Autor Wątek: Wariat?  (Przeczytany 11344 razy)

beginner

• Gość
# Marzec 17, 2006, 16:16:12
Mam nietypowe pytanie: czy mysleliscie, ze wam odbilo na punkcie gy? Ja chcialbym opisac swoja historie.

Dorwalem Half-Life 2. Gralem 1 dzien - piatek, 7 godzin, 2 dzien - sobota, 8 godzin, 3 dzien - niedziela, 9 godzin. Przeszedlem! Klade sie w niedziele spac, zamykam oczy i widze jak przemierzam swiat HL2. Z przerazeniem otworzylem slepia, zastanowilem sie chwile, doszedlem do siebie i znow sie polozylem. Sytuacja sie powtorzyla! Przestraszylem sie na serio. Zamykam oczy a tam Gordon, antiliony, zolnierze itd. Nie moglem spac bo co chwile widzialem jak chodze sobie w grze, strzelam skacze, zabijam, walcze, plywam... Na serio myslalem ze mi sie cos stalo w koncu okolo 24 godziny przez 3 dni do sporo. Nie spalem wcale ale za to mialem satysfakcje ze skonczylem Half-Life 2!

Mieliscie cos podobnego?

Pozdro.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline mINA87

• Użytkownik

# Marzec 17, 2006, 16:25:00
witamy w branży ^^, jak będziesz przed snem analizował kod i przez sen o nim myślał to będziesz mógł sobie powiedzieć, że jesteś koderem :F

beginner

• Gość
# Marzec 17, 2006, 16:34:54
Mi sie jakiś czas temu po zamknięciu oczu, wydawało, że jadę autem w ViceCity, a wcale nie grałem dużo, bo od czasu do czasu po 2 godz.

Zrób sobie odpoczynek od gierki i przejdzie ;D

Offline revo

• Użytkownik

# Marzec 17, 2006, 17:01:00
w takich chwilach podwazam sens istniena lepperlandii... jesli nie pojawi sie tu nic ciekawego to zamkne ten topic

Offline Kurak

• Użytkownik

# Marzec 17, 2006, 17:02:56
Mieliscie cos podobnego?
Jak grałem w Painkillera to w snach (których prawie nie miewam, ale jak grałem w Painkillera to się pojawiały) biegałem po różnych światach, rozwalałem potwory, i czasami wyskakiwało mi... okienko z informacją o access violation ;D Przestałem grać i od razu powrócił spokojny sen.
revo: pośmiać się można ze zboczeń ;)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 17, 2006, 17:23:30
To normalne, że jak robisz coś non-stop przez dłuższy czas to myślenie przestawia się w tym kierunku. Mi to zdarzało się całkiem często i nie tylko w związku z grami (np. widzenie wszędzie całek po nauce do egzaminu z Analizy Matematycznej), ale intensywne granie siłą rzeczy zajmuje sporo czasu, więc ten efekt, wydaje mi się, jest nieunikniony. :)

w takich chwilach podwazam sens istniena lepperlandii... jesli nie pojawi sie tu nic ciekawego to zamkne ten topic
Jak dla mnie, to temat sam z siebie jest ciekawy. :)

Offline ktostamktos

• Użytkownik

# Marzec 17, 2006, 18:26:56
Ale był już podobny temat, to nic, że w nazwie miał "Sny na temat warsztatu", i tak pod koniec wszyscy mówili co się im śniło :)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 17, 2006, 19:01:38
Ale był już podobny temat, to nic, że w nazwie miał "Sny na temat warsztatu", i tak pod koniec wszyscy mówili co się im śniło
Tamtego akurat nie czytałem, a ten zapowiada się ciekawiej. :)

Offline Piotr

• Użytkownik

# Marzec 17, 2006, 19:04:50
Ja jeszcze nie miałem snów gdzie wcielałem sie w posatać jakiegoś bohatera z gry. Ale przed snem zawsze analizuje kod, jaki napisałem tego dnia, i śpie po tym dobrze :) !

Offline dragomir

• fish killer
  • Użytkownik

# Marzec 17, 2006, 19:07:10
ja pamietam jak majac z 10 lat kupilem sobie gta2 i przegralem caly dzien :P musialem potem spac z mama bo mi sie snilo ze chodze i morduje ;\\ i chyba nie przespalem tej nocy, az mnie brzuch rozbolal. Wtedy ograniczylem granie w gta2 :P

beginner

• Gość
# Marzec 17, 2006, 19:31:00
Dzieki, pocieszyliscie mnie :D Nie jestem sam! Dzieki temu przezyciu HL2 zapamietam do konca zycia!

Pozdro

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Marzec 17, 2006, 22:23:03
O snach i kodowaniu już była mowa.

Natomiast co do gier to najłatwiej chyba zapadają w pamięć proste gry zręcznościowe - wszelkie tetrisy, arkanoidy oraz... Stepmania. Jak się pogra godzinę albo kilka to potem po zamknięciu oczu widzi się przelatujące strzałki :) Z bardziej rozbudowanymi grami jest już inaczej, na przykład może się przyśnić sen w świecie WoW albo z kamerą pracującą dokładnie tak jak w grze :)

Offline DarkJarek

• Użytkownik
    • DarkJarek HomePage

# Marzec 17, 2006, 22:32:45
Mi się kilka razy zdażyło widzieć grę po zamknięciu oczu ale zawsze po chwili mijało.

Offline really

• Użytkownik

# Marzec 17, 2006, 23:16:13
Kiedy jeszcze więcej grałem w Diablo II, to czasami śniła mi się moja wymarzona postać (Druid, 99lvl oczywiście).Później, kiedy znowu siadałem do gry, miałem motywację do wyrzynania kolejnych potworów.
Ale to było dawno, teraz staram się ograniczać siedzenie przy kompie, więc takich problemów nie mam. Ale w DII gram nadal.

Aha, przypomniało mi się, kiedyś śnił mi się też Planescape:Torment, ale nie pamiętam dokładnie na czym to polegało.

Offline Hadrian W.

• Użytkownik
    • Homepage

# Marzec 18, 2006, 00:32:53
Jak gram to mam a ze teraz nie gram to nie mam.
Ostatnia taka rzecz mialem na Enemy Territory ale tak ze na jawie tez to czulem :)
Mieliscie czasem tak ze jak wam mucha usiadla na monitor to probowaliscie ja wygonic kursorem myszki? ;)