Autor Wątek: Przygotowania do euro  (Przeczytany 6817 razy)

Offline Kaszuba

• Użytkownik
    • Blog

# Luty 24, 2008, 20:52:21
@k_b nawet fajnie, ze sie tego podejmiesz, bo gra moze byc fajna  :)

Co do pozyskiwania pieniedzy to moze bedzie tak, ze w wybudowanych hotelach bedzie mozna mieszkac, na stadionach grac i to bedzie przynosilo zyski. Ostatecznie mozna zarobic na turystach, ktorzy przyjezdzaja ogladac to co zbudowalismy  :P

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Shelim

• Użytkownik
    • Homepage

# Luty 24, 2008, 20:55:53
Dostajemy spory grant na Euro od organizatorów - i to jest główny budżet, który gracz może wykorzystać :)

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Luty 24, 2008, 21:48:28
Co do pozyskiwania pieniedzy to moze bedzie tak, ze w wybudowanych hotelach bedzie mozna mieszkac, na stadionach grac i to bedzie przynosilo zyski.

Jak rozumiem, to jest sakrazm? Ufff... ;)

Dostajemy spory grant na Euro od organizatorów - i to jest główny budżet, który gracz może wykorzystać :)

Jako "organizatorów" rozumiesz UEFA czy rząd Polski?

Jak by ktoś potrzebował, to mam całkiem przyzwoitą euro domenę na reklamę projectu :p
Poruszony wiadomością o sukcesie posiadaczy euro2012.pl w tym samym dniu zarejestrowalem sobie WWW.EURO12.BIZ.PL ;]
Teraz leży nie potrzebna, więc jak ktoś ma jakiśś konkretny pomysł, to służę pomocą ;)

Hmmm... pomyślę o tym, jak będę projektował strategię marketingową :). Ale takie podstawowe pytanie, czy wykorzystanie tej domeny będzie mnie coś kosztowało?

W ostatnim czasie postanowiłem sformułować moje myśli w pierwszy bardziej oficjalny projekt, to jest dokument koncepcji. Jednocześnie, problem się rozwiązał, bo pieniądze będą płynęły z poszczególnych źródeł:
- od rządu polskiego
- od UEFA
- w mniejszym procencie od UE (tzn. pośrednio, faktycznie to to spływać będzie do Polski jako pieniądze na inwestycje iksowe, lecz pójdzie to także na organizację ME)
- chyba także wezmę pod uwagę ewentualne zyski i straty spółki akcyjnej (lecz, to będzie ewentualne, bo zasad działania giełdy, itp. nie znam, a więc najpierw musiał bym je poznać i z kimś znającym się w temacie skonsultować to)

Gra nabiera powoli kształtów, przyjmuje ona nazwę kodową Serwillen. Po napisaniu kompletnego dokumentu projektowego, opublikuję go i założę nowy temat w dziale Projekty.

Offline Kaszuba

• Użytkownik
    • Blog

# Luty 25, 2008, 08:15:51
Co do pozyskiwania pieniedzy to moze bedzie tak, ze w wybudowanych hotelach bedzie mozna mieszkac, na stadionach grac i to bedzie przynosilo zyski.

Jak rozumiem, to jest sakrazm? Ufff... ;)

Tak, zgadles  :P

Offline steffan

• Użytkownik
    • Adam Roszyk Blog VR, Startups, Travels

# Luty 25, 2008, 16:11:03
K_b: Nie i tak będzie leżeć nie używana gdzieś do września, więc w szczytnym celu mogę ją udostępnić za free, aż do września, a potem muszę się zastanowić czy w w ogóle warto przedłużać umowę  homem...