Autor Wątek: PROGRAMISTA - Wastelands Interactive  (Przeczytany 1356 razy)

Offline Anraz

• Użytkownik

# Październik 29, 2007, 02:30:38
Team "Wastelands Interactive" poszukuje

PROGRAMISTY

w celu wykonania edytora do gry strategicznej World War 2.

Gra jest obecnie na ukończeniu (implementacja w zasadzie zakończona, trwa faza testów wewnętrznych) a istniejący edytor jest niewystarczający i musi być napisany całkowicie od nowa. Technologia wykonania edytora - dowolna. Istotne jest by spełniał wymagania opisane w dokumencie technicznym. Grafika może być całkowicie symboliczna (nasz grafik zawsze jest w stanie ją zastąpić), edytor nie musi wykorzystywać directx czy opengl, ważne żeby działał poprawnie i funkcjonalnie.

Design doc dla edytora

Więcej informacji o grze:

Podręcznik użytkownika gry

Screenshoty:

Oferujemy uczestnictwo i nabycie doświadczenia w projekcie, który wchodzi w fazę komercyjną. Oczekujemy ludzi z zapałem do pracy ale i z konkretnymi umiejętnościami, wystarczającymi do zrealizowania zadania. Prosimy o dokładne zapoznanie się z dokumentem projektowym do edytora i ocenienie czy jest się zdolnym do wykonania zadania PRZED wysłaniem zgłoszenia, ponieważ sam wielki zapal nas nie zadowala, interesuje nas konkretny rezultat w postaci poprawnie działającego edytora, realizującego opisane funkcje.

Warunki współpracy - do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie PW.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline SauRooN

• Użytkownik

# Październik 29, 2007, 03:25:56
Heh, fajna sprawa. W sumie chętnie bym sobie machnął taki edytorek w wolnym czasie, ale niestety wolnego czasu nie mam za dużo ;) W każdym razie mam dwa pytanka:
1. Czy Wastelands Interactive jest firmą i dajecie umowę o dzieło/zlecenie, czy jesteście narazie team'em developerskim i umowa jest "na gębę"?
2. W jakim mniej więcej czasie chcielibyście otrzymać gotowy edytor? (wersję opisaną w tym dokumencie)

Pozdrx

Offline Anraz

• Użytkownik

# Październik 29, 2007, 11:41:32
1. Z czasem zostaniemy firmą, co nie przeszkadza mieć już dziś do pomocy inne firmy i sprawy załatwiać w sposób formalny.
2. Myślę, że to jest zadanie na maximum miesiąc czasu.