Autor Wątek: Kasa-konkrety  (Przeczytany 5764 razy)

Offline DarkImar

• Użytkownik
    • www.ratsquare.pl

# Marzec 25, 2006, 20:36:38
Sorki ale stronka chwilowo nie działa.
link do dema wojenki: www.javer.com.pl/demo_beta.zip (23MB)
Natomias temu wydawcy ktory zaproponował mi takie "straszne" pieniadze odpisałem tak:
"Proszę ta kwotę którą Pan zaproponował podzielić na ilosc osób które pracuja przy grze oraz przez czas jaki jest potrzebny żeby skończyć grę. Później proszę się zastanowić nad tym czy Pana propozycja jest uczciwa.
"
Ostatnio dostałem inną propozycje z jednej firmy na wykonanie gry dla dzieci skladajacej sie z 5 leveli.Prosta platformowka 3d. Zaoferowali 25 tys zł. netto. Pieniadze nie są małe ja na taką produkcje.
Tak że temat tabu jakim jest kasa został przełamany :)

Kingsajz dla każdego !!!!
szanowanko
DarkImar:)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Edek

• Gość
# Marzec 25, 2006, 21:17:50
No i to lubie - Konkrety :)
BTW. Dlaczego nikt (prócz ciebie) nie chce wprost rozmawiać o kasie ?
Wstydzą sie ? Tajemnica zawodowa ? Boją sie że inny team zaproponuje niższą ?

Offline Piotr

• Użytkownik

# Marzec 25, 2006, 21:25:22
No i to lubie - Konkrety :)
BTW. Dlaczego nikt (prócz ciebie) nie chce wprost rozmawiać o kasie ?
Wstydzą sie ? Tajemnica zawodowa ? Boją sie że inny team zaproponuje niższą ?

Czego widziałem dużo ludzi którzy na tym forum gadali o kasie, bez tajemnic :).
Pozdro.

Offline DarkJarek

• Użytkownik
    • DarkJarek HomePage

# Marzec 25, 2006, 23:55:10
Większości osób trudno jest mówić o swoich zarobkach, niektórzy niechcą się chwalić a inni poprostu nie mogą :)

Offline Piotr

• Użytkownik

# Marzec 26, 2006, 00:10:12
Większości osób trudno jest mówić o swoich zarobkach, niektórzy niechcą się chwalić a inni poprostu nie mogą :)

Mój wydawca też zabronił mówic głośno ile mi daje, ale mówiąc łagodnie, leje na to ;P.

Edek

• Gość
# Marzec 26, 2006, 11:35:01
Chociaz nie zarabiam to dziwi mnie kasa jako temat tabu :) Zarobki rzecz ludzka a sporo osob mysli o zawodowym kodzeniu ;), wiec normalne jest, ze chca wiedziec ile moga kasy dostac, z czegos przeciez trzeba zyc.

Pozdro

Offline Nazgob

• Użytkownik

# Marzec 26, 2006, 11:44:32
Chociaz nie zarabiam to dziwi mnie kasa jako temat tabu :) Zarobki rzecz ludzka a sporo osob mysli o zawodowym kodzeniu ;), wiec normalne jest, ze chca wiedziec ile moga kasy dostac, z czegos przeciez trzeba zyc.

Pozdro

Jak zaczniesz zarabiac to Cie przestanie dziwic. Po prostu paplanie o swojej pensji jest malo eleganckie. Srednie stawki to mozna w ankietach zobaczyc na portalach pracy.

Offline Kurak

• Użytkownik

# Marzec 26, 2006, 11:50:03
Średnie stawki, bleh. Jak widziałem zestawienie zarobków, to jedyny zawód związany z informatyką tam pokazany to był administrator sieci. A jednak dobrze wiedzieć, ile można się spodziewać "w przyszłości" ;D Z resztą średnie stawki są z reguły zawyżone (tak porównywałem sobie zarobki znajomych i średnie).
Pozdro,
Kurak

Edek

• Gość
# Marzec 26, 2006, 11:55:45

Pozdro

Jak zaczniesz zarabiac to Cie przestanie dziwic. Po prostu paplanie o swojej pensji jest malo eleganckie. Srednie stawki to mozna w ankietach zobaczyc na portalach pracy.

Nie chodzi o to zeby sie chwalic czy cos tylko uswiadomic innych ile moga z tego wyciagnac. Co do srednich stawek to za duzo sie z nich nie dowiem bo co innego stala pensja, amatorski projekt, gra teamu itd.

Pozdro

Offline BoBo

• Użytkownik
    • BoBo b|0d4553k

# Marzec 26, 2006, 21:44:11

Mój wydawca też zabronił mówic głośno ile mi daje, ale mówiąc łagodnie, leje na to ;P.

No, wydajesz grę w wieku 15 lat? Szczerze pogratulować... :)

P.S.  Sorry za ironię jeśli naprawdę piszesz lub napisałeś coś godnego wydania, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć...

Offline Piotr

• Użytkownik

# Marzec 26, 2006, 21:56:03

No, wydajesz grę w wieku 15 lat? Szczerze pogratulować... :)

P.S.  Sorry za ironię jeśli naprawdę piszesz lub napisałeś coś godnego wydania, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć...
Napisałem i przez przypadek znalazłem wydawce :P Może nic godnego uwagi ale napisałem.

Edek

• Gość
# Czerwiec 02, 2006, 20:35:35
Nie powinnismy sie godzic na jalmuzne od wydawcow dla dobra wszystkich tworcow gier, bo jak sie ich tak rozpiesci to zawsze beda dawali malo. Jesli wszyscy tworcy powiedzieliby nie jalmuznie! to wydawcy nie mieli by wyjscia i dawali by za gre tyle ile chcemy. Wiec powinnismy wspolpracowac w tej kwestii. Poto miedzy innymi jest gamedev.pl. Nie dajmy sie robic w bambuko wydawcom !

Offline Hadrian W.

• Użytkownik
    • Homepage

# Czerwiec 03, 2006, 00:14:23
Zawsze znajdzie sie ktos kto sie wylamie, bo potrzebuje kasy, albo tyle kasy to dla niego duzo. Nie ty to inny, proste :P