Autor Wątek: Poszukuje grafików 2d na okres projektu  (Przeczytany 840 razy)

Offline VG

• Użytkownik
    • Portoflio

# Wrzesień 04, 2007, 19:39:35
Witam
Wiem, że prawdopodobnie nikt chętny się nie zgłosi a moja wypowiedz zostanie skrytykowana, jednak ogłoszenie takie zamieszczam bo zawsze jest jakaś szansa...Uśmiech
Jak napisałem w temacie, poszukuje grafików (dwóch, trzech) do projektu dwuwymiarowego z rzutem izometrycznym. Nie będę w tym wątku zamieszczał ogólnych założeń projektu, fabuły, mechaniki itd. (Game Concept) ale wszystko zostanie opisane i przesłane zostana odpowiednie pliki po kontakcie ze mna przez gg lub maila (gg: 9079179). Podam tylko skrócone informacje:

Środowisko programistyczne: GM
Język programowania:GML
Grafika: izometria
Rodzaj gry: taktyczno-strategiczna z akcją
Obecnie  nad projektem pracuje 3 ludzi (jednak prace posuwaja sie dosc wolno ze wzgledu na szkole ale jak ktos ma troche czasu...Uśmiech)
Grafiki: pomieszczenia (typu laboratorium) i wszystkie jego elementy (stoły krzesła komputery etc.), level design jest przygotowany.

Zapraszam wszystkich chętnych. Projekt może wydawać się mało ciekawy i zachęcający, ale jest to pierwszy poważny projekt tworzony przez nasz team. Graficy którzy sprawdzą się mogą być zarekrutowani do teamu www.simplecode.ir.pl

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych