Autor Wątek: Szukam grafika 2d  (Przeczytany 3000 razy)

Offline wilk

• Użytkownik

# Listopad 11, 2007, 11:05:17
szukam grafika 2d ktory pomoze mi w skonczeniu gry,potrzebuje osoby ktora narysuje mi tla i obiekty do mojej gry.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline barman

• Użytkownik

# Listopad 11, 2007, 18:05:27
A może napisz co to za gra? Zamieść jakieś screeny, czy coś, to może ktoś się zgłosi.

Offline Qasz

• Użytkownik

# Listopad 12, 2007, 13:43:11
Czemu, ten temat nie w dziale "podejrzane o lamerstwo" ?? Skoro, nie tak dawno post Wilka wylądował w tamtym dziale?? Żeby coś skończyć trzeba coś zacząć, a ty sie pytałeś w czym piszemy gry, więc można wywnioskować że nic nawet nie zacząłeś.

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Listopad 12, 2007, 16:51:56
Czemu, ten temat nie w dziale "podejrzane o lamerstwo" ?? Skoro, nie tak dawno post Wilka wylądował w tamtym dziale?? Żeby coś skończyć trzeba coś zacząć, a ty sie pytałeś w czym piszemy gry, więc można wywnioskować że nic nawet nie zacząłeś.

Ej... to już jest przesada. Wszędzie lamerów widzicie. A może Wilk chciał się poprawić? Kto wie? Według ciebie jeśli raz kogoś post wyląduje w "Podejrzane o lamerstwo" to od razu ma szlaban na pisanie postów? Do ch**a z takim myśleniem. Nie wnioskuj, że Wilk nic nie zaczął, bo ja mogę wywnioskować po twojej karmie, że jesteś na tym forum nowy ;).

Oczywiście dołączam się do prośby, abyś podał informacje co to za gra. I jakąś przyjemniejszą formę kontaktu niż forumowy pm.

sarge84

• Gość
# Listopad 12, 2007, 18:43:56
Co prawda autor nie popisał się zdolnością opisywania swoich potrzeb, w innym swoim temacie też się nie popisał zbytnio, ale fakt faktem grafik jest potrzebny prędzej czy później, bo bez niego będziemy tworzyć gry co najwyżej poprawne. A po za tym, może autor postu ma już programistę, kto wie? I wątek powinien zostać, jednak warto by było zaznaczyć, iż zaczynanie zdania od wielkiej litery to niezwykle cenna umiejętność.

Offline Xion

• Redaktor
    • xion.log

# Listopad 12, 2007, 19:45:23
Jeżeli uważacie, że jakikolwiek grafik odpowie na ogłoszenie w takiej formie, to chyba nisko ich cenicie. Zdecydowanie wypadałoby dla przyzwoitości dać jakiejś sensowne informacje o grze.

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Listopad 12, 2007, 19:55:11
Jeżeli uważacie, że jakikolwiek grafik odpowie na ogłoszenie w takiej formie, to chyba nisko ich cenicie. Zdecydowanie wypadałoby dla przyzwoitości dać jakiejś sensowne informacje o grze.

Racja. Ale też przesadą jest wyzywanie od lam w tym przypadku.

sarge84

• Gość
# Listopad 12, 2007, 20:32:20
Ja się zgłoszę, lubię sobie czasem porysować, i pobawić się w gimpie. To będzie nawet fajny relaks i uwolnienie się na chwilkę od kodu.

sarge84

• Gość
# Listopad 12, 2007, 20:58:42
Lepiej sprecyzuj swoją wypowiedź pisząc co to za gra w jakim ma być klimacie etc.

« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2007, 21:34:57 wysłana przez sarge84 »

Offline Qasz

• Użytkownik

# Listopad 12, 2007, 23:16:06
Gdybyś nie zauważył to byłem na starym warsztacie. Poza tym piszę tylko wtedy, gdy mam coś do pokazania, popatrz na moje inne posty (szczególnie projekt). Poważnie mam już dość tych dzieciaków, co myślą że napisać grę to poukładać kilka klocków albo znaleźć naiwniaków, którzy im tą grę zrobią. Większość projektów jest robiona przez ludzi którzy mają duże ambicje, ale też słomiany zapał i brak wystarczającej wiedzy żeby podjąć się zakończyć całkowicie projekt. Wiem po swoim doświadczeniu, że już siedzę 4 miesiące nad chmurami w moim silniku i ciągle nie mogę stworzyć realistycznych takich jakie bym widział. Jeżeli kogokolwiek obraziłem to z góry przepraszam.

Offline wilk

• Użytkownik

Offline Qasz

• Użytkownik

# Listopad 20, 2007, 23:09:57
Nie wiem dlaczego, ale mi wydaje mi się, że jest to fake czyżby przez te rozmazania przy krawędziach tekstu ??

Offline wilk

• Użytkownik

# Listopad 21, 2007, 17:26:11
Jak mozna zauwazyc na zamieszczonych screenach,potrzebuje kogos kto narysuje mi tlo menu,napisy,podklady,bonusy itp.

Offline mancer

• Użytkownik

# Listopad 21, 2007, 17:56:46
Nie wiem dlaczego, ale mi wydaje mi się, że jest to fake czyżby przez te rozmazania przy krawędziach tekstu ??
Przecież to najzwyklejsza masakra na obrazie, dokonana przez zbyt mocno skompresowany jpg.