Autor Wątek: Muzyka do Gier  (Przeczytany 7959 razy)

Offline Krolik

• Użytkownik

# Marzec 26, 2008, 19:52:26
Ja bym potrzebował do gry przygodowej dla dzieci , jak mozesz to pokaz jakies sample , a tak propo zapłaty to ile bierzesz?

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline civis

• Użytkownik

# Marzec 26, 2008, 21:33:40
a tak propo zapłaty to ile bierzesz?
chodzi Ci o te sample? bo jak ogólnie to jest napisane że zależy, od produkcji.

a co do próbek to pokaż coś co się Tobie podoba najbardziej, i co uważasz za najlepszy/najtrudniejszy utwór.
po prostu - pokaż co potrafisz ;)

Offline really

• Użytkownik

# Marzec 26, 2008, 22:51:47
Ja chcialbym uslyszec jakies ambienty i troche szybsza muzyke, pasujaca do rzezni na monitorze ;)

Offline kwazi

• Użytkownik
    • Marcin 'kwazi' Przybyłowicz

# Marzec 27, 2008, 00:04:23
Witam, również się tutaj dopiszę -
Od paru lat zajmuję się komponowaniem muzyki, ostatnio również do gier. Oprócz tego zdarza mi się być sound designerem :)
Moje prace można posłuchać tutaj: http://marcinprzybylowicz.com.

Wszystkich zainteresowanych pozdrawiam :)

RageX

• Gość
# Marzec 27, 2008, 00:57:08
Łożesz ty. :D
To już jest coś.  :P

Offline smiler

• Użytkownik
    • Patryk Scelina - Cinematic Composer

# Kwiecień 05, 2008, 10:49:07
Skoro tu się dopisujemy to ja też zapraszam do współpracy ;)

www.myspace.com/patrickscelina
www.freemedia.scelina.com
www.patrykscelina.mp3.wp.pl

Pisze muzykę do gier, filmów, reklam itd.
Zajmuję się również sound designem.

RageX

• Gość
# Kwiecień 05, 2008, 14:20:53
No dobra, a w czym klepiecie... nie wiele programów daje na wyjście surround, a chyba część klientów tego oczekuje.

Offline Mertruve

• Użytkownik

# Kwiecień 05, 2008, 14:59:55
Na szczęście to "niewiele" to programy używane najczęściej :)

Offline Pietro

• Użytkownik
    • Private Worlds Studio

# Kwiecień 05, 2008, 15:04:25
Skoro jest taki topic, to i ja się dopiszę:

Piotr Musiał
www.piotrmusial.com

Muzyka i udźwiękowienie do gier, filmów, trailerów i reklam TV. Sound designerem mi się też zdarza. Pracowałem dla takich klientów jak Gazeta Wyborcza, Discovery Channel, Aktivist Magazine, Provident Polska, Sport.pl, Topdot.com i innych. Zrobiłem/robię muzykę do kilku gier niezależnych - Gnostaria (www.gnostaria.com), Outworlder, Eriu i jestem w trakcie pracy nad poważnym projektem MMO - Magic Clock (codename). Jeden z moich gotowych filmów - "13 scen z 13 procent" jest dostępny na www.redex.info, kolejny pojawi się w czerwcu ("Dawno temu w Iłży"). W nadchodzącym tygodniu pojawi się dużo nowej muzyki na stronie, (jeśli czas mi pozwoli) przykłady video i darmowe utwory dla was do wykorzystania w zamian za tzw. credits. Zapraszam w okolicach piątku. Tymczasem konkretne próbki na życzenie ;).

(edit: trochę później niż obiecywałem, ale wrzuciłem 10 nowych utworów na stronę i zapraszam do słuchania :) )

Jestem otwarty na współpracę wszelkiego rodzaju.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chodzi o surround - to ciekawy temat, w grach nie jest to jeszcze zbyt popularny format. Większość efektów surround nadal jest tworzona programowo, zwłaszcza, że nowe komercyjne silniki audio już mogą wykorzystywać wtyczki VST (m.in. Waves'y). Jako że myślę o przyszłości, w razie potrzeby i gdyby się opłacało, mogę poszerzyć system odsłuchowy do 5.1 (a tu nie chodzi o kupienie soundblastera i głośniczków Creative'a ;)). Soft już mam gotowy (Cubase 4, EWQLSO Platinum Pro).

- Piotr
mail@piotrmusial.com
www.piotrmusial.com

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2008, 18:42:45 wysłana przez Pietro »