Autor Wątek: Esenthel Engine  (Przeczytany 43138 razy)

Offline Ju1ian

• Użytkownik

# Lipiec 08, 2009, 19:55:59
No poniekąd się z Otim zgodzę, to menu za długo się ładuje, a czasami w ogóle się nie załaduje. Strony przedsiębiorstw, firm itd. nie muszą być pięknie wykonane, ale czytelne.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline yarpen

• Użytkownik

# Lipiec 08, 2009, 20:26:56
No ale ktoś musi zapłacić (i pewnie chciałby wiedzieć co kupuje) - chyba programiści kasy nie wyłożą ze swoich pensji ;) ?
Ktos placi. Ale decyzje o zakupie najczesciej podejmuje CTO czy inny glowny programista. Od tego jest.

Vipa

• Gość
# Lipiec 08, 2009, 20:50:17
Mnie tam strona się podoba. Fakt faktem, że flash niekiedy stanowi pułapkę, ale strona ma zachęcać i to robi, ma wyglądać i działać nowocześnie, gdyż to wpływa na odbiór samego artykułu przez potencjalnego kupującego.

Forum mało pasuje do samej strony.
I najważniejsze - logo mi kompletnie nie pasuje. W porównaniu do screenów z prezentacji silnika wygląda dziecinnie.

Offline K'Aviash

• Użytkownik

# Lipiec 08, 2009, 20:52:32
cóż, samo menu byłoby OK
myślę, że jakby usunąć tą wyświetlarkę screenów pod menu, to byłoby goog
tylko że to trochę roboty...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2009, 18:35:23 wysłana przez Akarek »

Offline kuba

• Użytkownik

# Lipiec 10, 2009, 17:24:40
na gościach od zarządzania zrobi pozytywne wrażenie.

Nie koniecznie. Strona wygląda fajnie, ale tylko wygląda. Wersja polska została już udostępniona, ale co z tego, jak połowa działów dalej jest angielska, lub Polsko Angielska.
Stara była bardziej klimatyczna do loga, teraz, przy obecnej stronie to logo w ogóle nie pasuje.

Offline cybek

• Użytkownik
    • Strona domowa!

# Lipiec 12, 2009, 13:03:46
Gdyby strona się ciągle nie przeładowywała po kliknięciu linka, to by było o wiele lepiej.
No i jakoś treść strony wcisnąć do tego "pudełka" z menu.
Mi sie podoba, tylko drobne korekty i będzie git ;)

Offline kogart

• Użytkownik

# Listopad 24, 2009, 21:02:57
ten link nie dziala!!!!

Offline Anonim

• Użytkownik
    • Anonim's Page!

# Listopad 24, 2009, 21:16:05
Nie musisz krzyczeć.
Łap link działający http://www.esenthel.com/?id=download
-Anonim

Offline kogart

• Użytkownik

# Listopad 24, 2009, 21:20:08
Nie musisz krzyczeć.
Łap link działający http://www.esenthel.com/?id=download
-Anonim
dziękuję :)

Offline steckel

• Użytkownik

# Listopad 12, 2010, 00:30:13
Na stronie silnika jest napisane, że wymagany jest Visual C++. Sprawdzał ktoś może, czy będzie działać pod NetBeans?

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Listopad 12, 2010, 01:28:43
Nie pod NetBeans, tylko pod GCC/MinGW.

Jak ma interfejs w C++, to nie będzie - niekompatybilne ABI. Jak w C, to pewnie da radę.

Chyba, że możesz podpiąć sobie pod NetBeansa kompilator z MVSC? :)

Offline steckel

• Użytkownik

# Listopad 12, 2010, 12:01:36
Chyba, że możesz podpiąć sobie pod NetBeansa kompilator z MVSC? :)
A da się ściągnąć sam MVSC, czy tylko razem z Visual C++? Trudno to znaleźć, bo po wpisaniu w Google "MVSC" wyskakuje głównie "Marvel vs Campcom"

Offline Avaj

• Użytkownik

# Listopad 12, 2010, 12:38:49
spróbuj MSVC poszukać ;]

wiem, że da się pod Code::Blocks podpiąć kompilator Visuala, więc pod Netbeans też nie powinno być trudności. Na 99% potrzebujesz cały Visual Studio ściągać (wystarczy darmowy Express).

Offline Mormegil

• Użytkownik
    • Moj dev blog

# Listopad 12, 2010, 12:40:39
Da się ściągnąć "osobno". Wchodzi w skład Windows SDK. Wersja 7 zawiera kompilator z VS 2010 (tak przynajmniej wynika z Release Notes) i biblioteki do Windowsa 7.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2010, 12:42:59 wysłana przez Mormegil »

Offline steckel

• Użytkownik

# Listopad 13, 2010, 13:29:36
spróbuj MSVC poszukać ;]

wiem, że da się pod Code::Blocks podpiąć kompilator Visuala, więc pod Netbeans też nie powinno być trudności. Na 99% potrzebujesz cały Visual Studio ściągać (wystarczy darmowy Express).
Ściągnąłem i zainstalowałem Microsoft Visual C++ 2010 Express. Następnie próbowałem w NetBeans stworzyć nowy 'tool collection' i podałem ścieżkę do folderu z kompilatorem: 'C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 10.0\VC\bin'. Na czerwono mam napisane, że nie znaleziono zestawów kompilatora (compilers sets) w tym folderze.