Autor Wątek: Bohaterowie II Wojny Swiatowej: Bitwa o Polskę  (Przeczytany 19097 razy)

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Maj 11, 2008, 21:15:55
Widać profesjonalizm "tfurcuff"...

a o co ci chodzi ?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Charibo

• Redaktor

# Maj 11, 2008, 21:48:46
Zastanów się o co.

Ziomber dojechał do, z tego co pamiętam, 300 postów - mam nadzieję, że ciebie zbanują szybciej.

Offline kuba

• Użytkownik

# Maj 11, 2008, 21:49:45
może o to, że macie ze 3 modele, a już macie ustaloną datę demka :D. A jeszcze ten ostatni temat w PoL to myśłałem, że padnę jak to przeczytałem xD. Twórcy gry, którzy nie znają podstaw, podstaw programowania ;). Jak byście znali chociarz podstawy, ale podstawy podstaw to już trzeba znać. A wy co? 5 projektów na raz na stronce mieliście :/

nexor

• Gość
# Maj 11, 2008, 21:58:43
A moderatorzy nie widzą tego wątku? Już bym wolał pytania w stylu dlaczego nic się nie wyświetla, albo czemu cout << "hello world"; nie działa, niż patrzeć na ten bezsensowny wątek, z którego nic tu nie wynika, ani żadnych postępów w pracy ani nic.

sorki za off-top, ale ten wątek jest moim zdaniem "podejrzany".

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Maj 11, 2008, 22:02:19
Zastanów się o co.

Ziomber dojechał do, z tego co pamiętam, 300 postów - mam nadzieję, że ciebie zbanują szybciej.

Ja również jestem za banem dla grenko1990, większego nooba nie widziałem (przepraszam, ze noobów obrażam), po prostu nad postami tego użytkownika tylko należy płakać i modlić się, żeby mu rodzice zakazali korzystać z internetu.

Mam nadzieje, że moderatorzy rozpatrzą szybko sprawę i dobrze zadecydują.

OT:
może o to, że macie ze 3 modele, a już macie ustaloną datę demka :D. A jeszcze ten ostatni temat w PoL to myśłałem, że padnę jak to przeczytałem xD. Twórcy gry, którzy nie znają podstaw, podstaw programowania ;). Jak byście znali chociarz podstawy, ale podstawy podstaw to już trzeba znać. A wy co? 5 projektów na raz na stronce mieliście :/

Kocri, dobrze, że chociaż znasz zasady polskiej ortografii.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2008, 22:17:58 wysłana przez Netrix »

Offline terianil

• Użytkownik

# Maj 11, 2008, 22:28:00
Ja rowniez sugeruje ban....

na podstawie 9.2 w regulaminie forum.... bo grenko jest w PoL co chwilke, mozna to nazwac prowakacja...

Offline kuba

• Użytkownik

# Maj 11, 2008, 22:34:49
ja jak widzę, że grenko1990 napisał wiadomość już wiem, że cały temat będzie mówił, że dużo zrobili, a zaraz po tym w PoL jest post z BARDZOO prostym kodem :D
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2008, 22:36:24 wysłana przez kocri »

Offline Lobsang Rampa

• Użytkownik
    • Global Epidemic

# Maj 11, 2008, 22:39:51
Zbanować jest bardzo łatwo, natomiast trudniej jest wytłumaczyć zainteresowanej osobie co robi źle, ja na dobry początek proponuję Ci grenko1990 żebyś przeczytał ze zrozumieniem zasady korzystania z forum http://forum.warsztat.gd/index.php/topic,1794.0.html i sie tego naprawdę trzymał, wtedy wszystko powinno być OK :)

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Maj 11, 2008, 22:50:08
Zbanować jest bardzo łatwo, natomiast trudniej jest wytłumaczyć zainteresowanej osobie co robi źle, ja na dobry początek proponuję Ci grenko1990 żebyś przeczytał ze zrozumieniem zasady korzystania z forum http://forum.warsztat.gd/index.php/topic,1794.0.html i sie tego naprawdę trzymał, wtedy wszystko powinno być OK :)

No niestety, nie jest łatwo, a świadczy o tym przynajmniej to, że grenko1990 nie został zbanowany do tej pory. Poza tym, za każdym razem, kiedy moderator przenosi temat, pisze wytłumaczenie, za co został on przeniesiony.

nexor

• Gość
# Maj 11, 2008, 22:59:20
Taki offtop: Wiecie, co by było niezłe? My tu sobie o bananach gadamy, tralala, a grenko siedzi sobie w chacie i się zbija z naszej naiwności ;p. Ech.. Pobożne życzenia ;].

PS. Całą tą akcję z modami i ich stosunkiem do tego typu tematów doskonale opisuje opowiadanie Xiona ;]. Co prawda jeszcze się Złośliwiec na grenku nie wyżył, ale mam szczerą nadzieję, że któregoś z modów to opowiadanie zainspiruje ;p.

nexor

• Gość
# Maj 11, 2008, 23:33:53
Może z tym banem to jednak przesada, ale ten wątek jest śmieszny i powinien trafić tam gdzie jego miejsce.

A poza tym zapomniałem dodać, że ten temat aby wprowadza w błąd, bo moja próba nawiązania kontaktu w celu przyłączenia się do projektu( wstyd i hańba ) przekonała mnie do stwierdzenia, że to jest jakaś jedna wielka ściema. Lenistwo i brak umiejętności.

Offline stalek

• Użytkownik
    • Evil Indie Games

# Maj 12, 2008, 00:05:15
Może z tym banem to jednak przesada, ale ten wątek jest śmieszny i powinien trafić tam gdzie jego miejsce.

Jejku jej  ::) To jest właściwie ogłoszenie o rekrutacji do pewnego projektu.
Być może niektórym nie odpowiada poziom tego przedsięwzięcia,
ale bez przesady...
Nikt wam nie każe czytać, komentować, wciąż wygrzebywać tego wątku na wierzch.
Nie podoba się, uważacie że lamerskie, to zlejcie - proste:>

Swoją drogą fajnie by było gdyby grenko1990 zrobił tą swoją zabawną grę o Bohaterach II Wojny Światowej
 i pokazał tym samym faka wszystkim prześmiewcom:)
Oi!

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Maj 12, 2008, 08:09:27
niech tu zostanie, zobaczycie niedługo screeny na PEWNO :) oraz z gry.

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Maj 12, 2008, 21:01:18
Dobra panowie, tym razem to już przesadziliście. Nie chce mi się kasować wszystkich waszych postów, ale nie myślcie sobie, że w ogóle odpuszczam. Następnym razem za takie zachowanie będą bany, bez względu na to, ilu was w tym weźmie udział. Poza tym poczytajcie sobie do poduszki regulamin forum (punkt 8.).

Offline meehav

• Użytkownik
    • meehav.net

# Maj 12, 2008, 22:21:30
niech tu zostanie, zobaczycie niedługo screeny na PEWNO :) oraz z gry.
"srali muchy będzie wiosna..."

Nie no, ja zawsze starałem się być miłym, pogodnym człowiekiem i nigdy nie chciałem się nikomu narażać, ale te ciągłe posty "zobaczycie, niedługo, już lada dzień" mnie rozbrajają. Nie chcę mówić negatywnie o Twoim projekcie, czy go krytykować, ale chłopie, weź się do roboty, i jak będzie coś do pokazania, to po prostu to pokaż.. Powodzenia :)