Autor Wątek: Epic Games zainwestowalo/wykupilo People Can Fly  (Przeczytany 9433 razy)

II

• Gość
# Sierpień 21, 2007, 15:47:56
Podobnie jak wszyscy... podpisuje się pod gratulacjami. Wielu ludzi (fanów PK) czekało na jakiekolwiek info od PCF, no i proszę. A już sie bałem że pieniądze w głowach zawróciły i poszło w rozsypke... a tu proszę, jaki pozytyw... te zakulisowe sprawy, niech zostaną waszą tajemnicą. :)

Uważam że takie podpięcie bardzo dobrze zrobi.
A team i tak tworzą ludzie... a tych na własność, raczej nie można sobie wziąć.
Xion: Epic to poważna firma i nie sądzę żeby chciała wnikać/modyfikować sposób działania PCF. Nie będą ryzykować rozsypki... raczej jakieś rady dadzą, pomogą, zwrócą uwagę co jest nie tak... i tyle(chyba).
Support w tej branży potrzebny jest. Ale taki support? :D

Co do padów... można bezprzewodowego pada z 360 podpiąć przez USB pod PC.

Co do samochodów. Hehe... na filmiku promującym GoW (ten 7 dni do premiery na E3) główny designer (ten od pomysłów), musiał pożyczać brykę od szefa produkcji. Po prostu widać, kto kasą trzęsie. :)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

II

• Gość
# Sierpień 21, 2007, 15:55:40
Czy szefem produkcji nie byl czasem Cliff Bleszinski, ten ktory jezdzil tam Lamorghini czy czyms podobnym na filmikach? :D

Offline MrC

• Użytkownik
    • Moja strona domowa - w budowie

# Sierpień 21, 2007, 16:00:42
jeszcze zdanie ode mnie:

czy nie mozna dac tego newsa na oficjalnej stronie PCF? tam jest tak ubogo :(

II

• Gość
# Sierpień 21, 2007, 16:19:23
no właśnie cliffyB, pożyczał w tym filmiku furę od jakiegoś z góry...

Offline ZetX

• Użytkownik

# Sierpień 21, 2007, 16:24:38
Co do samochodów. Hehe... na filmiku promującym GoW (ten 7 dni do premiery na E3) główny designer (ten od pomysłów), musiał pożyczać brykę od szefa produkcji. Po prostu widać, kto kasą trzęsie. :)
O, to ciekawe, podaj linka :)

BTW: Cliffy i Tim - obaj maja po Lamborghini ;)

Offline Krzysiek K.

• Redaktor
    • DevKK.net

# Sierpień 21, 2007, 16:37:29
Co do padów... można bezprzewodowego pada z 360 podpiąć przez USB pod PC.
Tylko że jeżeli gra nie będzie w pełni grywalna przy użyciu klawiatury i myszy, to Epic zostanie żywcem zjedzony przez graczy. ;)

czy nie mozna dac tego newsa na oficjalnej stronie PCF? tam jest tak ubogo
Podpisuję się pod tym - ostatni news jest jakoś sprzed roku. ZetX, weź tam zasugeruj coś tam komu trzeba. ;)

Offline ZetX

• Użytkownik

# Sierpień 21, 2007, 16:43:00
czy nie mozna dac tego newsa na oficjalnej stronie PCF? tam jest tak ubogo
Podpisuję się pod tym - ostatni news jest jakoś sprzed roku. ZetX, weź tam zasugeruj coś tam komu trzeba. ;)

Szczerze powiedziawszy wir pracy tak nas zakrecil, ze nikt o tym nie pomyslal ;)

Ok, postaramy sie to nadrobic, ale musicie dac nam chwilke... Teraz jest Lipsk  :-\

II

• Gość
# Sierpień 21, 2007, 16:54:11
http://www.mtv.com/overdrive/?id=1532170&vid=87803
the race to E3 coś mi się z tymi 7 dniami wkręciło. :P

Edit: Jakby komuś się nie chciało przeglądać całego to "magiczne" Lambo jest tutaj.  ;D
http://www.mtv.com/overdrive/?id=1532170&vid=87807
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2007, 17:19:27 wysłana przez RageX »

Offline ZetX

• Użytkownik

# Sierpień 21, 2007, 17:17:36
http://www.mtv.com/overdrive/?id=1532170&vid=87803
the race to E3 coś mi się z tymi 7 dniami wkręciło. :P
Tak... poprzednie E3... wtedy Cliff nie mial jeszcze Lambo ;)

Offline sobol

• Użytkownik

# Sierpień 21, 2007, 20:33:40
Heheh czy każdy koder (w tym ja ;p) marzy o lambo właśnie ? :D To widać koderska marka jest ;p Niestety na razie to nie w PL warunkach gamedev'u i w światowych też jeszcze rzadko kiedy ;p
Co do PCF (bo rozmowa zeszła widzę głównie na fury ;p) to ja również gratuluję, ale powiem, że troszkę szkoda... bo ciężej będzie u was pracę dostać ;p hehe Pozdr
[edit] a GoW znam tylko z filmiku race to E3 właśnie bo konsoli niet ;p
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2007, 20:36:17 wysłana przez MSobiecki »

Offline _ElviS_

• Użytkownik
    • The Lair.

# Sierpień 22, 2007, 00:51:33
Po pierwsze - gigantyczne gratulacje dla PCF, myślę, że w pewnym sensie spełnili swe marzenia, mało który team może pochwalić się możliwością współpracy z najlepszymi w branży ;).

Po drugie - przed Wami kupa niełatwej roboty, wiadomo, że nawet na PC w GoW powinno grać się padem, niełatwym orzechem do zgryzienia będzie IMO optymalizacja sterowania na klawierce - powodzenia ;p.

Offline pawelad

• Użytkownik
    • strona domowa

# Sierpień 22, 2007, 14:21:36
Masakra, trzeba odtanczyc taniec zwyciestwa, nasi robia GoW jupikajej, ale sie podniecilem z rana huh mam ochote skopac kilka tylkow.

II

• Gość
# Sierpień 22, 2007, 23:16:33
PCFcy rzadza, Wasze zdrowie :piwo: !