Autor Wątek: [Współpraca] Projektant 2x / Pisarz 2x / Leader 1x  (Przeczytany 5921 razy)

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Grudzień 25, 2007, 20:14:58
@defeatomb - no i wunderbar, i o to chodzi. Jeśli się teraz ktoś doczepi że ogłoszenie jest złe, to jest zwyczajnie nadgorliwy ^__~

Sam bym się chętnie zainteresował, ale na chwilę obecną najzupełniej nie mam kiedy. W styczniu zapowiada się ciężka sesja, może drugi semestr będzie lżejszy. Maila sobie zapiszę ;)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline terianil

• Użytkownik

# Grudzień 25, 2007, 22:03:31
Prawda jest taka (jak czytam to forum od kilku grubych lat), ze przyjela sie pewna postawa... coz.... nie bede tego opisywal, ani komentowal, ale doskonale przedstawia to ten watek...

raczej nie ma co rozgrzebywac... tylko zostawic klotnie i pisac o tym co jest w temacie...

mnie mimo krytykowanej formy propozycja zainteresowala...

Offline SauRooN

• Użytkownik

# Grudzień 26, 2007, 00:57:24
Cytat: defeatomb
Znajdą się tacy co to pojmują.
nie k***a nie wzoruję się na LoTR or whateva
Proszę nie marnujcię swojego ani mojego czasu.
Nie będę się przed nikim płaszczył o pomoc i nie chce tego od kogokolwiek.
Nie jestem z pierwszej łapanki i proszę traktować to poważnie, a nie jak ogłoszenie dzieciaka o inne dzieciaki.
to jest właśnie k***a pierdolenie
nie będę skomlał jak 3/4 osób na tym forum
po co mamy się o siebie skomlać - jacy to wy jesteście zajeb**ci
ZAJEB****E
Do autora: pierod***sz.
zmieńcie trochę swoją kulturę na tym forum
moim celem na dzisiaj jest złamanie rutyny forum.
Rozumiem, że trochę chamsko piszę
Żyję "on my own"
P I E R D * * * N I E.
Freestyle i dążenie to podstawa.
Rób cokolwiek zamiast k***a stać w miejscu
Wyrażam się dokładnie tak jak mam na to ochotę.
mam już wystarczające warunki do karmienia swojego małego ego.

Niezły jesteś kolego, masz ciekawe słownictwo. Rozumiem, że twój język jest efektem doświadczenia nabytego na sesjach RPG. No chyba że tam u ciebie w UK taka wersja języka polskiego obowiązuje, to też jest w sumie możliwe. Podejście do ludzi również masz bardzo dobre. Kiedyś zostaniesz wspaniałym Project Managerem. Wesołych Świąt życzę.

Pozdrx

SauRooN

RageX

• Gość
# Grudzień 26, 2007, 01:13:24
będzie burza.  ;D

Offline defeatomb

• Użytkownik

# Grudzień 26, 2007, 01:19:55
Używam takiego słownictwa ponieważ pozwala mi się ono wyrazić. Aby być
"przyzwoitym" - markuje wszystko. Dla szukających uzasadnienia mego chamstwa
odsyłam do wykładu na temat słowa k***a. Nie mówię, że trzeba klnąć cały czas.

@terianil
Wydaje mi się, że rozumiem o co Ci chodzi i jaki "poziom reprezentuje" swoim wątkiem,
ale chciałbym, żebyś wiedział, że całość to "prowokacja". Poprostu wiedziałem, że jeśli
napiszę konkrety, to będzie np. że do niczego nie dojdę, a jeśli ich nie podam to będzie,
żebym podał, a mi się nie chce - więc leci flame ;')

@all
Ludzie: poprostu szukam osób niedoświadczonych czyli daję szansę rozwoju dla
młodych developerów (powszechnie wiadomo i widać to na forum, że niektórzy
mimo talentu nie wiedzą co z nim zrobić, prawda?). Sam nie jestem profesjonalistą
tak samo jak wielu użytkowników tego forum przez co nie mam zamiaru pisać takich
to a takich rzeczy o grze ponieważ tak samo jak zprowokowałem was tym wątkiem
tak wiem, że musiałbym automatycznie odpowiedzieć na szereg absolutnie
bezsensownych co do mojego projektu zarzutów, które wielokrotnie pojawiały
się na tym forum przy innych wątkach. Chcę tego uniknąć i właściwie mi się udało.
Przejąłem całe zainteresowanie na swoje nietypowe wręcz chamstwo,
a dzięki temu być może osoba właśnie to czytająca zrozumie, że tak jak Terianil
można po prostu zrobić to o Co prosiłem i zapytać na mailu, dzięki czemu już na
wstępie mogę zobaczyć czy ktoś przeczytał wszystko dokładnie.
Nie mówiąc, że prosiłem, aby nie komentować.

Nie chce żadnej burzy. Nie zależy mi na niej i mam takie akcje w d***e.
To jest właśnie marnowanie czasu. Mógłbym teraz robić 3 inne rzeczy, a muszę
się pruć na forum, żeby jakoś zdobyć parę osób w mój własny sposób - tak jak
sobie to wymyśliłem. Peace... ufff... nikt mi nie zaprzeczy ...

btw. dobra treść maila Ter - widać, że można - konkrety.

btw2. uehahaha. ale wyd**iłem w jednej sekcji ;') jak ktoś rymi to może
znajdzie. 6/6 105 jeśli kumaty.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2007, 01:34:23 wysłana przez defeatomb »

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Grudzień 26, 2007, 02:10:46
Niezły jesteś kolego, masz ciekawe słownictwo. Rozumiem, że twój język jest efektem doświadczenia nabytego na sesjach RPG. No chyba że tam u ciebie w UK taka wersja języka polskiego obowiązuje, to też jest w sumie możliwe. Podejście do ludzi również masz bardzo dobre. Kiedyś zostaniesz wspaniałym Project Managerem. Wesołych Świąt życzę.

Pozdrx

SauRooN

Daj jeden logiczny powód, dlaczego odkopujesz -.- Pogadaliśmy, podał nieco info o temacie, czego jeszcze chcesz? Żeby sobie założył przez tydzień avatar z napisem "będę dawał więcej info w tematach w rekrutacji"? ;) Geez, ludzie, błagam, nie flamujcie na odchodne... Kochajmy się, święta są :)

Offline defeatomb

• Użytkownik

# Grudzień 26, 2007, 04:42:22
True.

Offline skoti

• Użytkownik

# Grudzień 26, 2007, 06:10:59
@defeatomb: Powiedz mi dlaczego się tak oburzasz? Przeczytaj swoje posty i powiedz czy przyłączyłbyś się do projektu? Szukasz osób Mówisz że nie jesteś z "pierwszej łapanki" to powiedz mi skąd ktokolwiek ma o tym wiedzieć, jak nie pochwaliłeś się osiągnięciami i umiejętnościami? Skąd niby ten początkujący developer ma wiedzieć, że przy projekcie się czegokolwiek nauczy czy będzie musiał uczyć Ciebie ;p? Ogólnie słowo "kurwa" używa się jako mnożnika przymiotników lub jako przecinka (i w paru innych ale nie tutaj o nich ;p), ale w obu przypadkach cechuje braki w słownictwie co zresztą sam zauważasz "Używam takiego słownictwa ponieważ pozwala mi się ono wyrazić", ale to na pewno nie zachęci nikogo do współpracy z Tobą. Tutaj chcą Ci pomóc, a Ty z tym walczysz wychodząc na tym bardzo źle. Mogłeś napisać bardzo dobre ogłoszenie zważając na krytykę, a tak zrobiłeś antyogłoszenie walcząc z nią.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt  :)

PS. "Ludzie! Skąd wy po paru KB txt umiecie ocenić człowieka. " - nie potrafią i właśnie dlatego prosili o więcej info na temat doświadczenia i projektu, ale wygląda na to, że nie masz dużo więcej do dodania.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2007, 06:15:45 wysłana przez skoti »

Offline Gravell

• Użytkownik
    • Teyan

# Grudzień 26, 2007, 13:56:46
Mogłeś napisać bardzo dobre ogłoszenie zważając na krytykę, a tak zrobiłeś antyogłoszenie walcząc z nią.

A miał się poddać krytyce, kiedy ona (przynajmniej wg mnie) jest nie do końca słuszna?

Kolega terianil już wyżej napisał coś i ja się z tym w 100% zgadzam.

Pozdro

Offline skoti

• Użytkownik

# Grudzień 26, 2007, 19:51:19
Mogłeś napisać bardzo dobre ogłoszenie zważając na krytykę, a tak zrobiłeś antyogłoszenie walcząc z nią.

A miał się poddać krytyce, kiedy ona (przynajmniej wg mnie) jest nie do końca słuszna?

Kolega terianil już wyżej napisał coś i ja się z tym w 100% zgadzam.

Pozdro
Nie poddać się a jej posłuchać... i imo była jak najbardziej słuszna :). To że wiele ogłoszeń jest tak komentowanych to wina dających ogłoszenia, a są też takie gdzie wszyscy zachęcają i można poznać klasę ogłoszeniodawcy... niestety tacy to rzadkość i to tu raczej upatruj negatywne nastawienie ;p (sam zauważyłeś pewnie że jest wiele ogłoszeń typu zróbcie mi grę i pozwalanie na tego typu ogłoszenia dramatycznie obniżyłoby poziom warsztatu - to ogłoszenie może faktycznie jest pośrednie między dobrym ogłoszeniem osoby znającej się na rzeczy, a nic nie wiem ale chce mieć gre rpg, ale takie zachowanie na chęć poznania więcej na temat ogłoszeniodawcy raczej nie jest do zaakceptowania na forum i z tak wyraźnym łamaniem netykiety trzeba walczyć ;p)

Offline terianil

• Użytkownik

# Grudzień 26, 2007, 22:30:51
eh.... tyle ze ciagle gadamy o tym samym...
doszlismy do tego, ze sposob w jaki defeatomb pisze nie nadaje sie... i tyle...
zrobil sie offtop i mysle ze jak tak dalej bedzie to lepiej zamknac watek

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Grudzień 27, 2007, 17:17:43
@Defeatomb: Moim zdaniem dobrze byłoby, gdybyś napisał jeszcze jeden wątek, a w nim treść swojego ogłoszenia ORAZ podstawowe informacje, które dodałeś w którymś tam poście, a następnie poprosił modów o usunięcie tego. Może wtedy skończyłyby się zbędne dyskusje, bo jak na razie cały czas ktoś dostrzega flame i pragnie dorzucić swoje parę groszy, mimo że - na moje oko - kwestia się rozwiązała stronę wcześniej..

Offline defeatomb

• Użytkownik

# Grudzień 27, 2007, 22:12:44
Dobry pomysł. Przepiszę to i wtedy zedytuję ten wątek żeby go usunąć.
Zrobię to dzisiaj wieczorem.