Autor Wątek: Poszukuję grafików/programistów/animatorów 3D  (Przeczytany 2831 razy)

Offline gadzfilm

• Użytkownik

# Grudzień 04, 2007, 01:27:59
Witam
Jesteśmy młodą grupą która ma zamiar stworzyć grę 3D.
Kupujemy do tego PROFESIONALNY PROGRAM DO TWORZENIA GRY
Mamy zamiar zrobić Naprawdę Dobrą grę 3D z niezłą grafiką Very Happy
Poszukujemy chętnych do współpracy nad naszm projektem.

-Programiści
-Dzwiękowcy:
-Graficy 2D
-Graficy 3D/Animatorzy

A oto wymagania :

DLA GRAFIKÓW 2D -

- Tworzenie tekstur
- Chociarz niewielke znanie aspektów tworzenia gry i swojego w nim miejsca.
- Kreatywność
- Tworzenie zarówno tekstur do gry jak i prac ikonowych,menu do gry itp...
- Organizacja pracy

Wymagania dla Grafików 3D:

- Znajomość Grafiki 3D
- Dobra znajomość programu w którym tworzycie obiekty.
- Umiejętność tworzenia siatek 3D postaci lub obiektów.
- Tworzenie tekstur.
- Organizacja pracy

Wymagania dla Animatorów:

- Umiejętność tworzenia animacji szkieletowej.

Wymagania dla Programistów:

Praca Programistów będzie skupiona na napisaniu SCRIPTU do gry...czyli umiejętność pisania SCRIPTÓW...

CO OFERUJEMY PRZY TWORZENIU GRY :

- Miłą atmosferę
- Powiekszenie swojego doświadczenia
- DUŻY ROZGŁOS
- Pracę przy DUZYM PROJEKCJE
- Reklamę na głównej stronie gry
- Z biegiem czasu - pieniądze

PRZYJMUJEMY JAK I PROFESIONALISTÓW JAK I ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH Z CHęCI¡ DO PRACY !!

KONTAKT:

GG:10203826
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2007, 01:47:00 wysłana przez Krzysiek K. »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Grudzień 04, 2007, 01:43:41
- Z biegiem czasu - pieniądze
W takim razie wątek powinieneś założyć z dziale Rekrutacja, a nie Praca. Przeniosłem tam, gdzie powinno być.

EDIT: A tak poza tym, to piszemy JEDNO ogłoszenie, a nie trzy osobne watki z tą samą treścią. Kto będzie chciał, ten znajdzie.
EDIT2: Kolejna kwestia to tytuł wątku. Zauważ, że jako jedyny w tym dziale napisałeś tytuł krzycząc i z masą wykrzykników. Forum to nie Allegro.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2007, 01:48:13 wysłana przez Krzysiek K. »

Offline skoti

• Użytkownik

# Grudzień 04, 2007, 02:13:30
Kupujemy do tego PROFESIONALNY PROGRAM DO TWORZENIA GRY
A można by wiedzieć jaki to program?  ::)
Wymagania dla Grafików 3D:
...
- Dobra znajomość programu w którym tworzycie obiekty.
Jest napisane grafików, a wymagasz znajomości programu który znają - czyli będą robić w osobnych programach? W takim razie chcesz pisać eksporter do wszystkich (lub kilku bo na 99% nie ma eksportera do wszystkich) używanych programów przez grafików żeby można użyć w tym profesjonalnym programie? Jeśli tak to dopisz do wymagań dla programistów, lub zdecyduj się na jeden do którego jest eksporter.

//editdown: @revo: to było pytanie na które niekoniecznie chciałem znać odpowiedź ;p Ale dzięki :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2007, 04:45:51 wysłana przez skoti »

Offline revo

• Użytkownik

# Grudzień 04, 2007, 03:14:24
To jest jakaś prowokacja.

A można by wiedzieć jaki to program?  ::)

Gdzieś w sieci wyczytałem, że jest to 3D Game Studio. Dodatkowo najczęściej nasz potencjalny pracodawca odzywał się w dziale Game Maker > Pytania początkujących, o perełkach jak "Znacie jakiś program do tworzenia gier MMORPG" nie wspomnę.

gadzfilm, już Ci dano ten link, conajmniej dwa razy, ale poczytaj, bo widocznie nie dotarło - http://wiki.warsztat.gd/Jak_nie_lamić - nie masz pojęcia jak powstają gry, nie potrafisz pisać po polsku i obstawiam, że Twój wiek to nie więcej niż okolice gimnazjum. Nie zacząłeś na tym forum w najlepszy sposób i proszę, nie pogrążaj się.

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Grudzień 04, 2007, 08:41:03
Tak wysoko go oceniasz?

RageX

• Gość
# Grudzień 04, 2007, 14:30:00
A można by wiedzieć jaki to program?
UE3 pewnie :)

A co do przyjmowania profesionalistow - kazdy inaczej na to slowo patrzy, ja przykladowo mowiac profesionalista mam na mysli osobe ktora za swoja prace dostaje pieniadze, inni w tym slowie widza osobe doswiadczona, a jeszcze inni nic nie widza ;p

Offline MDW

• Użytkownik
    • www.encore-games.com

# Grudzień 04, 2007, 17:45:31
(...)ja przykladowo mowiac profesionalista mam na mysli osobe ktora za swoja prace dostaje pieniadze(...)

Ja znam przynajmniej kilka osób, które są maksymalnymi amatorami a dostają (albo dostawali) kasę za tworzenie programu, grafiki albo dzwieku/muzyki do gier. Amatorszczyzna, krotkowzrocznosc, zupelny brak wyobrazni i doswiadczenia na maxa. To tez sa profesjonalisci? :)

Offline sobol

• Użytkownik

# Grudzień 04, 2007, 17:47:04
No właśnie II miał to na myśli, że zależy od punktu widzenia - i tak i nie.

RageX

• Gość
# Grudzień 04, 2007, 18:06:40
a znam przynajmniej kilka osób, które są maksymalnymi amatorami a dostają (albo dostawali) kasę za tworzenie programu, grafiki albo dzwieku/muzyki do gier.
a ja znam ludzi ktorzy nic nie robia i dostaja kase, ktora moge sobie w snach poogladac ;>

Offline puch

• Użytkownik

# Grudzień 04, 2007, 18:35:53
a ja znam ludzi ktorzy nic nie robia i dostaja kase, ktora moge sobie w snach poogladac ;>

Politycy? ;D ;D

RageX

• Gość
# Grudzień 04, 2007, 18:45:31
ta, profesionalisci ;p

Offline raver

• Użytkownik
    • Moja strona domowa.

# Grudzień 05, 2007, 21:34:47
KONTAKT:

GG:10203826

Żaden szanujący się pracodawca nie podaje tylko swojego gg w celu kontaktu... Takie coś też powinno polecieć do PoL. Moderatorzy śpią?

RageX

• Gość
# Grudzień 05, 2007, 21:42:42
A wy zamiast dać sobie spokój, odświeżacie to... chłopak dostał po głowie - starczy. :)