Autor Wątek: Esenthel Engine  (Przeczytany 42993 razy)

Offline K'Aviash

• Użytkownik

# Czerwiec 22, 2009, 16:45:19
niestety musze sie zgodzic z Dabem - to wielkie flashowe menu utrudnia orientacje, wlasciwa tresc jest zepchnieta gdzies nizej "na drugi plan" i do tego dziwnie wysrodkowana - srednio sie to czyta :(

pewnie chodziło o to, żeby miało wygląd
ale jak ktoś chce, to znajdzie

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline desco

• Użytkownik

# Czerwiec 22, 2009, 16:45:44
Także się zgadzam, esenthel czy nie da rady aby można było sobie wybrać tamtą skórkę dawną? :)

poopa

• Gość
# Czerwiec 23, 2009, 01:56:11
Ja myśle że jest dużo lepiej... ale kompozycje trzeba by doszlifowac.
np. jest sobie to glowne menu... wybieramy jakaś pozycje... nie jest to oczywiste, ze jej tresc jest pod tym calym rozlazlym menu. Te screeny mogly by byc z boku, albo w jakims oddzielnym dziale. Jesli ktos juz szuka konkretow to nie powinny one mu przeszkadzac w eksploracji witryny, a tak sie teraz dzieje.

Edit: A i ładowanie wszystkiego od nowa przy wybraniu pozycji menu jest sporym błędem projektowym. To juz można było całość zrobić w JavaScripcie. Nie widze w tym menu nic, co by sie nie dało w JS zakodować.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2009, 01:59:09 wysłana przez poopa »

Offline .Dexter.

• Użytkownik

# Czerwiec 23, 2009, 10:03:20
A tutaj:
http://www.esenthel.com/index.php/main/buy

Level2 od Level3 nie różni się niczym poza ceną?

Offline dragomir

• fish killer
  • Użytkownik

# Czerwiec 23, 2009, 11:31:22
a mnie sie jeszcze dzis rano zrobilo cos takiego, o: http://i42.tinypic.com/nvnr03.png

Offline Riddlemaster

• Użytkownik
    • Moja strona domowa

# Czerwiec 23, 2009, 11:54:32
Mnie strona nieco odstrasza (ale programiści zwykle nie podejmują decyzji w firmach, a gościom za nie odpowiedzialnym może się spodobać ;) ). Bardziej przypomina mi stronę jakiejś gry, niż poważnego silnika. Od strony dotyczącej silnika osobiście wymagam prostoty i czytelności. A tu nie bardzo się mogłem w pierwszej chwili połapać.

Offline menajev

• Użytkownik
    • Karate Inowrocław

# Czerwiec 23, 2009, 11:57:36
Level2 od Level3 nie różni się niczym poza ceną?
Lvl 2 jest dla amatorów (małych zespołów znaczy się), lvl 3 dla firm.

Offline kuba

• Użytkownik

# Czerwiec 23, 2009, 12:39:18
Różni się jeszcze "jakością" supportu.

Offline menajev

• Użytkownik
    • Karate Inowrocław

# Czerwiec 23, 2009, 12:43:49
Różni się jeszcze "jakością" supportu.
Przynajmniej w teorii, bo w praktyce i tak odpowiedź na każde pytanie dostaje się średnio po 15 minutach. ;D

Offline kuba

• Użytkownik

# Czerwiec 23, 2009, 13:18:32
Bardziej mi chodziło o szybkość dodawania nowych rzeczy - na potrzeby klienta

Offline Syriusz

• Użytkownik

# Czerwiec 23, 2009, 13:23:25
Robi wrażenie, ale prócz tego to raczej słabo, bo strona straciła na czytelności. Najbardziej wkurzające jest to, że ten "monitor" zajmuje prawie cały ekran i chcąc popatrzeć na jakiekolwiek informacje trzeba przewijać stronę. Niby nic a jednak trochę denerwuje przy szybkim przeglądaniu. Oprócz tego trochę wolniej się wczytuje^^. Jednak mimo wszystko kawał profesjonalnej roboty. Jak powiedział Riddlemaster, na gościach od zarządzania zrobi pozytywne wrażenie.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Czerwiec 23, 2009, 14:08:46
Nie oczekuję od strony prostoty, ale czytelności owszem, oczekuję. :) Nie podoba mi się, że muszę przewijać w dół, żeby przeczytać jakikolwiek content, a wybajerzone menu (fakt, że ładne :)) uparcie stara się, by było na wierzchu. Jakby strona krzyczała: "Patrzcie, patrzcie, jakiem mamy ładne, wykozaczone menu z animacjami! A content też mamy fajny, tylko zjedź sobie w dół, to zobaczysz" :)

Offline yarpen

• Użytkownik

# Czerwiec 23, 2009, 14:17:37
Goscie od zarzadzania nie wybieraja silnikow (w normalnych firmach) :>

Offline Riddlemaster

• Użytkownik
    • Moja strona domowa

# Czerwiec 23, 2009, 15:03:45
No ale ktoś musi zapłacić (i pewnie chciałby wiedzieć co kupuje) - chyba programiści kasy nie wyłożą ze swoich pensji ;) ?

Offline Oti

• Użytkownik

# Lipiec 08, 2009, 19:26:49
Teraz jestem pewien: Beznadziejna ta strona. Menu nie działa. A chciałem kołowac kasę na nowy sprzęt żeby zakupic toto, ale nie da rady. ;/ Zrób zwykłe HTML'owe menu i tyle.