Autor Wątek: Jak znalez ludzi do projektu ?.  (Przeczytany 1761 razy)

Offline wilk

• Użytkownik

# Grudzień 26, 2007, 15:21:10
Wiem ze najlepiej dac ogloszenie na forum,ale z doswiadczenia wiem ze to nie daje efektu wiec moze macie jakies pomysly.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline kacperz1

• Użytkownik

# Grudzień 26, 2007, 15:23:43
Nom dac jakies ogloszenia na grupach dyskusyjnych. Mi szybko odpisali. No najlepiej by  bylo gdyby sie przedstawilo juz projekt i co ma sie juz zrobione i co trzeba zrobic. Napisz tez kogo szukacie. I staraj sie nie robic bledow ortograficznych zwlaszcza w nazwie tematu. No i najwazniejsze to cierpliwosc. Nie licz ze jak jednego dnia napiszesz to Ci zaraz odpisza.

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Grudzień 26, 2007, 15:24:07
Najlepiej pomyśleć co się źle robi i dać lepsze, bardziej treściwe ogłoszenie na forum. :P Możesz też np. rozdawać ulotki.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Grudzień 26, 2007, 15:48:57
Jak znaleźć ludzi do projektu? Zacząć samemu go pisać, a gdy będziesz miał jakieś screeny to ludzi będziesz w stanie znaleźć. Z samym pomysłem i zapałem raczej nikogo nie znajdziesz. Podobnie jak bank za sam pomysł nie da CI kredytu na firmę, podobnie nikomu raczej nie będzie chciało się poświęcać swojego czasu na projekt, który najprawdopodobniej nie wypali.

Offline infernus

• Użytkownik

# Grudzień 26, 2007, 17:13:07
Mysle ze to zalezy kogo tak naprawde szukasz. Widzialem tu na forum ze wiele osob do swojego projektu szuka grafikow, dzwiekowcow itp. a tak naprawde mimo ze forum traktuje o gamedevie to sa tu glownie programisci. W dodatku prawie kazdy ma swoj 'wlasny pomysl na projekt'/'wlasny projekt' i niespecjalnie interesuje ich rozwijanie cudzego dziela. Sproboj np na Blenderowni jesli szukasz grafika .itd

FREQUENT

• Gość
# Grudzień 26, 2007, 17:55:39
Znaleźć ludzi to nic, najtrudniejsze to utrzymać ich tak długo jak są potrzebni, żeby nie zniechęcili się za szybko.

A zauważyłem, że na forum chyba się wdarł jakiś haker i zrobił błąd w tytule wątku. Nie żebym się głupich szczegółów czepiał, ale to też jest ważne jeśli chce się kogoś do siebie przekonać.

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Grudzień 26, 2007, 18:08:10
W dodatku prawie kazdy ma swoj 'wlasny pomysl na projekt'/'wlasny projekt' i niespecjalnie interesuje ich rozwijanie cudzego dziela.

Możliwe, że po jakimś czasie się z tego "wyrasta". Mnie coraz mniej bawi tworzenie projektów w pojedynkę, wolę natomiast kodzić i ogólnie robić projekty w większych grupach :).