Autor Wątek: [sprzedam] mobo epox EP-8RDAE i/lub athlon 2600xp  (Przeczytany 1229 razy)

Offline macszur

• Użytkownik

# Czerwiec 19, 2007, 23:22:51
Witam !
Póki co jeszcze daję tutaj posta, na dniach pewno wrzucę na allegro. Mam do sprzedania te dwie rzeczy, mogą być razem jak i osobno. Hmm sprzęt jest sprawny, używany przez dużo czasu(nie ja go używałem ale wujek a oddał mi bo sobie nowy kupił), w ogóle nie był podkręcany(wujek nie zna się na tyle żeby podkręcać :) )Ja jak dostałem to odpaliłem sprzęt dla testu, zapuściłem 3dmarka 01 i wszystko ładnie poszło :)(btw patrzyłem sobie w biosie i w necie czytałem że płyta właśnie bardzo dobrze nadaję się do OC)
mała specyfikacja płytki :
Chipset nVidia nForce2
Memory - DDR SDRAM PC3200
FSB - 333MHz (400MHz Max)
Additional :
Audio nForce2 APU
6 USB 2.0 ports
2 Firewire ports
LAN
procek :
mhz: 2075MHZ
FSB: 333MHZ
dokładny numer: axda2600dkv3d
ps. dodam że nie mam do niego wiatraka ale to nie jest chyba problem bo takie coś mało $$ kosztuje :)

a to zdjęcia sprzętu http://picasaweb.google.com/edpeix/SprzTDoSprzedaniaAthlonEpox

btw. nie mam żadnego orginalnego opakowana, instrukcji, driverów(za free mogę nagrać płytkę ze sterownikami i innymi duperelami), nic dlatego że jak mówiłem dostałem to :)

teraz najważniejsze : cena
za każdą z tych rzeczy chciałbym 180(edit:obniżka teraz :P)zł (na allegro mniej więcej po tyle stoją) - za obie razem - 350zł :) czyli jakby nie patrzeć bonus, promocja heh :D

jak ktoś ma więcej pytań to dawać :) jak wrzucę na allegro to dam też link tam :)

// UPS
pomyliłem model płyty, ona to nie 8rda+ tylko Epox EP-8RDAE
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2007, 12:49:00 wysłana przez macszur »

Offline Mr. Spam

• Miłośnik przetworów mięsnych