Autor Wątek: Szukam zajęcia (Grafik 3D, 2D)  (Przeczytany 1530 razy)

Offline Horvath

• Użytkownik

# Październik 07, 2007, 13:08:20
Witam!
Grafiką 3D zajmuję się około 2 lat, jestem w stanie wymodelować przedmioty statyczne, broń białą, broń palną, budynki, umiem, także stworzyć teren pod grę. Gorzej jest z postaciami gdyż nigdy zrobiłem żadnej postaci w 3D. Zajmuję się również grafiką 2D, ale nie tak długo jak 3D. Nie zależy mi na zarobkach, więc mogę robić te modele zupełnie za darmo. Z wielką chęcią podejmę się tworzenia modeli do gier podobnych do Call of Duty, Gothic, Battlefield 2, Swat 4 itp.Tzn. widok FPP lub TPP, nie interesują mnie gry o tematyce sportowej,  bijatyk, "samochodówek" oraz gier o dalekiej przyszłości albo zupełnie nie realistycznych typu Doom (wiadomo trochę fantazji może być ale bez przesady. Gothic jest dobrym przykładem gry w której jest nie za dużo fantastyki) Co do gier drugo wojennych to mogę również wymyślać misje itp. ponieważ bardzo interesuje się tym tematem, mam wiele książek na ten temat. Gdy z widokiem z "lotu ptaka" również mnie nie interesują, tak samo jak gry turowe. Przykłady gier które tu napisałem są w miarę znane i większość osób powinno wiedzieć o co mi chodzi.
Na programowaniu nie znam się ani trochę, więc przy tym nie pomogę. Chciałbym założyć swój projekt ale jako grafikowi 3D mi to nie wypada bo od razu były by komentarze, że jestem osobą typu "Zrób mi grę"

Kontakt: gg:5585572 (często niewidoczny)
email:    bartii.mario@gmail.com

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Lobsang Rampa

• Użytkownik
    • Global Epidemic

# Październik 07, 2007, 16:29:40
A możesz pokazać jakieś próbki swoich prac (portfolio) ?

Offline kamykadze

• Użytkownik

# Październik 09, 2007, 11:00:22
Polecam Ci ten filmik :

http://youtube.com/watch?v=O-IEBWKxi7s

Mocno humorystyczny, ale jest w nim cała masa przydatnych informacji i wskazówek.

Sam może znalazłbym dla Ciebie zajęcie, ale myślę, że lepiej by dla Ciebie było, abyś nie angażował się w próby początkujących programistów gier ;)

Offline shergar

• Użytkownik
    • Black Ice Tales

# Październik 16, 2007, 10:51:59
Witam,

Horvath pokaż może jakieś pracki, na pewno masz porto, skoro bawisz się w 3d już 2 lata. To stronka projektu mojego teamu:
www.blackicetales.com

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą to daj znać na gg: 974170 lub mail: shergar@wp.pl

Pozdrawiam,

Offline doomtrader

• Użytkownik

# Październik 16, 2007, 10:58:25
To stronka projektu mojego teamu:
www.blackicetales.com

cos link nie działa :|

EDIT:
działa już
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2007, 16:28:04 wysłana przez doomtrader »