Autor Wątek: Gentor 915  (Przeczytany 1685 razy)

Offline szatkus

• Użytkownik
    • site

# Luty 20, 2006, 13:17:37
Wspominałem o tym już na poprzednim forum, żeby pokazać, że projekt nie zdechł, a nawet parę dni temu wyszła nowa wersja (po 7 miesiącach obijania się).
Gra to strzelanka kosmiczna 2D, oficjalna strona: http://gentor915.berlios.de

I jeszcze jedna rzecz, przydałaby się pomoc do projektu, chodzi głównie o grafika (to widać), a także ludzi którzy lubią sobie dopisywać różne rzeczy do gry. Generalnie chodzi o przeciwników, klocki i misje.

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych

Offline Oijadt

• Użytkownik

# Luty 20, 2006, 22:42:19
Mi sie podoba. Chociaz nie jest zbyt grywalne w tej fazie. Menu mnie zirytowalo, jest troche nieprzejzyste. Nameczylem sie nad tym zeby w koncu zagrac, bo player ktorego utworzylem nie zostal wybrany automatycznie.
Fajna bylaby mozliwosc przyspieszenia lotu. Gdy przesune statek poza ekran w lewo, wychodzi z gry.

Dziala :)

sprzet na ktorym testowalem:
Celeron M 1,4GHz
512 MB
Grafika zintegrowana Intela

Offline Złośliwiec

• Użytkownik
    • Dark Cult

# Luty 21, 2006, 09:07:09
Jak na razie trudno coś powiedzieć, gra nie jest zbyt rozbudowana :). Znajdź jak najszybciej tego grafika, z własnych doświadczeń wiem, że jak do dyspozycji jest parę ładnych bitmapek, to i motywacja do ukończenia projektu jest znacznie większa. I dołączam się do opinii Notuseful'a, że menu jest zbyt uciążliwe oraz że powinna być możliwość automatycznego tworzenia gracza.