Autor Wątek: Szablony plików projektu w VC++ 2005  (Przeczytany 835 razy)

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Wrzesień 27, 2007, 11:55:49
Postanowiłem sobie ostatnio zrobić parę przydatnych szabloników (project item templates) do Visuala, no i zrobiłem, tyle że mają parę istotnych braków. Zapytam więc tutaj, może ktoś przypadkiem się orientuje:

- jak sprawić, by dodane właśnie do projektu pliki otwierały się automatycznie w edytorze?
- czy da się (jak?) modyfikować ze skryptu szablonu pliki istniejące w projekcie już wcześniej (tj. nie dodawane przez szablon)?
- czy jest możliwość reagowania na zdarzenia dotyczące kontrolek umieszczanych na formularzu HTML? Przykładowo: zaznaczam CheckBox-a, a obok pojawiają mi się ukryte do tej pory kontrolki

Niestety wszystkie przykłady jakie znalazłem w sieci dotyczyły najprostszych sytuacji (tj. po prostu dodawania plików do projektu z paroma parametrami zczytywanymi z HTML), a dokumentacja Microsoftu jest pod tym względem bardziej niż skąpa.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Wrzesień 28, 2007, 19:44:49
Cóż to, nikt nie wie? A gdzie są te tabuny specjalistów, którzy zawsze pojawiają się, gdy ktoś pyta jak wczytywać pliki albo jak rzutować float na int? :P

Poradziłem sobie w końcu sam. Gdyby ktoś był ciekawy rozwiązania, może pytać.

// <Xion> ośmielę się zauważyć, że sam do tych 'specjalistów' należysz ;P

// ale w przeciwieństwie do pozostałych wiem jak robić szablony 8) - Z.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2007, 21:01:55 wysłana przez Złośliwiec »