Programowanie > Językoznawstwo

F# ?

(1/6) > >>

DarkJarek:
Po C# Microsoft pracuje nad nowym językiem na platformę .NET mianowicie F# (fsharp). Czy myślicie, że ten  nowy wynalazek się przyjmie? Jak dla mnie składnia tego języka przypomina pomieszanie pascala z basicem (coś w stylu Microsoftu) ;D i raczej nie przypadłą mi do gusty.

informacje: http://research.microsoft.com/fsharp/fsharp.aspx

maho:
Znow microsoft wprowadza kolejne pseudostandardy jezykowe ? blehh rzygac mi sie chce jak widze ich przecudowne experymenty...
Pewnie znow niedlugo zacznie sie kampania reklamowa jak ze super niezawodnego jezyka programowania... ehh... zreszta po co to mowie, jak kazdy kto sie orientuje to wie o co chodzi ;)

zarius:

--- Cytat: maho w Marzec 20, 2006, 18:47:53 ---Znow microsoft wprowadza kolejne pseudostandardy jezykowe ? blehh rzygac mi sie chce jak widze ich przecudowne experymenty...
Pewnie znow niedlugo zacznie sie kampania reklamowa jak ze super niezawodnego jezyka programowania... ehh... zreszta po co to mowie, jak kazdy kto sie orientuje to wie o co chodzi ;)

--- Koniec cytatu ---

C# jest wg. ciebie eksperymentem ktory sie nie sprawdzil ?

Yazilim:
Heh najbardziej mi się podobają te ich operatory  :) Można ładne wzorki z nich układać  ;D

--- Kod: ---&&&, |||, ^^^, ~~~, <<<, >>> Overloaded bitwise operators

--- Koniec kodu ---

Pozdr,
Yazilim.

Krzysiek K.:
Zobaczymy, czy i jak będą to promować, ale myślę, że może po prostu chcą wykopać Visual Basica z powodu niemarketingowej nazwy i pracować tylko nad jednoliterkowymi rozwiązaniami (C#, J# i F#). Mam nadzieję jednak, że pozostaną przy C# jako przy swojej głównej broni, bo lepszy jeden porządny jężyk niż trzy byle jakie. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej