Autor Wątek: Szukam kodera do prostej gry 3d. mozliwosc zarobienia  (Przeczytany 2755 razy)

Offline bono2

• Użytkownik

# Wrzesień 25, 2007, 21:28:06
Witam,
szukam programisty do pomocy przy projekcie prostej gry 3d. Jestem grafikiem pracowalem przy kilku ukonczonych i znanncyh  projektach.
Chodzi mi głownie o pisanie prostego  kodu  do interakcji modeli oraz i wrzucanie modeli do silnika. Tak wiec nie jest to trudna praca. Jesli jestes zainteresowany chetnie odpowiem na wiecej pytan na gg 4658161 lub mail

pozdrawiam
p.b.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Manver

• Użytkownik
    • Infernal Reality

# Wrzesień 26, 2007, 17:43:34
A ja może tak nieśmiało w tym temacie: Jakie to projekty? Fakt, Polska rozwija się w sferze robienia gier ale milionów projektów to ona nie ma na swoim koncie. No chyba że mówisz o grach które robiłeś dla przyjemności, jako grafik pewnie posiadasz portfolio? Mógłbym je zobaczyć? Poza tym ogłoszenie mało szczegółowe, więcej informacji zaświadczymy? Prócz tych na GG, oczywiście. Pozdrawiam,

Manver.

Offline bono2

• Użytkownik

# Wrzesień 30, 2007, 18:53:46
prosze Cie bardzo call of juarez, the roots.  troche dla  playa  i tak jak pisales kilka gier dla przyjemnosci :) . pokazywac  swojego protfolio nie musze bo to ja szukam kogos do pracy  i to ja płace :) a nie szukam pracy

Pozdro

Offline nilphilus

• Użytkownik
    • wordpress

# Wrzesień 30, 2007, 19:20:59
Ale w tej chwili jesteś uznawany za gówniarza który chce żeby za niego odwalili robotę, więc daj te portfolio tak jak Manver prosił. Osoba poważna od razu by to zrobiła, przedstawiła się i opisała wymagania.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Wrzesień 30, 2007, 20:07:32
Ale w tej chwili jesteś uznawany za gówniarza który chce żeby za niego odwalili robotę
Powiem tyle, że nie przez wszystkich tutaj. :)

RageX

• Gość
# Wrzesień 30, 2007, 20:39:45
Ale w tej chwili jesteś uznawany za gówniarza który chce żeby za niego odwalili robotę.

no praca zarobkowa na tym właśnie polega: odwala się za kogoś robote w zamian za jakieś wynagrodzenie;)

Offline Wyszo

• Użytkownik

# Wrzesień 30, 2007, 20:48:58
 ???

Rozumiem, że warsztat jest znany z czepiania się w niektórych wypadkach, ale... no kurna, pewne osoby zwyczajnie przeginają pałkę i założę się, że w dodatku same wcale nie są zainteresowane tematem (bo inaczej skontaktowaliby się z autorem wątku na gg i wszystkiego same się dowiedziały, right?)

Ktoś kiedyś sugerował, żeby na posty w tym wątku (to na tym forum?) nie można było odpowiadać. Może to nie takie głupie...

Offline Lobsang Rampa

• Użytkownik
    • Global Epidemic

# Wrzesień 30, 2007, 21:30:47
Z drugiej strony, fajnie jak autor takiego ogłoszenia daje więcej informacji, poza zaspokojeniem zwykłej ludzkiej ciekawości :P daje to możliwość śledzenia na bieżąco tego co sie dzieje w naszej branży, na kogo jest zapotrzebowanie, jakie nowe projekty powstają itp. i nawet jeśli sami nie jesteśmy w danej chwili zainteresowani ogłoszeniem, to czytając takie ogłoszenia można długofalowo planować swoja karierę developerską :) np. jeśli w często w ogłoszeniach pojawia się informacja, że potrzebni są programiści znający technologię X czy Y, to można zainwestować swój czas w poznanie tych właśnie technologii :)

Oczywiście nikogo do podawania szczegółów zmusić nie można, natomiast fajnie jak ogłoszeniodawcy z własnej woli dzielą sie szczegółami, myślę, że jest to korzystne dla rozwoju całej naszej branży, zatem dla nich samych również :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2007, 21:32:32 wysłana przez Lobsang Rampa »

Offline Manver

• Użytkownik
    • Infernal Reality

# Wrzesień 30, 2007, 23:55:05
Witam, od razu mówię że nie sugerowałem jako iż Nasz chlebodawca ;) był gówniarzem itd. Ale sami przyznacie że chodzą po necie tacy userzy którzy posiadają ćwiartkę mózgu i podają się za bóg wie kogo co moim zdaniem jest żenujące...

Offline nilphilus

• Użytkownik
    • wordpress

# Październik 01, 2007, 00:56:02
Witam, od razu mówię że nie sugerowałem jako iż Nasz chlebodawca ;) był gówniarzem itd. Ale sami przyznacie że chodzą po necie tacy userzy którzy posiadają ćwiartkę mózgu i podają się za bóg wie kogo co moim zdaniem jest żenujące...

I dlatego tak reaguje, zwłaszcza że miałem nerwowy dzień.
Może i on płaci i on wynajmuje, ale założę się że żaden z was nie chciał by robić czegokolwiek bez pewności że osoba jest wypłacalna i odpowiedzialna. Ukończone projekty są gwarancją tego że projekt się nie zakończy zdaniem "wiesz co, nie chce mi się, a zapłacić nie mam z czego"

btw. bono2 dobry programista jest całkiem drogi :p
+/- 200zł za dzień pracy, jakoś nie wierze że prywatną osobę na to stać.
[i też dlatego uważam że nikt bez pewności by się nie podjął :P]
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2007, 00:58:26 wysłana przez nilphilus »

RageX

• Gość
# Październik 01, 2007, 01:19:21
Miałeś nerwowy dzień? hehe.

W każdym razie przydało by się jakiś znacznik który by oznaczał że modzi mają pilnwoac by offtopa nie było (nie to że to mój pomysł - na kilku forach już widziałem takie coś... w tytule było np. [MOD] i czysto było).
« Ostatnia zmiana: Październik 01, 2007, 10:13:26 wysłana przez RageX »

Offline Manver

• Użytkownik
    • Infernal Reality

# Październik 01, 2007, 01:29:43
Ale ułożyłem poprzednio zdanie.. Wrrrr. Przepraszam za składnie, jak Nilphilus miał nerwowy dzień to ja miałem tego no, słaby ;)  bono2 to jak dostaniemy link do portfolio?

Offline Riddlemaster

• Użytkownik
    • Moja strona domowa

# Październik 01, 2007, 20:34:55
+/- 200zł za dzień pracy, jakoś nie wierze że prywatną osobę na to stać.
To żeś argument wymyślił ;) Znam osoby, które na to stać i z tego korzystają.