Autor Wątek: Poszukuje muzyka :)  (Przeczytany 1791 razy)

Offline krajew4

• Użytkownik

# Lipiec 15, 2007, 22:37:39
Hi.
Poszukuje muzyka, ktory zrobilby mi muzyke do mojej gry na compo. Projekt zostanie w 100% ukonczeny, wiec ryzyka nieukonczenia projektu nie ma :). Oczywiscie za free, oferuje miejsce w credistsach i satysfakcje z ukonczonego projektu :). Glownym powodem dla ktorego postanowilem dolaczyc druga osobe do projektu jest chec zrobienia gry nie wspomagajac sie zadnym zasobami z internetu lub innych gier :). Potrzebuje muzyki wesolej, wrecz troche w klimatach dziecinstwa. Nie oczekuje osob z wyksztalceniem muzycznym, ani osob ktore robia muzyke dla komeryjnych gier, wiec jezeli lubisz robic muzyke lub interesujesz sie tym i jestes chetny to pisz:
gg: 4382501
krajew4@wp.pl

Zainteresowanym pokaze screeny, bo jako, ze jest to gra na compo nie chcialbym pokazywac publicznie co robie :)

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline dx0ne

• Użytkownik
    • Pierdoły od dx0ne'a

# Lipiec 16, 2007, 01:20:26
hej ale przeciez mozna poszukac muzyki free. poswiecajac odrobine czasu mozna znalezc naprawde fajne kawalki.

sory za ot:
Zainteresowanym pokaze screeny, bo jako, ze jest to gra na compo nie chcialbym pokazywac publicznie co robie
dawno dawno temu gdy kraków zapinano na guziki... ludzie pokazywali podczas trwania kompotu progress. ze okno juz jest, ze ludek sie juz animuje. nie mnie prawic madrosci ale wiecej zabawy mniej konkursowatości. jakkolwiek by to banalnie nie brzmiało: wszyscy wygrywają.
(a nawet jesliby ktos zerznal motyw czy cos to tym bardziej wzrasta konkurencyjnosc bo bedzie ocenione kto wykonal daną idee lepiej)

a jak wiemy pokazywanie motywuję ;]

Offline krajew4

• Użytkownik

# Lipiec 16, 2007, 01:28:29
Gdybys sie wczytal w post to bys sie doczytal takieg zdania:
Glownym powodem dla ktorego postanowilem dolaczyc druga osobe do projektu jest chec zrobienia gry nie wspomagajac sie zadnym zasobami z internetu lub innych gier

:)
Roznej muzyki mam ponad 2000 utworow, znajdzie sie kilka pasujacych ale to nie to samo co muzyka stworzona specjalnie dla tej gry :)

Offline stalek

• Użytkownik
    • Evil Indie Games

# Lipiec 16, 2007, 13:19:54
Chętnie zrobię jakaś wesołą dzieciakową muzyczkę:)
Wyślij mi szczegóły na maila: stalek@poczta.fm

Offline mimper

• Użytkownik
    • MimperMusic.pl - tworzenie muzyki

# Październik 18, 2007, 00:41:37
Chętnie podejmę współpracę, proszę o kontakt.

Offline krajew4

• Użytkownik

# Październik 18, 2007, 11:40:33
Temat juz nieaktualny, bo muzyka juz zostala zrobiona, EOT :P

Offline steffan

• Użytkownik
    • Adam Roszyk Blog VR, Startups, Travels

# Październik 18, 2007, 11:41:13
Chyba compo się już tak trochę skończyło...  ;)

Chyba ktoś mnie wyprzedził...  :P