Autor Wątek: help (skąd ściągnę Visual Studio)  (Przeczytany 2114 razy)

Offline Fehu

• Użytkownik

# Luty 20, 2006, 13:55:02
Dobra poddaje sie, przetrzepywalem siec 3 dni i nie moge tego znalesc, pewnie to sie wyda smieszne ale mam glupi problem z znalezieniem Visual Studio C++  :-[ przynajmniej wersji 6.0.  Wszedzie gdzie szukalem nawet na stronie microsofta sa jakies same service packi, update, dodatki ale nie moge znalesc podstawowej wersji  :-\ !!
Pomozcie amatorowi  :P
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2006, 21:45:06 wysłana przez Regedit »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline lgromanowski

• Użytkownik
    • OpenMW, Elderscrolls III: Morrowind engine reimplementation

# Luty 20, 2006, 14:07:32
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2006, 14:32:19 wysłana przez bies »

Offline exor

• Użytkownik

# Luty 20, 2006, 14:20:59
Nie wiem czy cie dobrze zrozumiałem, ale z twojego postu wynika że chcesz sciągnąć pełną wersję Visual C++. Niestety za takie cudo trzeba troche zapłacić, a linka do pirackiej wersji nikt ci tu nie da, ale masz dzisaj niesamowite szczeście, bo możesz sciągnąc tylko przez ten rok pełną wersje visual c++ 2005 exppress edition.
Wejdź sobie na http://msdn.microsoft.com/visualc/downloads/msproducts/default.aspx i sciągnij sobie vc i platform sdk.

pozdrawiam

Offline Fehu

• Użytkownik

# Luty 20, 2006, 14:45:52
Chodzi o to ze dopiero zaczynam swoja przygode z programowaniem :) , sciagnalem megatutoriala w ktorym opieraja sie na visual studio c++, i chcialem znalesc programik najbardziej mu pokrewny zeby latwiej bylo mi sie uczyc. A moge spytac na jakich programach i narzedziach Wy pracujecie ?
Dzieki za pomoc, juz zassysam visual c++ 2005 express edition  :)

Pozdrawiam

Offline exor

• Użytkownik

Offline toSter

• Użytkownik

# Luty 20, 2006, 17:27:24
sciągnij sobie Dev C++ proste, łatwe i przyjemne :D na poczatek będzie ok

pozdrawiam