Autor Wątek: HackWar's (Arkanoid)  (Przeczytany 2530 razy)

Offline kasilas

• Użytkownik

# Grudzień 28, 2007, 16:21:21
Siemka wszystkim, wpadłem kilka dni temu na pomysł zrobienia gry - arkanoida, pewnie mnie wyśmiejecie, ale to nie ma być taki zwyczajny arkanoid, wpadłem bowiem na pomysł stworzenia Arkanoida nie dość że z fabułą, to jeszcze z funkcjami Multiplayer, Internet Game i jeszcze kilka ciekawych bajerów!

Chyba nikt z was nigdy nie słyszał o takiej grze, tak, my będziemy pierwsi...

Fabuły jeszcze nie zdradzę, przynajmniej do czasu aż zbiorę ekipę do napisania tej gry, ja
wziołem się już za kilka pierwszych konceptów..

Poszukujemy grafików i skrypterów, przydał by się też dziwekowiec ale sam się w miarę na tym znam ;)

(Więcej informacji na temat gry tylko dla wtajemniczonych :P)

Kontakt:
gg - 6696431

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Grudzień 28, 2007, 16:26:47
Skoro wpadłeś na ten pomysł kilka dni temu to czy skonstruowałeś design doc w ledwie te kilka dni? I czy przez ten czas rozważyłeś wszelkie elementy za i przeciw grze, ryzyko wykonania?

Offline kasilas

• Użytkownik

# Grudzień 28, 2007, 16:34:42
Oczywiście, po nocach siedziałem przy kartce rozpisując działania skryptów jak i te mniejsze rzeczy jak wygląd menu itd...

Powiedziałem wcześniej iż będzie tryb MultiPlayer, jednak nie mam zamiaru odrazu się za niego brać, najpierw trzeba zrobić dobrego SinglePlayera, to jest najważniejsze...

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Grudzień 28, 2007, 16:35:12
k_b pamiętaj, że te informacje są dla wtajemniczonych, a szczerze:

Kolejny topic imo podejrzany o lamerstwo.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Grudzień 28, 2007, 16:57:54
@above: zwolnij troszkę, daj chłopakowi chociaż szansę :)

Chyba nikt z was nigdy nie słyszał o takiej grze, tak, my będziemy pierwsi...

Słyszał, słyszał ;)

ja wziołem się już za kilka pierwszych konceptów..

Erm, to przytocz tych kilka konceptów, oki? W sensie, żeby dać więcej info o projekcie. Dobry obyczaj nakazuje dawać bardziej szczegółowe informacje w ogłoszeniach, a dobry moderator zakazuje tego nie robić ;)

Jeśli chcesz by Twoje ogłoszenie przeszło, napisz parę słów o projekcie, jak również o tym kim jesteś, jakie masz doświadczenie.

Offline gunstar

• Użytkownik

# Grudzień 28, 2007, 17:21:59
Kolejny topic imo podejrzany o lamerstwo.

Czy kazdy twoj post sklada sie z tego jakze lamerskiego zdania?

Widac ze juz jakis concept ma, pare rzeczy zaplanowal i nie mozna powiedziec ze pierwsza rzecza jaka zrobil to wparowal na forum i walnal topic "Chce zrobic gre!!~~". Oby te 'bajery' nie skaczyly sie na multi. :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2007, 17:28:32 wysłana przez gunstar »

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Grudzień 28, 2007, 17:45:25
Czy kazdy twoj post sklada sie z tego jakze lamerskiego zdania?

Nie, może mnie z kimś mylisz, poza tym ja uważam, że jest zasadnicza różnica między działem Pomysły (do którego ten temat powinien należeć), a działem Rekrutacja gdzie, pomysł powinien być opisany szczegółowo, a tu widać od razu, że jest to tylko 1 z wielu pomysłów jakie powstały w głowie autora.

Jeżeli autor faktycznie pokaże, że poważnie myśli o tym projekcie to zmienię nastawianie.

Offline rez

• Użytkownik
    • Moje portfolio

# Grudzień 28, 2007, 21:54:36
A ja jestem zdania, że osoby niezainteresowane nie powinny się wypowiadać w tym temacie. A to gdzie ten temat jest, a gdzie powinien się znajdowć, to już chyba bardziej sprawa jego założyciela i moderatorów a nie Twoja Netrix.

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Grudzień 29, 2007, 10:14:54
A ja jestem zdania, że osoby niezainteresowane nie powinny się wypowiadać w tym temacie.

No to się nie wypowiadaj! Ja z czystej ciekawości zapytałem - bo pomysł, na który się wpadło kilka dni wcześniej, ma dość małe szanse powodzenia realizacji.

Offline yorp

• Użytkownik
    • ProfessionGG Project

# Styczeń 07, 2008, 11:38:14
kasilas: musze Cie zmartwic, ale najlepszy arkanoid jaki bedzie jest juz zarezerwowany dla mnie ;)

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Styczeń 07, 2008, 22:40:45
Nominacje Kosa: Boomerang Breaker by Ganymede (b. oryginalne podejście, kozacki design, kozacka fizyka, od groma materiałów, podkrecanie kulki...), Ricochet by Reflexive Arcade (kozacki design, hipnotyzuje :P).
Tyle fan arkadyjek poleca od serca, jeśli chcecie zrobić najlepszego to polecam zapoznać się z powyższymi i czerpać inspirację ^^

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Styczeń 08, 2008, 18:38:03
A graliście w Break Quest? Żaden Arkanoid nie jest tak grywalny ;D

Offline really

• Użytkownik

# Styczeń 08, 2008, 19:32:09
A graliście w Break Quest? Żaden Arkanoid nie jest tak grywalny ;D
Yeah! Gram do dzisiaj ;D

Offline S.Producer

• Użytkownik

# Styczeń 09, 2008, 09:58:51
Zmieńcie tytuł, bo już sporo wcześniej powstał (mój) projekt o tytule Hackwarz i trochę dziwnie się czuję, jak widzę, że Wasza gra będzie nazywać się identycznie ;).

Oto link do projektu: http://www.warsztat.gd/projects.php?x=view&id=159
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2008, 10:12:58 wysłana przez S.Producer »