Autor Wątek: GRA pt "Przedsiębiorca"  (Przeczytany 11169 razy)

Offline Derymon

• Użytkownik

# Grudzień 06, 2007, 11:46:06
Z pewnąścią się powtarzam, ale napisze że gra jest w ciągłej fazie produkcji. Jeżeli ktoś zna się na paincie (moim zdaniem prawie każdy umie na tyle aby mnie pomóc, bo wystarczy mieć myszkę i fantazję) to chętnie znajdę mu coś do zrobienie co mógłbym użyć w swoim projekcie. Więc proszę o kontakt na GG pod numerem 9010240 i proszę napisać w jakim programie chcecie mnie pomagać. Na 100% odpowiem w weekend. I dla chętnych mogę podać e-mail i komunikator tlen derymon@tlen.pl

DO NAJMŁODSZYCH NOBÓW PROGRAMOWANIA:
Jeżeli chcielbyście programować ale nie wiecie jak się za to wziąć to pod powyższym numerem GG dostaniecie pewne instrukcje którę pomogą wam się tego nauczyć. Moim zdaniem wystarczą chęci i to starczy. Bo podczas nauki programowania dowiadujecię się sporo rzeczy którę wam pomogą w innych projektach. Moją dewizą jest: "Praktyka czyni mistrzem".
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2007, 11:47:38 wysłana przez Derymon »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Moriturius

• Użytkownik

# Grudzień 07, 2007, 15:40:28
Nie chce być złośliwy, ale dbam o swoje oczy i chciałbym zauważyć, że powinno się pisać:

...aby mi pomóc...
oraz
...chcecie mi pomagać...

Offline Derymon

• Użytkownik

# Grudzień 28, 2007, 23:39:00
Wtedy kiedy jest wolne i mam dostęp do sieci aby komuś ewentualnie pomóc ruszyć z projektami to nagła cisza. A kiedy byłem we Wrocławiu na studiach to co niektórzy napisali że chętnie pomogą z projektem. A projekt nadal sie rozwija.

Teraz mam problem bo nie wiem jak zrobić projekt wieloplikowy w programie DEV-C++. A prace i tak nadal sie posuwają do przodu. :D

Offline rajkonkret

• Użytkownik
    • o mnie

# Październik 09, 2008, 08:00:19
W załaczniku dałem ową gre w formacie .rar

W przyszłości prosze o e-mail to bede wysyłać na maile.

Bouzer powiem Tobie i innym ze z chęcią pomoge w nauce jezyka c++ w tym stopniu abys mogł mi pomoc, a nawet znajdzie sie pomoc na zwyklym notatniku lub nawet wordzie w paincie i innych programach przyda sie pomoc zawsze coś znajde dla osob ktore chca pomoc.
Osoby ktore dadza duży wkład w projekt dostana adnotacje jako podziekowanie na koncu gry.

Na razie wahania obligacji są generowane losowa ale jeżeli pojawi sie jakas zmienna z dzialu polityki to postaram sie wahania ich cen uwzglądnić od tego parametru.
czy gierka już ukończona. Ja bym potrzebował takiej pomocy w zamian za pomoc bo tworze podobny projekt. pozdro