Autor Wątek: Składacz/DTPowiec do WMaga  (Przeczytany 7826 razy)

Offline Madnez

• Użytkownik

# Marzec 28, 2008, 19:43:03
Czyli nadal nie ma "składacza" :/

k_b - jesteś na "diabelskiej liczbie" wiadomości (666) ;D

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline s0d

• Użytkownik

# Marzec 28, 2008, 22:40:04
Jutro cos podrzuce w dzien bo zaraz na imprezke trzeba isc ;P uczcic koniec tygodnia ;]

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Marzec 29, 2008, 09:11:00
Czyli nadal nie ma "składacza" :/

Szklanka jest w połowie pełna! ;) Co z tego, że teraz nie ma składacza, skoro teraz on nie jest mi potrzebny? Poza tym, dogrywka zostanie roztrzygnięta w ciągu kilku najbliższych dni i wszyscy dowiemy się jak brzmi ksywka składacza WMaga.

Offline s0d

• Użytkownik

# Marzec 29, 2008, 12:36:49
Jak obiecałem tak i zrobiłem ;P

http://www.speedyshare.com/143514388.html
Ale to tylko jeden artykuł. Robienie całości byłoby ciekawsze spis treści okładka i te sprawy ;] pozdrawiam i mam nadzieje, że to wygląda lepiej niż poprzednie. Słowa warsztatowych krytyków mile widziane ;P

nexor

• Gość
# Marzec 29, 2008, 12:46:29
Jak obiecałem tak i zrobiłem ;P

http://www.speedyshare.com/143514388.html
Ale to tylko jeden artykuł. Robienie całości byłoby ciekawsze spis treści okładka i te sprawy ;] pozdrawiam i mam nadzieje, że to wygląda lepiej niż poprzednie. Słowa warsztatowych krytyków mile widziane ;P

To wygląda jak czytanka z pierwszej klasy szkoły podstawowej.  Za mało info, za dużo ramek i obrazków. IMHO!

Offline Knopi

• Użytkownik

# Marzec 29, 2008, 12:47:34
Za dużo pustych miejsc

Offline s0d

• Użytkownik

# Marzec 29, 2008, 12:48:45
co rozumiesz przez "za mało info"? ze za mało wiadomości i informacji na temat gry? ja nie zajmuje sie treścią...

Offline s0d

• Użytkownik

# Marzec 29, 2008, 12:49:29
Na jednej stronie upchnąć to? tylko problemem bedą obrazki..

Offline Knopi

• Użytkownik

# Marzec 29, 2008, 12:57:47
Otwórz sobie clicka , cda, pcwc i zrób jakąś syntezę... Nie może być takich białych plam.

Offline s0d

• Użytkownik

# Marzec 29, 2008, 13:38:12
Wiesz nie czuje większego problemu zrobienia w tym wodotrysków i tym podobnych bajerów, ale k_b wyraźnie napisał, że nie chce takich bajerów, z tego względu, że dużo tuszu z drukarki pójdzie podczas drukowania. Teraz przyszła mi taka myśl o dwóch wersjach WMaga, ale czy to miałoby jakiś sens? robić ubogą wersje i wypasioną... głos oddaje głównemu pomysłodawcy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2008, 14:29:36 wysłana przez s0d »

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Marzec 29, 2008, 14:32:54
głos oddaje głównemu pomysłodawcy

Dziękuję.

Nie ma sensu robienia dwóch wersji. Czy zaboli kogoś, gdy tło zawsze będzie białe? Nie, za to więcej osób wydrukuje sobie tą gazetkę. Chcę umożliwić łatwe i szybkie drukowanie WMaga, bo to jest główny cel.

Offline Mattrick

• Użytkownik

# Marzec 29, 2008, 15:08:48
W pełni popieram k_b, ale... no właśnie. Oszczędność != pustce. Według mnie jeżeli oszczędzać, to tylko na białym tle. Ale taki puste miejsca to po prostu zły layout/projekt/kompozycja.

Offline Kaszuba

• Użytkownik
    • Blog

# Marzec 29, 2008, 15:38:09
ale... no właśnie. Oszczędność != pustce. Według mnie jeżeli oszczędzać, to tylko na białym tle. Ale taki puste miejsca to po prostu zły layout/projekt/kompozycja.

No właśnie... Pozatym na tekscie dużo tuszu sie nie marnuje, więc nie trzeba oszczedzac miejsca na pustych miejscach. Lepiej zaoszczedzic 2 kartki niz troche czarnego tuszu  ;)

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Kwiecień 01, 2008, 21:40:06
TomekU został oficjalnym składaczem WMaga. W dogrywce wynikły pewne dość nieprzyjemne perturbacje (szczegółów nie będę zdradzał, bo zupełnie nie są wam potrzebne :) ), ale ostatecznie został wyłoniony zwycięzca.

Offline TomekU

• Użytkownik

# Kwiecień 01, 2008, 22:07:53
Wielkie dzięki i mam nadzieję, że dobrze będzie się nam (wszystkim) współpracowało :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2008, 22:09:52 wysłana przez TomekU »