Autor Wątek: MSDN  (Przeczytany 5232 razy)

Offline shyha

• Użytkownik
    • Shyha@Flickr

# Luty 08, 2006, 12:01:28
Nie zapominajcie o tym, że tracicie wszelkie prawa do użycia tego po skończeniu szkoły! I jeszcze jedno - MSDNAA pozwala tylko na wykorzystanie niekomercyjne (do nauki).

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Luty 08, 2006, 13:11:53
Nie zapominajcie o tym, że tracicie wszelkie prawa do użycia tego po skończeniu szkoły!

No właśnie - a jeśli zarejestruję się przez moją obecną uczelnię, a potem będę robił magisterskie na innej (która, z tego co widzę, nie uczestniczy w programie)? Tego się nie mogłem doczytać na stronce Microsoftu podanej przez Regedita.

Offline shyha

• Użytkownik
    • Shyha@Flickr

# Luty 08, 2006, 13:52:24
Nie zapominajcie o tym, że tracicie wszelkie prawa do użycia tego po skończeniu szkoły!

No właśnie - a jeśli zarejestruję się przez moją obecną uczelnię, a potem będę robił magisterskie na innej (która, z tego co widzę, nie uczestniczy w programie)? Tego się nie mogłem doczytać na stronce Microsoftu podanej przez Regedita.

Wydaje mi się, że oficjalnie nie mógłbyś tego użyć. W Polsce partnerem MS'a w dziedzinie MSDN jest (a przynajmniej był) Promise. Można do nich zadzwonić i się dopytać. Tutaj jest też FAQ, EULA itp nt. MSDNAA: http://wiedza.promise.pl/

edit: żeby nie było: nie jestem pracownikiem Promise (często linki do nich podaję), po prostu kupowałem od nich subskrypcję MSDN kiedyś więc mam doświadczenia

pzdr

Offline Reg

• Administrator
    • Adam Sawicki - Home Page

# Luty 08, 2006, 16:04:17
Jak ja się dowiadywałem, to mówili mi, że po skończeniu studiów można nadal używać tego oprogramowania, tylko nie można pobierać nowego.

Offline shyha

• Użytkownik
    • Shyha@Flickr

# Luty 08, 2006, 16:10:40
z FAQ dotyczącego zasad MSDNAA:
http://wiedza.promise.pl/Dlaedukacji/ProgramMSDNAcademicAlliance/pytaniaiodpowiedzi/Podstawowepytaniaiodpowiedzi/tabid/88/Default.aspx (p8)
Nasze laboratoria komputerowe są używane przez studentów z innych wydziałów. Czy mogę w nich zainstalować oprogramowanie MSDNAA? Czy studenci z innych wydziałów mogą z niego korzystać?
Jednym z głównych celów programu MSDNAA jest zapewnienie studentom możliwości korzystania i testowania swoich programów w salach laboratoryjnych. Nawet jeśli jednostka (wydział/instytut/katedra) dzieli salę z inną, może zainstalować oprogramowanie i udostępnić je wszystkim studentom korzystającym z laboratorium. Przypominamy, że jednostki, które są zarejestrowanie w MSDNAA nie mogą instalować żadnych części oprogramowania w salach do nich nienależących. Ponadto tylko studenci, którzy mają w planie zajęć przynajmniej jedne zajęcia prowadzone przez jednostkę mogą używać MSDNAA na swoich komputerach osobistych.

Czyli jak widać - nie można używać.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2006, 16:14:35 wysłana przez shyha »