Autor Wątek: Bohaterowie II Wojny Swiatowej: Bitwa o Polskę  (Przeczytany 19454 razy)

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 09, 2008, 16:53:05
Witam nas team nazywa się WARRIOR STUDIO zajmujemy się robieniem gier 3d
pisze tego posta bowiem potrzeba ludzi do pracy więc, jeśli ktoś jest chętny proszę zgłaszać
się na naszej stronie www.warriorstudio.lua.pl w dziale forum i złozyć podanie a napewno odpiszemy
jak najszybciej możemy

Na dzień dzisiejszy nie wiele mamy ale już prace się zaczeły
-Mamy kilka broni
-Napisane jakie napewno będą bronie w naszym projekcie

Co oferujemy:
Miła atmosfera
Nick albo imię i nazwisko jak członek sobie zażyczy

Kogo poszukujemy do Teamu

-Programistów
-Grafików 3d
Grafików 2d
Projektanta
Dźwiękowców
Animatorów

Więc kto chce do teamu proszę pisać!

Na dzień dzisiejszy powiem wam tylko ze grę robimy wojenną w czasie II Wojny światowej, więcej informacji o grze dowiecie się na stronie którą podałem i tam można też zgłaszać się do teamu

Nie płacimy pieniędzy za prace w teamie
Pozdrawiam

Nasi graficy na dzień dzisiejsi zrobili:
http://woa-guild.w8w.pl/konnekt_ktp/screenshot1207741741.jpg
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72c785e7546361df.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14b948290bb7a0f4.html
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2008, 16:28:37 wysłana przez grenko1990 »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Zielony

• Użytkownik
    • Ghurund Engine

# Kwiecień 10, 2008, 18:43:21
zawsze mi się zdawało, że studio powinno się składać z koordynatora, jakiejś liczby programistów i grafików, ew. muzyk czy dwóch. Z tego co udało mi się znaleźć na Waszej stronie, to cały projekt jest baardzo optymistyczny :]. Nie wiadomo jakiego typu ma być ta gra (obstawiam FPS, a to się pisze zwykle dość długo, zwłaszcza bez programistów), na stronie są tylko dwa modele bez tekstur, na koncie macie tylko jednego moda, a składanie podań o przyjęcie do teamu to lekki przerost formy nad treścią :P

tak więc życzę powodzenia, ale podejdźcie do sprawy bardziej realistycznie, no i napiszcie coś więcej o projekcie (im więcej informacji tym łatwiej zainteresować) :)

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 10, 2008, 19:07:58
Opis Gry

Bohaterowie II Wojny Światowej: Bitwa o Polskę jest to pierwsza gra tworzona przez team Warrior Studio Team

Bohaterowie II Wojny Światowej: Bitwa o Polskę mamy możliwość spojrzenia jak kiedyś wyglądała Druga Wojna Światowa która toczyła się w  XX wieku.W grze
wcielamy się w żołnierza Armii Polskiej który ma za zadania spełniać pokładane w nim nadzieje będziemy mogli być piechurem lub komandosem- i przeżyć niezwykłe
przezywając jakie miały miejsce w czasie Wojny

*6 misji które będą się odbywać na różnych terenach od Polski do Włoch.
*Rozbudowane misiej które mają być wypełniane, wiele misji dyskretnych m.in sabotaż i wiele innych

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2008, 10:46:27 wysłana przez grenko1990 »

Offline mihu

• Użytkownik
    • mihu

# Kwiecień 10, 2008, 20:14:28
Bohaterowie, nie bohaterzy.

mamy możliwość spojrzenia jak kiedyś wyglądała Druga Wojna Światowa która toczyła się w  XX wieku.W grze
wcielamy się w żołnierza Armii Polskiej
To sama kampania wrześniowa? Czy również bitwy poza Polską, w których Polacy brali udział? A Armia Andersa? A może historia alternatywna?

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 11, 2008, 14:07:37
to będą wszystkie wydarzenia (bitwy) o Polskę czyli bitwa o westterplate, bitwa o Pocztę Polską itp oraz poza krajem m.in Anglia itp
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2008, 14:10:34 wysłana przez grenko1990 »

Offline doomtrader

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2008, 14:14:10
to będą wszystkie wydarzenia (bitwy) o Polskę czyli bitwa o westterplate, bitwa o Pocztę Polską itp oraz poza krajem m.in Anglia itp
O Westerplatte i Pocztę to były obrony, o Anglie Bitwa i owszem była, ale to lotnicza.
Już chyba lepiej Tobruk, Monte Cassino itp

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 11, 2008, 14:15:38
w pierwszym temacie zapomniałem to napisać to ma być połączona gra o Obronę Polski jak i Bitwa, więc to wszystko się zamieści w grze.

Offline iiasiey

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2008, 15:14:05
Mój poprzedni post został usunięty, jednak napiszę jeszcze raz (i będę o słuszną sprawę walczył).
Zacznijmy od tytułu. "Bohaterzy".
Treść jednego z postów: "20 misji podzielone które składających się na  5 kampanii, nasz żołnierz będzie rozmieszczony na dane tereny."
Jeżeli teksty w grze będą na podobnym poziomie poprawności gramatycznej, życzę powodzenia.

Treść ogłoszenia powinna być rzetelna. A co to jest ??? Nie podałeś nawet GATUNKU gry. Tylko niespójne, niezrozumiałe wypowiedzi.

Nie wiem, czy ci "bohaterzy" II WŚ byliby dumni z takiej gry o nich... Trochę szacunku.

Napisz coś więcej. I inaczej. Bo na stronie też nic nie znalazłem (poza listą broni).

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 11, 2008, 15:16:42
zmieniłem już tytuł strony a niedługo dam wam informacje więcej o grze.

Offline iiasiey

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2008, 15:28:33
Tylko jak umieszczasz coś w rekrutacji, to powinieneś napisać to od razu.

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 11, 2008, 15:56:03
nom powinienem mieć to wszystko już przygotowane, dzisiaj wszystko będę miał przygotowane i dam wam nowe informacje, oraz screeny.

nexor

• Gość
# Kwiecień 11, 2008, 17:40:59
Ciekawy projekt :P

A co do samego topiku to zdania dobrze zaczynać od wielkiej litery.

Offline mosowski

• Użytkownik

# Kwiecień 11, 2008, 19:48:13
Bohaterzy?!

Nie Bohaterowie przypadkiem?

Offline grenko1990

• Użytkownik
    • Warrior Studio Team

• Zbanowany
# Kwiecień 12, 2008, 09:02:32
Nexor dziex ze ci się podoba :)

Już zmieniłem na Bohaterowie, nie długo dostaniecie nowe screeny i informacje na temat gry.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2008, 10:45:42 wysłana przez grenko1990 »

Offline Tomash

• Użytkownik

# Kwiecień 12, 2008, 10:48:51
Więc... jeśli chodzi o fabułę, to zajmę się nią ja. I- będą misje poza Polską, jak i w Polsce. Jak narazie wstępnie oprawcowałem kilka misji - oto one. Mam nadzieję, że projekt się rozwinie. O ile będą programiści. Dobra, koniec tego offa, oto misje-
17 XI 1939 – Z powodu „dyrektywy ogólnej”, wydanej przez Wodza Naczelnego, następuje wycofanie wojsk i sprzętu do Rumunii i na Węgry, oraz nadany zostaje rozkaz unikania walk z Armią Czerwoną. Gracz uczestniczy w ewakuacji władz RP z Kut do granicy rumuńskiej. Cała ta misja- na zasadzie tutroiala.

Luty 1940 – akcja dywersyjna w nocy. Z powodu obawy ataków na Anglię, gen Sikorski wydał rozkaz sabotażowego niszczenia składów amunicji  oraz paliwa wojskom niemieckim. Gracz musi w ukryciu podkładać bomby które będą niszczyć niemieckie zapasy.

Marzec 1943 – Armia Krajowa zlokalizowała fabrykę pocisków rakietowych V1 w Peenemuende. Dzięki temu nalot bombowców alianckich mógł zniszczyć zagrożenie. Zadanie gracza- zlokalizować i oznaczyć fabrykę.

12 X 1943 – bitwa pod Leninem. Dywizja kościuszkowska skierowana na najtrudniejszy oddział walki. Zadanie – wygrać bitwę, nie umrzeć.

12 V 1944 – Monte Cassino – odziały polskie wzięły udział w 3 fazie walki o Monte Cassino zdobywając górę i klasztor. Bitwa okryła sławą żołnierzy polskiego II Korpusu. Zadanie- zdobyć klasztor.

13 VII 1944 – Akcja „Burza”. Siły AK pod dowództwem płk. A. Wilka-Krzyżanowskiego  zajęły Wilno. – walki w mieście- zadanie gracza- zabić przeciwników i zająć miasto.

Są to wstępne przymiarki, sporo może się zmienić, coś się na pewno doda-elektroda ale biorąc pod uwagę zapał całego teamu  i ilosc programistow to póki co tyle misji to chyba i tak ich przerośnie. Chyba że TADADAM! - pomożecie.
POzdrawiam ;)