Autor Wątek: programista przylaczy sie do zespolu  (Przeczytany 2968 razy)

Offline slowbro

• Użytkownik

# Lipiec 27, 2007, 10:32:32
Czesc,

przylacze sie do zespolu rozpoczynajacego prace nad gra z wykorzystaniem dx,

co umie (lub ucze sie):
C++,
DX,
UML,
metodologia prowadzenia projektow

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline nilphilus

• Użytkownik
    • wordpress

# Lipiec 27, 2007, 17:25:23
Tyle informacji to Ci raczej nie pomoże ;-]

sugerował bym podzieleniem się projektami.
[na chwilę obecną post wygląda na kandydata do podejrzanych o lamerstwo]

Offline slowbro

• Użytkownik

# Lipiec 28, 2007, 14:25:35

co Ty z lamerstwem, to jakas ogolnoportalowa obsesja?

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Lipiec 28, 2007, 14:35:18

co Ty z lamerstwem, to jakas ogolnoportalowa obsesja?

Tak. Widziałeś normalnego człowieka podającego się za kodera gier? (Bez obrazy... ;) )

Offline sobol

• Użytkownik

# Lipiec 28, 2007, 14:53:46
Oj wyluzujcie ja piernicze, o wszystko kłótnie bez sensowne.
@slowbro: chodzi o to, że nie napisałeś tak na prawdę nic o tym co umiesz, i twój post został odebrany przez nilphilus'a tak: "cześć, właśnie zacząłem programować, weźcie mnie do super teamu".. I w pewnym sensie słusznie. Napisz dokładnie co robisz, ile czasu, pokaż co już zrobiłeś, a na pewno zostaniesz cieplej odebrany :)

Offline Liosan

• Redaktor

# Lipiec 28, 2007, 15:01:17
po pierwsze, lamerzy rzadko szczycą sie metodologią :) po drugie, wystarczyło kliknąć "ostatnie posty" pana slowbro, żeby zobaczyć co on ma do zaoferowania. Zaczynam mieć dość tego flame'owania lamerstwem każdego, kto się wychyli...

Liosan

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Lipiec 28, 2007, 15:12:32
po drugie, wystarczyło kliknąć "ostatnie posty" pana slowbro, żeby zobaczyć co on ma do zaoferowania.

Cóż. To on chce dołączyć do teamu, a nie my do niego. Więc to on powinien się postarać o to, żeby jego oferta była jak najprzystępniejsza, aby więcej teamów zwróciło na niego uwagę.

Offline krajek

• Użytkownik

# Lipiec 28, 2007, 16:29:32
po pierwsze, lamerzy rzadko szczycą sie metodologią :)
OO to ty chyba lamera nie widziałeś. Ja widziałem nawet takich co niewiedząc co to programowanie mówili mi, że są hakerami:D.

@topic :Rzeczywiście slowbro, myśle ,że przede wszystkim pokaż co już zrobiłeś albo jakie projekty prowadziłeś.

Offline spendrak

• Użytkownik

# Lipiec 28, 2007, 17:50:52
Kocham te niezwykle pasjonujace rozmowy typu "Jestes lamerem!" "Wcale ze nie bo ty!". Lepiej wezcie sie do roboty a nie dyskutujcie o takich bzdetach.

Offline k_b

• Użytkownik
    • Blog

# Lipiec 28, 2007, 17:59:15
Kocham te niezwykle pasjonujace rozmowy typu "Jestes lamerem!" "Wcale ze nie bo ty!". Lepiej wezcie sie do roboty a nie dyskutujcie o takich bzdetach.

Dlatego czekamy aż autor tematu raczy rozszerzyć swojego pierwszego posta ;p.

hitronic

• Gość
# Lipiec 28, 2007, 19:34:10
Oj wyluzujcie ja piernicze, o wszystko kłótnie bez sensowne.
@slowbro: chodzi o to, że nie napisałeś tak na prawdę nic o tym co umiesz, i twój post został odebrany przez nilphilus'a tak: "cześć, właśnie zacząłem programować, weźcie mnie do super teamu".. I w pewnym sensie słusznie. Napisz dokładnie co robisz, ile czasu, pokaż co już zrobiłeś, a na pewno zostaniesz cieplej odebrany :)

A którą dokładnie część posta, zinterpretowałeś jako "weźcie mnie do super teamu" ?

Ja tam widzę jakikolwiek zespół, który dopiero co rozpoczyna jakiś projekt w dx.

Offline slowbro

• Użytkownik

# Lipiec 29, 2007, 12:45:39
Ale sie porobilo, przez jednego posta. Ludzie wiecej postow na temat, bo to co sie tu dzieje to jest dramat. Temat posta byl o szukaniu zespolu do przylaczenia sie, a tu wszystko schodzi na dyspute kto jest lamerem a kto nie. Powtarzam, wicej dyskusji ale na temat prosze! Szanowni koledzy wyzywajacy innych od lamerow niech lepiej nic nie pisza, bo marnujecie swoj i czyjs cenny czas na czytanie i pisanie. Poza tym generujecie calkowicie nie potrzebne duze ilosci danych, ktore nic nie wnosza do dyskusji. Dajcie sobie na powstrzymanie. Wydaje sie Wam, ze pozjadaliscie wszystki mozgi i jestescie alfa i omega...

Co mam do zaoferowania w kodowaniu gier? zapraszam na priva.

Do Adminow. Prosze uprzejmie o zalockowanie tego posta!!!

Offline shyha

• Użytkownik
    • Shyha@Flickr

# Lipiec 29, 2007, 12:56:32
Ludzie! To jakas paranoja...

Temat zablokowany.