Autor Wątek: [4k intro] Quantum Chaos  (Przeczytany 8019 razy)

Offline Drakon

• Użytkownik
    • Drakon place

# Sierpień 27, 2007, 01:14:40
Czy są w Sieci jakieś materiały poświęcone sztuce pisania dem 4k albo 64k? To pewnie nie takie proste spakować kod do tak małego rozmiaru.

Tutaj jest co nieco materiału na ten temat --> http://in4k.untergrund.net

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline wie8

• Użytkownik
    • ALLien Senses demogroup

# Sierpień 27, 2007, 16:58:48
Dodatkowo warto wspomnieć, że interko zajeło 1 miejsce w combined intro competition.
No i od organizatorów dostaliśmy kartę graficzną Radeon X1900XT. Dzięki !!

Dla nas to fajny smaczek, miłe zaskoczenie - bo produkcje i tak robiliśmy dla siebie, nie dla nagrody... Ale co miałem mówić, piszę to tutaj, bo wiem, że być może kogoś stąd zachęci to do ewentualnego przyszłego supportu polskich imprez scenowych...

Jeżeli zaś chodzi o mistrzostwo gatunku kategorii 4kilobajty to polecam takie produkcje jak Mojo Dreams czy Parsec lub choćby seria *ikum grupy Calodox. Nie podaje bezpośredniego linku, bo szczególnie zainteresowanych nie zrazi to, że trochę powertują po internecie.

Pozdro

Offline bonzaj

• Użytkownik
    • plastic homepage

# Sierpień 27, 2007, 17:24:29
Bardzo fajne intro. Dzieki za support party. Karte juz wysylamy. Mam nadzieje, ze w przyszlym roku, tez cos wystawicie. Postaramy sie o jeszcze wiecej nagrod, bo jest nas duzo i mamy wreszcie konkretne kontakty
ze sponsorami. Raport z party bedzie mozna przeczytac w nastepnym Chipie. Znajda sie tam rowniez screeny z najlepszych prac. Dlatego tez polecam autorom zapoznac sie z nastepnym numerem chipa, bo fajnie jest zbierac takie prasowe pamiątki. Do zobaczenia za rok na party!

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Sierpień 27, 2007, 22:49:57
Całkiem fajne demko. Co prawda bardziej zaimponowało mi wciśnięcie tego w 4 KB, niż sam pomysł, ale pewnie się nie znam ;).

Offline Cytadela

• Użytkownik
    • KacperDEV

# Sierpień 28, 2007, 00:41:06
Jak dla mnie ok. Na moim laptopie chodzi   :)ta pod Viste (bo mam Viste). Po kompresii jak Krzysiek przewidywal nie poszło :-[.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2007, 00:42:41 wysłana przez Cytadela »

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Grudzień 28, 2009, 21:20:22
Krzyśku, bądź tak miły i powiedz gdzie jest ta wersja bez Crinklera? Nie ma jej w archiwum na Pouet.

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Grudzień 29, 2009, 22:36:15
Hmm... kiedyś była, ale stronka Allien Senses chyba padła, zahostowałem sam i już nie wrzuciłem. Jak masz Vistę/Win7, to ściągnij najnowszego crinklera (www.crinkler.net, bodajże), odpal go na exeku z opcją /recompress i delektuj się demem 4k pod nowym systemem. :)

Offline Kos

• Użytkownik
    • kos.gd

# Grudzień 29, 2009, 23:54:17
Dzięki za hint - po przepakowaniu odpaliło się ładnie na win7 64bit.

Ładne demo, powiem Ci że przyjemniej mi się je oglądało niż Hydrę: tam mnie troszkę nudziło, że jedna rzecz jest pokazywana wielokrotnie z 42 ujęć, muzyka też mi tam jakby przeszkadzała. Tutaj się mniej działo, ale całość była jakby bardziej czilautowa, przyjemniejsza w odbiorze, choć nie tak efektowna graficznie jak Twoje ostatnie demo.

W każdym razie, jest fajnie i czekam na więcej, jakbyś się nudził :)

choć pewnie jak coś teraz napiszesz, to będę musiał znowu zmienić komputer, by mi ruszyło :-)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Grudzień 30, 2009, 23:22:12
Ładne demo, powiem Ci że przyjemniej mi się je oglądało niż Hydrę: tam mnie troszkę nudziło, że jedna rzecz jest pokazywana wielokrotnie z 42 ujęć, muzyka też mi tam jakby przeszkadzała.
Dzięki. Co do Hydry - tam jest pięć rzeczy, pokazywanych z 28 ujęć (ale że muzyka nie wyszła, to się zgodzę). ;)

btw. Kompa/grafy na razie nie zmieniam (poczekam aż Fermi wyjdzie i stanieje do ceny dla śmiertelników - DX11 kusi, oj kusi), więc wymaganie moich 4k raczej szybko nie podskoczą. :)