Autor Wątek: Last Stand  (Przeczytany 808 razy)

Offline Len

• Użytkownik

# Marzec 15, 2008, 00:08:40
Jestem założycielem grupy Iron Squad istniejącej od 30 grudnia 2004 r. Grupa ta zajmuje się tworzeniem modyfikacji i spolszczeń do gier z serii Jagged Alliance. IS liczy 11 osób, na swoim koncie ma kilka spolszczeń, obecnie pracuje nad trzema kolejnymi. W skład grupy wchodzą najróżniejsi graficy, mapperzy, moderzy i programista. No właśnie, programista - bo jest tylko jeden, a zważywszy na skalę projektu - zdecydowanie za mało.

W czerwcu 2007r. został zapowiedziany nowy projekt - Jagged Alliance 2 Last Stand. Pisały o niej takie portale jak Gry.Gery.pl, Gry-Online, RTS Area itp. W dniu zapowiedzi ukazał się również teaser, który obejrzeć możecie tutaj.

Zamierzamy do gry wprowadzić takie elementy jak cutscenki w formie filmików (wcześniej generowane były na silniku gry), jeżdżące pociągi i wiele innych, których nie chcę zdradzać bo konkurencja nie śpi. Jaka jest pewność, że projekt nie padnie po paru miesiącach? A no taka, że grupa istnieje już 3 lata, ma stabilną pozycję, jest znana nie tylko fanom serii a jej szef (ja) to człowiek, który musi skończyć to co zaczął :)

Wiedzcie, że kod źródłowy Jagged Alliance 2 jest ogólnie dostępny, modyfikacje można więc wprowadzać. Zagraniczni moderzy wprowadzili już m.in. padający deszcz, jeżdżące czołgi, wyższe rozdzielczości itp. itd. Poszukuję programisty jako współpracownika bądź na stałe w zespole. Zaznaczam, że nikogo zmuszam do pracy. Każdy ma swoje życie, swoje sprawy i ja to szanuje.

Gry.Gery.pl - Informacje oraz teaser JA2: Last Stand
Iron Squad - Oficjalna strona grupy
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2008, 20:21:44 wysłana przez Len »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych