Autor Wątek: siemka mam prblem z Maker XP  (Przeczytany 2295 razy)

Offline Yoh_Asakura

• Użytkownik

# Marzec 03, 2006, 15:35:03
siemka no tak to nie mam problemu ale mam pytanko jak cos waznego zrobic
prosil bym bo bardzo dokladne wyjasnienie bo jak tak byle jak ktos mi napisze to nie pojme.
wiec: mam kondycje Kontrola ducha. daje ja do ataku przy mojej postaci, i zeby byl tylko ten czar.
potem jak to zrobie to juz umiem zeby mi sie przedmiot swiecil, ale jak zrobic zeby ten czar zniknal a zeby na jego miejscu sie inne zrobili czaru? i jak zeby jak to uzyje to zeby mi co tura troche forioku(many) ubywalo??
pomuzcie pomóżcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2006, 15:41:34 wysłana przez spax »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 03, 2006, 16:16:25
RPG Makerom i podobnym cudom mówimy NIE. To jest forum poświęcone programowaniu gier, a nie wyklikiwaniu ich w gotowym programie (jeżeli się mylę, to niech inny moderator mnie poprawi, ale wątpie). Proponuję zająć się poważnymi rzeczami i nauczyć się programować, albo doskonalić się w tworzeniu grafiki i dołączyć kiedyś do jakiegoś teamu - oczywiście to dużo więcej pracy, ale w efekcie powstaje porządna gra i jest dużo większa satysfakcja. Powodzenia! :)

maho

• Gość
# Marzec 03, 2006, 16:22:35
Pomijając fakt, że pytanie dotyczy klika, to...
Czy zrozumieliście coś z tego posta ? Bo albo on jest napisany chińszczyzną, albo ja sie starzeje ;)

// edit by KK: ortografia
// edit by me: thx za poprawke.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2006, 17:39:15 wysłana przez Antrykot »

maho

• Gość
# Marzec 03, 2006, 17:27:59
Czy zrozumieliście coś z tego posta ? Bo albo on jest napisany chińszczyzną, albo ja sie stażeje ;)
Zapewniam cię Antrykot, że z tobą wszystko w porządku - ja też nic nie zrozumiałem  ;D

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 03, 2006, 17:34:02
Bo albo on jest napisany chińszczyzną, albo ja sie starzeje
Nie chińszczyzną, tylko po japońsku. ;)

Offline migajek

• Użytkownik

# Marzec 03, 2006, 17:48:39
za pierwszym razem nic nie zrozumialem ... pozniej wrzucilem to do notatnika i probowalem powstawiac rozne znaki interpunkcyjne... i nawet udalo mi sie kilka w miare zrozumialych zdan znalezc (moze reszte bym zrozumial gdybym sie znal na wyklikiwaniu gier w GamesFactory albo cokolwiek to jest) ... nazwa tematu tez ciekawa ^^
BTW wlasnie przypomnial mi sie rozdzial 2 Wladcy Kodu ... "No i co tó jezd śle?!" :)

Offline artpoz

• Użytkownik
    • blog o tworzeniu gier

# Marzec 03, 2006, 17:49:37
bo jak tak byle jak ktos mi napisze to nie pojme.
My również. Spodziewasz się sensownej odpowiedzi to zadaj sensowne pytanie.
O "makerach" jest forum: http://www.strefatg.be/index.php
Tylko pamiętaj, aby przed wysłaniem przeczytać choć raz to co napisałeś.

maho

• Gość
# Marzec 03, 2006, 17:59:21
Hmm zamiast gamemakerow, to zrob maszyne Enigma2.
Zapewnie nikt by sie nie polapal o co chodzi, nawet deszyfratorzy :P

Offline really

• Użytkownik

# Marzec 03, 2006, 18:56:57
Jak czytałem tego posta na samej górze, już sobie wyobrażałem te odpowiedzi :D Dla klikaczy są inne fora (link gdzieś tam jest chyba wcześniej), ale i tak lepiej nauczyć się porządnie programować/robić grafikę, bo przynajmniej wtedy jest jakaś szansa na znalezienie dobrego teamu i zrobienie porządniej gierki. No i satysfakcja większa :D

Pamiętaj też, że istnieje coś takiego jak interpunkcja.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Marzec 03, 2006, 19:02:55
Dobra, wystarczy już tego gadania - lock. :)

A autorowi tematu przypominam, że jest to forum poświęcone programowaniu gier i zachęcam do porzucenia clicków i spróbowanie swoich sił w tworzeniu prawdziwych gier. :)