Autor Wątek: 3 Smoki - Pomoc przy tworzeniu...  (Przeczytany 4071 razy)

tytus3d

• Gość
# Kwiecień 23, 2008, 23:13:54
No to całkiem nieźle.
A teraz pytanie, które nurtuje pewnie większość forumowiczów: kiedy będziemy mogli coś zobaczyć?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline szakal

• Użytkownik

# Kwiecień 23, 2008, 23:17:35
 Na to pytanie ja nie mogę odpowiedzieć, ale popytam w teamie i dam znać. Im więcej osób się zgłosi tym szybciej :D. Liczymy na waszą pomoc :D

Offline civis

• Użytkownik

# Kwiecień 24, 2008, 22:29:40
wybaczcie że się wepchnę, ale... kolejny nowatorski, ambitny i genialny MMORPG. radzę unikać tego słowa/skrótu jak ognia, bo odstrasza.

jeśli szukasz ludzi, to wiedz że:
-nikt nie dojdzie jak nie będzie znał fabuły ani koncepcji
-napisz co oferujesz, co już masz, i co będziesz robił(bo na zasadzie "pomysł dałem, i rządzę" sie przekonasz co z tego będzie)
-jeśli nie masz DDoc'a, jakiś conceptów, czy opisów odnośnie świata(bo skoro RPG...) to będzie ciężko

PS: rozpisz się! ten temat ma zachęcać do tworzenia z Tobą!

Offline szakal

• Użytkownik

# Kwiecień 25, 2008, 14:36:23
 Nikt nie napisał na PW, więc nie mieliśmy komu przedstawiać fabuły/konceptu ;) Ale rozumiem, że faktycznie brak tu nieco "profesionalizmu". Spokojnie w najbliższym czasie postaramy się to naprawić.

Offline civis

• Użytkownik

# Kwiecień 25, 2008, 15:47:18
musicie na wstępie zachęcać, oto przykład:
jesteś na targowisku, i widzisz na jednym straganie brudny, dziurawy i ogólnie nieciekawy worek z kartką "odnośnie sprzedaży - kontaktować się ze sprzedawcą."
i teraz pytanie, kto o to coś zapyta? mimo że w środku może być jakiś pyszny, kolorowy owoc.
tak to widzę.