paczki tylko że bardziej schowane :) Przy 20% nie znalazłem ani jednej a jest ich podobno 200. Znajomy przy 60% znalazł 3 :)
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2008, 01:24:36 wysłana przez Esidar »