Autor Wątek: Bohaterowie II Wojny Swiatowej: Bitwa o Polskę  (Przeczytany 19462 razy)

Offline spendrak

• Użytkownik

# Kwiecień 12, 2008, 12:07:48
12 X 1943 – bitwa pod Leninem.
Tzn jak? Pod jego zwłokami? ;)

Zgincie, przepadnijcie, nie kompromitujcie sie i piszcie Lenino. 

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline iiasiey

• Użytkownik

# Kwiecień 12, 2008, 12:31:13
Ahh... Bitwa pod Leninem...
Popracujcie trochę, nad tym i tamtym. Konkretniej: nad gramatyką, zawartością merytoryczną postów, nad stroną, macie grafików, niech zrobią coś konkretniejszego - bo nie wiem, czy jak potrafi się zrobić takie modele jak na screenach, już zasługuje się na dumne miano "grafika 3d" (może jakieś lokacje...)  :P
Bo jak na razie... to co robicie, nie zachęca  :-\

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 12, 2008, 18:24:32
każdy grafik dostaje swoje zadania tera robią bronie, jak dojdzie teraz jakiś nowy grafik zajmie się tworzeniem map, postaci itp więc niedługo dostaniecie screeny

Offline iiasiey

• Użytkownik

# Kwiecień 12, 2008, 18:45:59
taa... tylko te modele broni... nie czepiam się generalnie wyglądu, a też jakby merytoryki - jeden z tych pistoletów ma górę (nie wiem jak to się nazywa  ::) ) odsuniętą do ładowania, i z tyłu jest wysunięta, owszem, ale z przodu równa się z dolną częścią i tylko odsłania lufę  :-\ to chyba nie tak powinno być. A ten bagnet...

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 12, 2008, 18:56:55
ten z lufą jest do poprawki bo jak widzicie ten drugi pistolet jest taki sam jak ten drugi i to właśnie ten z niewysuniętą lufą będzie w grze.

tytus3d

• Gość
# Kwiecień 12, 2008, 20:12:24
ten drugi pistolet jest taki sam jak ten drugi
Zaczniesz w końcu pisać zrozumiale?

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 12, 2008, 20:18:35
sorrki, chodzi o to że ten o tym pistolecie który ma naciągnięta lufę to nie będzie w grze, będzie zastąpiony inny

PS.Jutro dam kolejne screeny z nowych broni, a w ciągu tygodnia wstępny wygląd Mapki

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 13, 2008, 19:39:39
strona działa już prawidłowo i nadal nasza strona to www.warriorstudio.lua.pl
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2008, 09:36:34 wysłana przez grenko1990 »

tytus3d

• Gość
# Kwiecień 13, 2008, 19:44:27
Czyli zamiast nowych modeli mamy znowu nową stronę ? ;)

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 13, 2008, 19:46:19
graficy pracują nadal niedługo dostaniecie screeny z mapy i bohatera

a stronę musieliśmy zmienić bo wolno się ruszała i to przeszkadzało m.in w pisaniu nowych newsów itp

tytus3d

• Gość
# Kwiecień 14, 2008, 01:49:08
Widzę że chłopaki jeśteście niewyuczalni i jak ktoś pisze że bitwa nie była "pod Leninem" tylko "pod Lenino" to jeśli nawet nie wieżycie na słowo to wypadałoby to sprawdzić a nie na własnym forum walić takie kuriozalne błędy. Do ust ciśnie mi się słowo DNO historyczne lub gramatyczne. Błagam jeśli chcecie robić coś o historii to przynajmniej wypadałoby się z nią zapoznać!!

Dalej na forum czytam: "Z powodu obawy ataków na Anglię, gen Sikorski wydał rozkaz sabotażowego niszczenia składów amunicji oraz paliwa wojskom niemieckim." i to co czytam rozumiem że gen. Sikorski z obawy przed atakiem kazał niemcom niszczyć składy paliwa i amunicji. niebywale historyczne podejście.

"Zadanie:Gracz będzie musiał po kryjomu podłożyć bomby, której mają zniszczyć składnice amunicji i paliwa wojskom Niemieckim."
to samo co wyżej + niemieckim a nie Niemieckim

Takich i podobnych wistów jest dziesiątki, a to raptem kilka zdań. Poprawcie bo świadczy to o Was.

P.S. Jestem grafikem ale podania nie wypełnię bo nie mam zwyczaju "siedzieć na komputerze". Zresztą programiści i inni twórcy z tego co wiem też wolą krzesła lub fotele. :)

Offline Zielony

• Użytkownik
    • Ghurund Engine

# Kwiecień 14, 2008, 08:14:13
tytus3d: wierzyć, nie wieżyć ;]

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 14, 2008, 18:21:14
nawet na naszej stronie jest napisane ze to jest wstępne wszystko napisane więc dzięki za poprawkę na pewno to poprawie, w najbliższym czasie :) jak coś piszcie co dodać a co usunąć z naszych wstępnych założeń  misji może skorzystamy z waszych pomysłów na udoskonalenie projektu.

Offline iiasiey

• Użytkownik

# Kwiecień 15, 2008, 01:38:40
Nie wiem, z jakim rozmachem realizujecie swoją grę - ale misji można by dodać jeszcze parę, jest na razie mało.
Żeby było konkretniej: chociażby Operacja Market Garden - Arnhem, Holandia, Wrzesień 1944. Polacy wzięli czynny udział, więc myślę, że się nada ;)

Można też uwzględnić działania na morzu... trochę tego było (z Polakami) - np. Narwik.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2008, 01:40:13 wysłana przez iiasiey »

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 15, 2008, 20:44:33
dzięki, na pewno weżniemy to pod uwagę a może więcej dacie pomysłów jakie misje jakie bronie.