Autor Wątek: Racer - czyli sciganka... ale nietypowa  (Przeczytany 9049 razy)

Offline strashak

• Użytkownik

# Marzec 02, 2006, 17:34:18
Witam... poszukuje programisty ktory zechcialby sie poswiecic zrobieniu... ( a nie robieniu) gry 'wyscigowej'. Wymaga to wiec od takiej osoby zaangazowania konsekwencji... i oczywiscie wiedzy programistycznej...   krotko o projekcie:

gra bedzie pisana na komercyjnym enginie... tyle ze nie jakims wypasionym tylko tym z grupy za 100$.
 bedzie to gra wyscigowa 3d ... troszeczke nietypowa, ale szczegoly niestety juz tylko dla powaznie zainteresowanych...

projekt jest przewidziany (jezeli sie uda) w ostatecznej wersji jako komercyjny... wiec istnieje szansa na jakas kase...
 ale prosze sie narazie na to nie nastawiac :)... zaczynamy jako projekt hobbystyczny :)

co jeszcze ?.. hmm

co do wymagan... no to wiadomo znajomosc c++/c... pojecie o grafice 3d (z tym ze api silnika jest dosc proste wiec nie trzeba byc direc x / open gl guru).

przydala by sie znajomosc/doswiadczenie w budowaniu leveli (organizacji od strony programistycznej/zapisu tego)  (ja osobiscie nie jestem programista wiec nie wiem jak to ujac !).

bedzie trzeba napewno dopisac AI (proste).

no to narazie tyle...

dzieki

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline piko84

• Użytkownik

# Marzec 02, 2006, 18:12:53
A więc z tego co rozumiem potrzebujesz programisty i grafika.
A sorki że zapytam, jaka będzie twoja rola w tym projekcie?? Bo obawiam się, że jest to ogłoszenie coś w stylu: "Zróbcie mi grę".

Offline majak

• Użytkownik

# Marzec 02, 2006, 19:31:48
Piko84 : przecież to proste jak gra będzie skończona i uda się jakimś cudem na niej zarobić to on będzie chciał dostać od tego działke.   ;D ;D ;D

Offline strashak

• Użytkownik

# Marzec 02, 2006, 23:47:11
no coz... mylicie sie koledzy...

potrzebuje programisty... bo jestem grafikiem... mam za soba w tej chwili zrobione 3 gry w tym dwie na PlayStation 2
 pozdrowienia dla wszystkich milych kolegow...

a... oczywiscie ze bede chcial miec z tego dzialke :)...  po to to robie.

Offline piko84

• Użytkownik

# Marzec 03, 2006, 07:32:28
No to zwracam honor. Z twojej pierwszej wypowiedzi zrozumiałem, że jesteś tylko "szefem" i szukasz ludzi od czarnej roboty. Aha i powodzenia w poszukiwaniach.

Offline majak

• Użytkownik

# Marzec 03, 2006, 08:07:59

potrzebuje programisty... bo jestem grafikiem... mam za soba w tej chwili zrobione 3 gry w tym dwie na PlayStation 2

To zmienia postać rzeczy. Szkoda że nie napisałeś o tym wcześniej, nie było by tych krytycznych uwag. Poza tym takie informacje mogą być istotne dla potencjalnych kandydatów. Jeśli poczułeś się urażony to przepraszam ale musisz zrozumieć że sposób w jaki przedstawiłeś sprawę tego projektu na forum wskazywał że szukasz ludzi do czarnej roboty i nic nie oferujesz od siebie.
Powodzenia w poszukiwaniach.
Pozdro...

Offline exor

• Użytkownik

# Marzec 03, 2006, 16:34:33
może daj jakiegoś linka chociaż do screenów z tych wcześniejszych gierek na ps2

intoxicate

• Gość
# Marzec 03, 2006, 16:45:32
..albo do jakichś konceptów do tej gry.

intoxicate

• Gość
# Marzec 03, 2006, 17:12:35
Mozesz porozmawiac z Play, moga Ci zaplacic za skonczona gre, mozesz zwiekszyc motywacje dzieki temu - zrobimy gre - dostaniemy jakis grosz :)

A co do enginow za 100$ zagadaj do mnie, jakis czas temu analizowalem sprawe takich silnikow i moge Ci tu pomoc.

Offline strashak

• Użytkownik

# Marzec 03, 2006, 18:12:10
no coz co do wymienionego publishera polskiego to nie chce miec z tymi panami nic wspolnego, wierzcie mi nie warto...
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2006, 23:13:58 wysłana przez strashak »

Offline strashak

• Użytkownik

# Marzec 03, 2006, 23:26:49
widze ze ciezko wzbudzic w was zainteresowanie jakies wieksze, ktos cos o screen'ach i konceptach wspomnial, no coz nie chce pokazywac konceptow do tej gry... ale rozumiem ze chcecie miec pojecie o jakim poziomie graficznym rozmawiamy, dlatego przesylam render postaci przeznaczonej do pewnej gry: (to bylo testowe bez optymalizacji wiec ma troche wiecej facow niz ostatecznie jest przewidziane). postac + normalmapa :)..

Offline piko84

• Użytkownik

# Marzec 04, 2006, 00:31:25
Na oko to ta postać ma ok 15000 poly. Optymalizacja 13000 poly hehe no jak dla mnie to słowo TROCHE więcej faców, to TROCHE przesada. Ale screen sam w sobie na dobrym poziomie. I tak jak wcześniej życzę powodzenia. Czekam na screeny postaci do gry już po optymalizacji.

Offline Rezoner

• Użytkownik
    • All the things I do

# Marzec 04, 2006, 11:44:38
Ładny Renderek. Gdybyście szukali muzyka to może się przydam. ( mail me )

Offline Spider100

• Użytkownik
    • Strona domowa

# Marzec 04, 2006, 11:51:45
Na oko to ta postać ma ok 15000 poly. Optymalizacja 13000 [...]

Ja bym liczył że tu jest max 5000 poly, a jak więcej to twórca modelu dał plamę, bo sądzę że z tylu co napisałem dało by się taki model zrobić :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2006, 11:55:47 wysłana przez Spider100 »

Offline Rezoner

• Użytkownik
    • All the things I do

# Marzec 04, 2006, 11:55:02
Twórca modelu napisał, że to wersja testowa, skoro robi gry na PSX'a to chyba wie, że musi się ograniczać z polygonami. Tak więc jak nie macie nic do zaoferowania, to przemilczcie swe "konstruktywne" refleksje.