Autor Wątek: Poszukiwani Graficy i Programiści C++ do Gry RPG !!  (Przeczytany 9823 razy)

Offline Moriturius

• Użytkownik

# Wrzesień 22, 2007, 18:05:16
Zgadzam się że było wiele dobrych gier 2D świat posuwa się naprzód i wymaga więcej od ludzi.

Ale wiele dobrych gier 2D może jeszcze powstać! Oczywiście nie jeśli koderzy będą uznawać 3D za coś lepszego niż 2D. Ja mysle ze kazda gra wymaga swojego "typu" zademonstrowania sie. FPP w 2D jakos nie widze ;-) ale RTSy w 2D byly fajne. 3D tez moga byc fajne ale to tylko komplikacja i nieporozumienie czesto jesli chodzi o prace Kamery - po co w RTSie mozliwosc patrzenia ze wszystkich stron? jak sie zmieni widok to pozniej ciezko sie polapac na mapie i gdzie jaki budynek stoi.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Wrzesień 22, 2007, 18:22:23
Ten Post leci wprost do złośliwca i Netrixa Jeśli niepodoba się mój temat to zachowaj to dla siebie. I nie ubliżajcie każdy ma prawo do dożenia do czegoś. Zgadzam się że było wiele dobrych gier 2D świat posuwa się naprzód i wymaga więcej od ludzi.

Tak jest, tylko ty tu od razu rzucasz się na głęboką wodę, a widać, że jesteś początkujący, bo doświadczonych programistów cechuje przede wszystkim rozsądek. A ty nie jesteś rozsądny, a do tego masz problemy z ortografią, które można bardzo łatwo poprawić, ale tobie się pewnie nie chce, dlatego uważam, że się nie nadajesz na dobrego programistę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2007, 18:26:14 wysłana przez Netrix »

Offline Silverteam

• Użytkownik

# Wrzesień 22, 2007, 18:28:00
Oczywiście Zegis masz racje źle się do tego zabrałem za dużo sobie wyobrażałem heh. Powinien postarać się napisać jakiś scenariusz albo ogólny zarys, nie chciałem żeby to zabrzmiało tak głupio :/  Chciałem po prostu poznać innych zdanie "Czego wymaga współczesna gra?"  Oprócz grafiki 2D mogę zająć się scenariuszem oraz efektami dźwiękowymi może nie jest tego zbyt wiele ale chce dożyć do mety projektu. Dziękuje również za miłe słowa o mojej stronie. Przepraszam za ortografie powinienem jak najszybciej wrzucić jakiegoś worda na kompa :P Poprawie wszystkie moje posty oczywiście.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2007, 18:48:03 wysłana przez Silverteam »

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Wrzesień 22, 2007, 18:31:49
To póki nie wrzucisz word'a sam patrz i poprawiaj.

RageX

• Gość
# Wrzesień 22, 2007, 18:48:10
Ja tez uważam że temat jest do bani, tak jak i layout tej twojej strony. Na szczęście mam prawo do wyrażania opinii i nie muszę tego wcale zachowywać dla siebie...

"Gry RPG !!" Ale co to kuźwa znaczy to rpg... każdą gre z fabułą można określić RPG... każdą grę w której jest jakiś rozwój postaci(np. piłkarzy) może okreslić mianem "gra z elementami RPG".

Temat jest z dupy. Przydałby się jakiś wzorzec dla tematów o rekrutacji.

Offline Silverteam

• Użytkownik

# Wrzesień 22, 2007, 19:01:54
Oczywiście każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Jeden lubi FPS'y drugi RTS'y. Chodziło mi o Średniowieczne klimaty z elementami fantasy. Czyli miecze, zbroje, itemy, magia, potwory itp.

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Wrzesień 22, 2007, 19:05:19
Przepraszam, że publikuję prywatną korespondencję, ale chciałbym poinformować forumową brać, że gra autora tematu to "Gothic tylko lepszy". Serio! (Sam początkowo nie wierzyłem...) Autor pewnie to może jeszcze potwierdzić.

Offline Silverteam

• Użytkownik

# Wrzesień 22, 2007, 19:16:44
Taka gra jak gothic jest tworzona przez wiele lat przez specjalne grupy. Nigdy może nawet nie uda mi się uzyskać podobnego efektu ani silnika gry. Chciałbym po prostu stworzyć coś szczególnego nie musi być to koniecznie gothic chce żeby gra była przyjemna dla ludzi. I co najważniejsze stworzona przeze mnie i współtowarzyszy. Łatwo jest włączyć gotową grę i sobie pograć trudniej stworzyć ludzie z którymi chce pracować muszą lubić gry i muszą posiadać chęci stworzenia własnej gry.

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Wrzesień 22, 2007, 19:25:06
Dobrze, a mógłbyś pokazać listę produkcji, które skodziłeś sam bądź z innymi??

Offline Silverteam

• Użytkownik

# Wrzesień 22, 2007, 19:28:06
"Listę"? niejedni poświęcają całe życie na napisaniu jednej gry a ty prosisz mnie o listy. A po drugie sam popracuj nad ortografią :P

Offline Moriturius

• Użytkownik

# Wrzesień 22, 2007, 19:29:52
"Listę"? niejedni poświęcają całe życie na napisaniu jednej gry a ty prosisz mnie o listy.

Szybciej jest napisać, że jeszcze nic nie skodziłeś ;) Spróbuj. Wtedy będziesz wiedział o czym mówimy.

A po drugie sam popracuj nad ortografią :P

Zdaje mi sie ze Netrix nie zrobił błedu zadnego ;-)

@down - k_b: sie wie  8)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2007, 19:34:24 wysłana przez Moriturius »

Offline d0ubl3_j

• Użytkownik

# Wrzesień 22, 2007, 19:30:34
Łatwo jest włączyć gotową grę i sobie pograć trudniej stworzyć
cieszy mnie, ze potrafisz wyciagac wnioski, wiec jak juz wiesz czas odeslac swoj pomysl do krainy "marzen i dewiacji" by dorastala lub tworca dorosl ;)

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Wrzesień 22, 2007, 19:31:01
To przy czym pracowałeś i tak najbardziej się liczy i do nikogo raczej taka argumentacja nie trafi. I nie widzę tam żadnego błędu ortograficznego (dwa wykrzykniki? sam go wcześniej popełniłeś, jeszcze ze spacją!)... :P

PS: Moriturius mnie uprzedził ;p

Offline Netrix

• Redaktor
    • Netrix’s devBlog

# Wrzesień 22, 2007, 19:35:02
Dokładnie, może ci Word "skodziłeś" podkreślił bo takiego słowa faktycznie nie ma:), więc błędu nie ma. Jeżeli ten projekt jest twoim pierwszym, to lepiej już nic nie mów, bo będziesz bardziej udowadniał, że jesteś po prostu lamerem. Takie tematy zdarzają się tu mniej więcej co miesiąc.

Offline Silverteam

• Użytkownik

# Wrzesień 22, 2007, 19:38:10
Widzę że panuje tu Solidarność jakaś przeciwko mnie heh Ale niczego więcej nie mogłem się spodziewać.