Autor Wątek: Formuła 1  (Przeczytany 11467 razy)

Offline Netrick

• Użytkownik

# Wrzesień 17, 2007, 22:49:06
Jak zwykle masz świetny pomysł na menedżera, k_b... No ale z realizacją tak łatwo nie będzie (głównie chodzi o algorytmy i wyważenie).

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline kamm

• Użytkownik

# Wrzesień 18, 2007, 09:13:03
k_b a w twojej grze bedzie mozna jechac tym bolidem??? czy na jakiej zasadzie sie bedzie gralo ??

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Wrzesień 18, 2007, 14:41:50
Manager. Oczywiście, że nie będzie można jechać, a będziemy wsadzać w bolid kierowców ze swojej kompanii. Ale przy odpowiednim podejściu do kierowcy możemy mieć wrażenie niebespośredniej kontroli nad kierowcą...

Offline kamm

• Użytkownik

# Wrzesień 18, 2007, 15:39:50
aha czyli to taka tekstowa gra

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Wrzesień 18, 2007, 16:56:59
Eeee... prowokujesz mnie? Czy raczej udajesz (przepraszam za zwrot) głupiego?

Offline kamm

• Użytkownik

# Wrzesień 18, 2007, 19:59:39
nie udaje glupiego :/
i cie nie prowokuje

stwierdzilem fakt bo myslalem ze cos lepszego to bedzie niz gra tekstowa

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Wrzesień 18, 2007, 20:23:02
Udajesz głupiego. To nie będzie żadna gra tekstowa tylko pełnoprawny manager w 2D z wizualizacją wyścigu.

Offline Masterio

• Użytkownik

# Wrzesień 18, 2007, 20:38:37
nie udaje glupiego :/
i cie nie prowokuje

stwierdzilem fakt bo myslalem ze cos lepszego to bedzie niz gra tekstowa

To nie będzie w konsolce, a więc nie tekstowa.

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Wrzesień 18, 2007, 20:46:54
cos lepszego to bedzie niz gra tekstowa

Narażasz się. Stwierdzasz, że forma jest ważniejsza od treści. W konsoli też można zrobić dobrą grę (np. ADOM).

Offline kamm

• Użytkownik

# Wrzesień 19, 2007, 08:26:04
chodzi mi o to ze gralem na www w wiele gier tekstowych
dlatego tez myslalem ze jak juz sie robi exe to bedzie cos np zdrobione w delphix ze bedzie mozna kierowac pojazdem itp

poszukalem gier w konsolach no i fakt przyznaje Ci racje k_b w konsoli tez mozna zrobic fajna gre
wiec jesli twoja bedzie tak samo ciekawa jak te co znalazlem w konsolach to bedzie super :]

ale chetnie zobacze te wasze gry jak juz je stworzycie i beda udostepnione dla graczy
no i dopiero wtedy bedzie mozna powiedziec czy to fajna gra czy tez nie

pozatym nie narzucam wam swojego zdania tylko pytam i wyrazam swoja opinie chyba po to jest forum
pozatym jestem byc moze przyszlym graczem waszych gier wiec fajnie wiedziec jak autorzy widza swoja gre 
no i jak patrzac to w sumie malo osob zainteresowalo sie tym tematem dlatego tez ja sie duzo udzielam
 nie mialem zamiaru was jakos urazic czy cos jesli to tak odebraliscie to sorki

myslalem ze bedzie mozna wam podrzucic kilka dobrych pomyslow do gry poniewaz moj kumpel zrezygnowal z robienia o f1 gry wiec jego pomysly moglby wykorzystac ktos inny bo sa dobre i ciekawe

a jak chce sie podrzucac pomysly to trzeba mimo wszystko troszke wiedziec w czym i jak bedziecie robic ta gre
bo juz teraz widze ze kilka pomyslow kumpla by sie nie nadawalo jesli to bedzie gra w konsoli poniewaz on zrobil wlasnie poruszanie sie samochodu po torze itp
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2007, 11:15:48 wysłana przez kamm »

RageX

• Gość
# Wrzesień 19, 2007, 09:10:35
Hahah... k_b spokojnie.

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Wrzesień 19, 2007, 14:38:00
Ehhh... no tak. Przede wszystkim uczepiłem się Ciebie, bo z kosmosu wziąłeś sobie informację jakoby ten pomysł miałbyć realizowany w konsoli. Oczywiste jest, że gra nie będzie w konsoli (skąd w ogóle to święte przekonanie Twoje że tak ma być?). Przynajmniej wyglądało to tak jakbyś mi narzucił zdanie, że ta gra ma być w konsoli... ;). Oczywiście (także) nie odebrałem tego jako jako próba urażenie kogolwiek :P. No i (znów) oczywiście - podrzuć te pomysły, zobaczymy czy już na nie wcześniej nie wpadłem ;).

PS: Używaj CapsLocka czy tam Shifta.

Offline kamm

• Użytkownik

# Wrzesień 19, 2007, 15:47:05
mi chodzilo czy ta gra bedzie np w delphi na formach gdzie beda buttony labele itp
a jak "uslyszalem" ze gra tekstowa to skojarzylem z  konsola tak jak ta gra Amod co podales tytul

zwykle nieporozumienie

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Wrzesień 19, 2007, 16:12:18
Dalej mnie nie rozumiesz. Gra (przewidywanie) będzie w C++ w 2D. NIGDZIE nie ma tutaj napisane, że to ma być gra tekstowa.

PS: Ponawiam prośbę - używaj CapsLocka lub Shifta.

Offline rocki 11

• Użytkownik

# Październik 08, 2007, 14:31:45
W realu pracuje nad tym sztab ludzi, a w twojej grze tylko ty. Trudno będzie podczas wyścigu kontrolować ok 50 wskaźników.